Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2017-01-17
Ogłoszenie nr 9673 - 2017 z dnia 2017-01-17 r.
Płock: Świadczenie usług edukacyjnych na kursie specjalistycznym ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych oraz kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego prowadzonych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Płocku"
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU -
Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
tak
Nazwa projektu lub programu
"Profesjonalne kadry medyczne - projekt kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa V - Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie: 5.4 - Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych (nr projektu POWR.05.04.00-00-0018/15)
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych
nie
Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający
nie
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowanianie
Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających
nie
Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
nie
W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej - mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:Informacje dodatkowe:
I. 1) NAZWA I ADRES: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, krajowy numer identyfikacyjny
61103840300000, ul.
Pl. Dąbrowskiego
2,
09402
Płock, woj.
mazowieckie, państwo
Polska, tel.
243 665 400, e-mail
zamowienia@pwszplock.pl, faks
243 665 421.
Adres strony internetowej (URL): www.pwszplock.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Uczelnia publiczna
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym
w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):
I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
tak
www.pwszplock.pl
Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
tak
www.pwszplock.pl
Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
nie
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie
nie
adres
Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
nie
Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
tak
Inny sposób:
Pisemnie
Adres:
Plac Dąbrowskiego 2 09-402 Płock
Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Świadczenie usług edukacyjnych na kursie specjalistycznym ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych oraz kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego prowadzonych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Płocku"
Numer referencyjny: DA/MB/-232-4/17
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny
nie
II.2) Rodzaj zamówienia: usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:
Tak
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
wszystkich części
II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług edukacyjnych na kursie specjalistycznym ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych oraz kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego prowadzonych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Płocku w ramach projektu "Profesjonalne kadry medyczne - projekt kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa V - Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie: 5.4 - Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych (nr projektu POWR.05.04.00-00-0018/15). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dziale II SIWZ. Zamawiający wymaga, aby osoby świadczące usługi edukacyjne posiadały umiejętność bardzo dobrej obsługi pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych oraz wysokie umiejętności zarządzania pracą własną i zespołu. Zgodnie z wymaganiami szczegółowymi projektu łączne zaangażowanie zawodowe osoby świadczącej usługę edukacyjną nie może przekroczyć 276 godzin miesięcznie. Zatrudnione osoby będą musiały podpisywać w tej kwestii oświadczenia. Usługa na kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego świadczona: a) w Płocku realizowana będzie zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. b) w Białymstoku i Szczecinie w okresie luty 2017 - styczeń 2018, zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Usługa na kursie specjalistycznym ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych realizowana będzie zgodnie z Programem kursu specjalistycznego ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych, część I i część II, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 03.11.2015 r.
II.5) Główny kod CPV: 80.00.00.00 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dodatkowe kody CPV:80320000-3
II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)
II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: nie
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
data zakończenia: 30/06/2017
data zakończenia: 31/01/2018
II.9) Informacje dodatkowe: Części 1-8 w Płocku, w okresie od dnia podpisania umowy do 30.06.2017 r., zgodnie z Programem kursu specjalistycznego ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 03.11.2015 r. Części 9 w Płocku w okresie od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2017 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. Część 10 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 11 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Części 12 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 13 w Białymstoku okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Części 14 w Płocku w okresie od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2017 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. Części 15 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Części 16 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Części 17 w Płocku w okresie od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2017 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. Część 18 Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 19 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 20 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 21 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 22 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 23 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 24 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 25 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 26 w Szczecinie w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r. Część 27 w Białymstoku w okresie od dnia podpisania umowy do 31 stycznia 2018 r., zgodnie z Programem kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19.08.2015 r. oraz aktualizacją Programu z dnia 24.10.2016 r.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków:
5.3.3. Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa w pkt 5.2.1. lit. c) SIWZ, jeżeli wykaże, że dysponuje następującymi osobami skierowanymi przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, odpowiedzialnych za świadczenie usług, które posiadają:
Dla części 1
- min. 10 -letni staż pracy w zawodzie lekarza,
- specjalizację lekarską,
- doświadczenie zawodowe i dydaktyczne w zakresie stosowania terapii zachowawczej lub farmakologii klinicznej,
- stopień naukowy co najmniej doktora,
Dla części 2
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części,
- doświadczenie dydaktyczne,
- stopień naukowy doktora,
oraz dodatkowo spełniają co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa lub magistra położnictwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa uzyskany po roku 2001,
lub
- posiada specjalizację lekarską,
Dla części 3
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części,
- doświadczenie dydaktyczne,
oraz dodatkowo spełniają co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiadają tytuł magistra pielęgniarstwa lub magistra położnictwa,
lub
- posiadają specjalizację lekarską,
lub
- posiadają ukończone studia wyższe na kierunku mającym zastosowanie w ochronie zdrowia, doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem kontroli w zakresie preskrypcji recept refundowanych (np. pracownicy NFZ, pracownicy aptek - mgr farmacji)
Dla części 4
- tytuł magistra prawa,
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części
- doświadczenie dydaktyczne i praktyczne doświadczenie zawodowe w procesach cywilnych.
Dla części 5
- nie mniej niż 10-letni staż w zawodzie lekarza,
- specjalizację lekarską
- doświadczenie praktyczne i dydaktyczne w zakresie stosowania terapii zachowawczej lub farmakologii klinicznej,
- stopień naukowy, co najmniej doktora.
Dla części 6
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części,
- doświadczenie dydaktyczne,
oraz dodatkowo spełniające, co najmniej jednej z niżej wskazanych warunków:
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa lub magistra położnictwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa uzyskany po roku 2001,
lub
- posiada specjalizację lekarską,
Dla części 7
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części,
- doświadczenie dydaktyczne,
oraz spełniające co najmniej jednej z warunków:
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa lub magistra położnictwa,
lub
- posiada specjalizację lekarską,
lub
- posiada ukończone studia wyższe na kierunku mającym zastosowanie w ochronie zdrowia, doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem kontroli w zakresie preskrypcji recept refundowanych (np. pracownicy NFZ, pracownicy aptek - mgr farmacji).
Dla części 8
- tytuł magistra prawa,
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w zakresie treści przedmiotowej części,
- doświadczenie dydaktyczne i praktyczne doświadczenie zawodowe w procesach cywilnych.
Dla części 9
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełniają co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiadają stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiadają tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiadają tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiadają tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiadają specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii lub chorób wewnętrznych.
Dla części 10
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii lub chorób wewnętrznych.
Dla części 11
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii lub chorób wewnętrznych.
Dla części 12
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy, co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada tytuł magistra psychologii do wybranych zagadnień.
Dla części 13
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy, co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada tytuł magistra psychologii do wybranych zagadnień.
Dla części 14
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii.
Dla części 15
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii
Dla części 16
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii.
Dla części 17
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiadają specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii.
Dla części 18
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiadają specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii.
Dla części 19
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiadają specjalizację lekarską w dziedzinie geriatrii.
Dla części 20
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa,
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 21
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa,
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 22
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 23
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 24
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 25
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.
Dla części 26
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, opieki paliatywnej albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie medycyny paliatywnej;
lub
- posiada ukończone studia wyższe na kierunku mającym zastosowanie w ochronie zdrowia oraz kwalifikacje niezbędne do realizacji wybranych zagadnień.
Dla części 27
- nie mniej niż 5-letni staż zawodowy w przedmiotowej dziedzinie,
- doświadczenie dydaktyczne
oraz spełnia co najmniej jeden z niżej wskazanych warunków:
- posiada stopień naukowy co najmniej doktora oraz tytuł magistra pielęgniarstwa;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, opieki paliatywnej albo studia podyplomowe w zakresie geriatrii;
lub
- posiada tytuł magistra pielęgniarstwa oraz ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub kurs specjalistyczny w zakresie Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentami z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego;
lub
- posiada tytuł licencjata pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego;
lub
- posiada specjalizację lekarską w dziedzinie medycyny paliatywnej;
lub
- posiada ukończone studia wyższe na kierunku mającym zastosowanie w ochronie zdrowia oraz kwalifikacje niezbędne do realizacji wybranych zagadnień.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:
tak
Informacje dodatkowe:
III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
tak
Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 2 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 3 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 4 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 5 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 6 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 7 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 8 ustawy Pzp)
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
nie
1) odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 Pzp; 2) oświadczenia wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej; w przypadku przynależności do tej samej grupy kapitałowej wykonawca może złożyć wraz z oświadczeniem dokumenty bądź informacje potwierdzające, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu.
III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZPIII.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
W celu potwierdzenia spełniania warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej określonego w pkt 5.3.3. SIWZ zamawiający żąda od wykonawcy wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:
III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
- formularz ofertowy, - pełnomocnictwo,(jeżeli dotyczy) - informacja o spełnianiu poza cenowych kryteriów, - w przypadku złożenia oferty wspólnej - pełnomocnictwo udzielone liderowi, - zobowiązanie podmiotu trzeciego,(jeżeli dotyczy).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
nie
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
nie
Informacje dodatkowe:
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
nie
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
nie
Informacje dodatkowe:
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
nie
Informacje dodatkowe:
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
nie
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
nie
IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) nie
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:
nie
Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Aukcja wieloetapowa
etap nr | czas trwania etapu |
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
tak
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji nie
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert: nie
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Informacje dodatkowe
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: nie
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
nie
Informacje dodatkowe:
IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Licytacja wieloetapowa
etap nr | czas trwania etapu |
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
3. Strony dopuszczają możliwość dokonania w umowie następujących zmian: a) zmiany wysokości wynagrodzenia, w przypadku ustawowej zmiany podatku VAT, b) zmniejszenia do 50% wartości realizowanego zamówienia w przypadku zmniejszenia ilości godzin dydaktycznych, a tym samym wynagrodzenia, c) zmiany osobowej na wniosek Wykonawcy, w przypadku braku możliwości kontynuowania zajęć przez osobę wskazaną w ofercie. Zmiana jest możliwa jedynie po wyrażeniu zgody przez Zamawiającego. Nowa osoba mająca prowadzić zajęcia musi spełniać wszystkie warunki i kryteria wskazane w SIWZ oraz spełniać kryterium poza cenowe w tym samym stopniu, d) zmiany harmonogramu realizacji zajęć (zmiany w kolejności i terminach realizacji zamówienia) w przypadku wystąpienia takiej konieczności, np. wniosku Wykonawcy, e) przedłużenia terminu umowy w przypadku zmian w organizacji procesu dydaktycznego, f) obniżenie ilość/wielkości przedmiotu zamówienia i tym samym wynagrodzenia Wykonawcy, wynikające z zaistnienia obiektywnych przesłanek konieczności takiej zmiany, np. zmniejszenia ilości uczestników kursu. Rozliczenie zostanie dokonane w oparciu o koszt 1 godziny, podanej w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do SIWZ, g) aktualizacji sposobu i zakresu prowadzonych zajęć ze względu np. na zmiany obowiązujących przepisów, h) skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy w przypadku wcześniejszego zrealizowania przedmiotu zamówienia, i) terminu realizacji przedmiotu umowy w przypadku wystąpienia poniższych okoliczności: -zaistnienie działań wojennych, aktów terroryzmu, rewolucji, przewrotu wojskowego lub cywilnego, wojny domowej, skażeń radioaktywnych, -zaistnienie klęski żywiołowej, jak huragany, powodzie, trzęsienia ziemi, bunty, niepokoje, strajki.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):
Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym
IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 25/01/2017, godzina: 8:45,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
nie
Wskazać powody:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> Polski
IV.6.3) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie
IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane nie
IV.6.6) Informacje dodatkowe:
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
Część nr: 1
Nazwa: ZASADY STOSOWANIA TERAPII WYBRANYMI PRODUKTAMI LECZNICZYMI
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ZASADY STOSOWANIA TERAPII WYBRANYMI PRODUKTAMI LECZNICZYMI
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Płock
20 godz. wykładów,
Ćwiczenia 5 x 3 grupy ćwiczeniowe = 15 godz.
przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 2
Nazwa: WYROBY MEDYCZNE I ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:WYROBY MEDYCZNE I ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA Płock
ŻYWIENIOWEGO
Wykłady 5 godz.
Ćwiczenia 5 x 3 grupy ćwiczeniowe = 15 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 3
Nazwa: ZASADY I TRYB WYSTAWIANIA RECEPT
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ZASADY I TRYB WYSTAWIANIA RECEPT Płock
Wykłady 3 godz.
Ćwiczenia 2 x 3 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 4
Nazwa: ASPEKTY PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ASPEKTY PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA
Wykłady 5 godz. Płock
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staz pracy | 40 |
Część nr: 5
Nazwa: GŁÓWNE ZASADY TERAPII Z ZASTOSOWANIEM PRODUKTÓW LECZNICZYCH
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:GŁÓWNE ZASADY TERAPII Z ZASTOSOWANIEM PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Płock
10 godz. wykładów
5 x 3 grupy ćwiczeniowe = 15 godz.- ćwiczeń
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 6
Nazwa: ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
Płock
3 godz. wykładów
2 x 3 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 7
Nazwa: ZASADY I TRYB WYSTAWIANIA RECEPT
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ZASADY I TRYB WYSTAWIANIA RECEPT
Płock
3 godz. wykładów
2 x 3 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 8
Nazwa: ASPEKTY PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:ASPEKTY PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA
5 godz. wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 9
Nazwa: WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Płocku zgodnie z modułem
WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
10 godz. wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staz pracy | 40 |
Część nr: 10
Nazwa: WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
10 godz. wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 11
Nazwa: WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
WPROWADZENIE DO NAUK PODSTAWOWYCH O STAROŚCI I PROCESIE STARZENIA SIĘ ORGANIZMU CZŁOWIEKA
10 godz. wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 12
Nazwa: WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ DOTYCZĄCYCH PSYCHOSPOŁECZNYCH ASPEKTÓW STARZENIA SIĘ I STAROŚCI
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
WPROWADZENIE
DO ZAGADNIEŃ DOTYCZĄCYCH PSYCHOSPOŁECZNYCH ASPEKTÓW STARZENIA SIĘ I STAROŚCI
6 godz. wykładów ćwiczeń : 4 x 2 grupy ćwiczeniowe = 8 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 13
Nazwa: WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ DOTYCZĄCYCH PSYCHOSPOŁECZNYCH ASPEKTÓW STARZENIA SIĘ I STAROŚCI
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
WPROWADZENIE
DO ZAGADNIEŃ DOTYCZĄCYCH PSYCHOSPOŁECZNYCH ASPEKTÓW STARZENIA SIĘ I STAROŚCI
6 godz. wykładów
ćwiczeń4 x 2 grupy ćwiczeniowe = 8 godz.Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staz pracy | 40 |
Część nr: 14
Nazwa: PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Płocku zgodnie z modułem
PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
7 godz. wykładów ćwiczeń: 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 15
Nazwa: PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
7 godz. wykładów ćwiczeń: 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
stażpracy | 40 |
Część nr: 16
Nazwa: PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
PODSTAWY ORGANIZACJI OPIEKI GERIATRYCZNEJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
prowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
7 godz. wykładów ćwiczeń: 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 17
Nazwa: ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Płocku zgodnie z modułem
ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
7 godz. wykładów
Ćwiczenia 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 30/06/2017
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 18
Nazwa: ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
7 godz. wykładów
Ćwiczenia 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 19
Nazwa: ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
ASPEKTY DEMOGRAFICZNO-SPOŁECZNE PROCESU STARZENIA SIĘ JEDNOSTKI I SPOŁECZEŃSTWA
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
7 godz. wykładów
Ćwiczenia 3 x 2 grupy ćwiczeniowe = 6 godz.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 20
Nazwa: WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ CAŁOŚCIOWEJ OCENY GERIATRYCZNEJ
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ CAŁOŚCIOWEJ OCENY GERIATRYCZNEJ
3 godz wykładów
2 x 2 grupy ćwiczeniowe = 4 godz.ćwiczeń
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 21
Nazwa: WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ CAŁOŚCIOWEJ OCENY GERIATRYCZNEJ
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ CAŁOŚCIOWEJ OCENY GERIATRYCZNEJ
3 godz wykładów
2 x 2 grupy ćwiczeniowe = 4 godz.ćwiczeń
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 22
Nazwa: OPIEKA PIELĘGNIARSKA W WYBRANYCH SCHORZENIACH WIEKU PODESZŁEGO
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
OPIEKA PIELĘGNIARSKA W WYBRANYCH SCHORZENIACH WIEKU PODESZŁEGO
50 godz. wykładów
10 x 2 grupy ćwiczeniowe = 20 godz. ćwiczeń
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 23
Nazwa: OPIEKA PIELĘGNIARSKA W WYBRANYCH SCHORZENIACH WIEKU PODESZŁEGO
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
OPIEKA PIELĘGNIARSKA W WYBRANYCH SCHORZENIACH WIEKU PODESZŁEGO
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
50 godz wykładów
Ćwiczenia: 10 x 2 grupy ćwiczeniowe = 20 godz.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 24
Nazwa: WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ NAD CZŁOWIEKIEM PRZEWLEKLE CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ NAD CZŁOWIEKIEM PRZEWLEKLE CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM
35 godzin wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 25
Nazwa: WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ NAD CZŁOWIEKIEM PRZEWLEKLE CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ NAD CZŁOWIEKIEM PRZEWLEKLE CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM
35 godzin wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 26
Nazwa: WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PALIATYWNEJ W GERIATRII
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Szczecinie zgodnie z modułem
40 godzin wykładów
WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PALIATYWNEJ W GERIATRII
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
Część nr: 27
Nazwa: WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PALIATYWNEJ W GERIATRII
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przeprowadzenie zajęć w Białymstoku zgodnie z modułem
WYBRANE PROBLEMY OPIEKI PALIATYWNEJ W GERIATRII
40 godz. wykładów
Przeprowadzenie usługi edukacyjnej.
Przeprowadzenie zaliczeń i wystawienie oceny uczestnikowi kształcenia;
Prowadzenie dokumentacji kursu, zgodnie z zakresem merytorycznym.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80000000-4, 80320000-3
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 31/01/2018
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
staż pracy | 40 |
INNE PRZETARGI Z PŁOCKA
- Dostawa paliw ciekłych w 2025 roku.
- "Świadczenie usług pocztowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku"
- Dostawa biomasy (peletu drzewnego) do zasilania 2 kotłowni przy ul. Zielonej 40 i Popłacińskiej 42 w Płocku, adm. przez MZGM-TBS Sp. z o.o. w Płocku wraz z prowadzeniem konserwacji kotłowni
- "Dostawa pozostałych artykułów żywnościowych dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2025 roku"
- Dostawa materiałów eksploatacyjnych dla Urzędu Miasta Płocka w 2025 roku.
- Dostawa fortepianu i pianin wraz z akcesoriami na potrzeby PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku
więcej: przetargi w Płocku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"
- Przeprowadzenie kursu baristycznego
- przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie woj. opolskiego
- Cyberbezpieczny samorząd - dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki
- Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów i uczennic w ramach realizacji projektu "Energia kwalifikacji"
- Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli prowadzących zajęcia rozwijające jakość edukacji w Ośrodku Wychowania Przedszkolnego (OWP) w ramach projektu pn. "Moje WYMARZONE Przedszkole"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.