Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-05-20
Szczecin: Naprawa uszkodzeń urządzeń kasujących powstałych w wyniku aktów wandalizmu.
Numer ogłoszenia: 123620 - 2011; data zamieszczenia: 20.05.2011
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Miasto Szczecin - Miejska Jednostka Obsługi Gospodarczej, ul. Czesława 9, 71-504 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 421 63 23, 421 63 20, faks
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Naprawa uszkodzeń urządzeń kasujących powstałych w wyniku aktów wandalizmu..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres zamówienia obejmuje: - dostawę części, - naprawę uszkodzeń..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.00.00.00 - Usługi naprawcze i konserwacyjne .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie zawarł - w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego - z Aram Sp. z o.o. umowę na dostawę urządzeń do pobierania opłat parkingowych. Do obowiązków wykonawcy - w ramach umowy - należy bieżąca konserwacja i serwis gwarancyjny urządzeń, z wyłączeniem napraw uszkodzeń będących skutkiem aktów wandalizmu. W ostatnim czasie - na skutek dewastacji - uszkodzonych zostało kilka parkomatów. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba ich naprawy. Komisja przetargowa wnioskuje o udzielenie zamówienia Sygnity S.A., będącej następcą prawnym spółki Aram (dostawcy urządzeń) z uwagi iż: - zlecenie naprawy parkomatów ich dostawcy (i serwisantowi) jest jednym z warunków koniecznych do zachowania nadal obowiązującej gwarancji, - Sygnity posiada bieżący oraz bezpośredni dostęp zarówno do informacji technicznych, jak i części zamiennych. Ponadto ewentualna zmiana firmy obsługującej urządzenia do pobierania opłat może ujemnie wpłynąć na prawidłowe ich funkcjonowanie oraz płynność w usuwaniu usterek.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Sygnity S.A., al. Jerozolimskie 180, 02-486 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- Przyjmowanie i zagospodarowywanie odpadów wielkogabarytowych i poremontowych dostarczanych z terenu nieruchomości stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS Sp. z o. o.
- Termomodernizacja budynku Czerwonego Ratusza w Szczecinie: wykonanie poziomej termoizolacji dachów płaskich
- Dostawa samochodu niskoemisyjnego PHEV
- Zakup trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie
- Usługi druku materiałów promocyjnych w ramach projektu pn. ,,Imago Mundi-przebudowa i remont zabytkowego budynku Muzeum Narodowego w Szczecinie".
- Obsługa techniczna koncertu Rebel Babel wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Szczecinianie w Teatrze Letnim w Szczecinie
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych w budynku Wydziału Mechatroniki PW w okresie 24 miesięcy.
- Pełna obsługa serwisowa urządzenia gamma kamery
- Kompleksowe usługi polegające na przeglądzie i konserwacji dźwigów, prace remontowe oraz przeglądy specjalne dźwigów w obiektach Politechniki Białostockiej - ZK-DZP.262.28.2025
- Prace konserwacyjne instalacji wewn. hydrantowej w bud. 19 m. Ustka, wykonanie przyłącza wodociągowego w bud 103 oraz prace konserwacyjne instalacji wew. hydrantowej w bud. 6 i 16 w m. Lębork
- Zarządzanie targowiskiem miejskim przy ul. Bazarowej oraz targowiskiem wiejskim przy ul. Aleja Leśna w Brodnicy
- WYKONANIE ROCZNEGO PRZEGLĄDU I KONSERWACJI ORAZ OBSŁUGA SERWISOWA DWÓCH CHROMATOGRAFÓW CIECZOWYCH SPRZĘŻONYCH ZE SPEKTROMETREM MAS LC-MS/MS 6460
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.