Ogłoszenie z dnia 2010-04-30
Szczecin: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i faksów
Numer ogłoszenia: 105993 - 2010; data zamieszczenia: 30.04.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Izba Celna w Szczecinie, ul. Energetyków 55, 70-952 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 091 4805500, faks 091 4805801.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i faksów.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i faksów. Atramenty do drukarek: HP DJ 380HP; HP DJ 5150, HP PSC 1315, HP DJ 450 czarny i kolorowy; HP DJ 460 CB, HP OJ 7310 czarny i fotograficzny; HP 7140xi czarny, niebieski, purpurowy, żółty; Tonery do drukarek:HP LJ1100; HP LJ 1200,1005; HP color LJ 2840 turkusowy, żółty,purpurowy; HP LJ 4050; CPG Page Master 2400C czarny, żółty, niebieski, czerwony; bęben do drukarki CPG Page Master 2400C; wałek transferowy do CPG Page Master 2400C;Tonery do drukarki Dell 5100CN czarny, czerwony, niebieski, żółty; bęben do drukarki Dell 5100CN; wałek transferowy do drukarki Dell 5100CN; Tonery do drukarek: Samsung ML 2251N; Samsung ML3051ND; Samsung ML 4050N; Cartridge do faxu Panasonic KX-FL613PD; Folia termotransferowa do faxu Panasonic KX-FP363PD; Cartridge do faxu Panasonic KX-MB 773; Bęben do faxu Panasonic KX-MB 773; Taśma do drukarki Oki 3390; Toner do drukarki Brother 5250; Bęben do drukarki Brother 5250; Toner do drukarki HP LJ M2727nf; HP CLJ CM 1312nfi MFP czarny, niebieski, żółty, czerwony; Samsung SCX-4828FN; Samsung CLP-310N; HP LJ M3027X; Xerox 3435DN..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.19.21.12 - Głowice barwiące do maszyn drukujących 30.19.21.13 - Wkłady drukujące 30.12.51.00 - Wkłady barwiące .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.04.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 3.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- HiCopy Polska Sp. z o.o., ul. Lindego 7, 30-148 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 139799,48 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 93648,42
Oferta z najniższą ceną: 93648,42 / Oferta z najwyższą ceną: 119340,40
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytanie o cenę na podstawie art. 70; 10 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający może udzielić zamówienia między innymi w trybie zapytania o cenę. W myśl Art. 70 przedmiotowej ustawy zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zapytania o cenę, jeżeli przedmiotem zamówienia są dostawy lub usługi powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, a wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podst. art. 11 ust. 8. Na podstawie art. 71 ust. 1 zamawiający wszczyna postępowanie w trybie zapytania o cenę, zapraszając do składania ofert taką liczbę wykonawców świadczących w ramach prowadzonej przez nich działalności dostawy lub usługi będące przedmiotem zamówienia, która zapewnia konkurencje oraz wybór najkorzystniejszej oferty, nie mniej niż 5. Uzasadnienie faktyczne: Atramenty, tonery i inne materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek i faksów są niezbędne do korzystania z urządzeń biurowych będących w posiadaniu tut. Izby Celnej i podległych jej komórek organizacyjnych. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dostaw powszechnie dostępnych o ustalonych standardach jakościowych. Materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek i faksów są towarami ogólnie osiągalnymi.Na rynku istnieje wiele firm oferujących oryginalne bądź zamienne, o tych samych parametrach techniczno-jakościowych tonery i atramenty. Wielu wykonawców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej jest w stanie zrealizować przedmiot zamówienia. Nie występują problemy z pozyskaniem materiałów eksploatacyjnych oraz nie stanowią one produktów specjalistycznych, a ich sprzedaż nie wymaga posiadania szczególnych uprawnień. Są to produkty charakteryzujące się powszechnością oraz szeroko dostępnym rynkiem dystrybucji. Sumaryczna wartość zamówienia jest mniejsza, niż kwota określona w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, wynosząca, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 23.12.2009r. w sprawie kwot wartości zamówień oraz konkursów, od których jest uzależniony obowiązek przekazywania ogłoszeń Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich (Dz. U. Nr 224 poz. 1795), dla dostaw realizowanych przez Izbę Celną w Szczecinie równowartość kwoty 125000 EUR.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- Sukcesywne dostawy oleju napędowego przeznaczonego do celów grzewczych dla Uniwersytetu Szczecińskiego
- Organizacja konferencji w Międzyzdrojach w dniach 01-04.06.2025 r., w tym: zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem sal konferencyjnych wraz ze sprzętem audiowizualnym
- REMONT INSTALACJI C.O. W BUDYNKU NR 1, UL. 11 LISTOPADA 3A W STARGARDZIE.
- Rewitalizacja zaniedbanej kopuły bunkra przy ul. Kwiatowej w Szczecinie
- Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu zwiększającego kompetencje cyfrowe, w związku z realizacją projektu "Gotowi na karierę".
- Dostawa dydaktycznego stanowiska laboratoryjnego do badania współczynnika przewodzenia ciepła dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa materiałów eksploatacyjnych i papieru do drukarek.
- Komputery 2025
- Sukcesywne dostawy fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek dla LODR w Końskowoli
- Sukcesywne dostawy tuszy i tonerów oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek dla potrzeb Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
- Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby Starostwa Powiatowego w Mielcu
- Dostawa artykułów biurowych i tonerów
więcej: Wkłady barwiące »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.