To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-08-31
Warszawa: Dostawa współrzędnościowej maszyny pomiarowej
Numer ogłoszenia: 128427 - 2015; data zamieszczenia: 31.08.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 189426 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Lotnictwa, al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 8460011, faks 022 8466567.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Instytut badawczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa współrzędnościowej maszyny pomiarowej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzenia, dostawę do siedziby Zamawiającego, montaż, weryfikację parametrów technicznych oraz przeszkolenie pracowników w zakresie użytkowania urządzenia z zastrzeżeniem zapisów w ust. 6 poniżej. Cena podana w formularzy cenowym musi obejmować wszystkie wymienione wyżej elementy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ - opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Parametry określone w tym załączniku są minimalnymi wymaganiami Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby przed podpisaniem umowy, Wykonawca, który zostanie wybrany do realizacji zamówienia, dostarczył Zamawiającemu do akceptacji specyfikację techniczną urządzenia. Ww. specyfikacja będzie stanowić załącznik do umowy. Zamawiający dopuszcza dwa warianty odbioru przedmiotu zamówienia: Wariant 1: Odbiór całego przedmiotu zamówienia (dostawa do siedziby Zamawiającego + montaż + weryfikacja parametrów technicznych + przeszkolenie pracowników) w siedzibie Zamawiającego; Wariant 2: Odbiór techniczny urządzenia u producenta. Dostawa do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i przeszkoleniem pracowników zostanie uregulowana na podstawie odrębnej umowy pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym ze środków nie pochodzących z projektu Modernizacja i budowa nowej infrastruktury naukowo badawczej Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej na potrzeby numeryczno-doświadczalnych badań lotniczych silników turbinowych. Weryfikacja parametrów i odbiór techniczny po zamontowaniu w siedzibie Zamawiającego odbędzie się w ramach gwarancji. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jeden wybrany przez siebie wariant opisany w ust. 6 powyżej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, który zostanie wybrany do realizacji zamówienia posiadał opłaconą polisę OC, potwierdzającą że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę co najmniej 500 000 zł. W przypadku krótszego terminu obowiązywania polisy (okres obowiązywania polisy nie obejmuje okresu realizacji zamówienia), Wykonawca, w trakcie trwania umowy, jest zobowiązany zapewnić i udokumentować Zamawiającemu ciągłość polis OC..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.00.00.00 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie realizowane na potrzeby projektu: Modernizacja i budowa nowej infrastruktury naukowo badawczej Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej na potrzeby numeryczno doświadczalnych badań lotniczych silników turbinowych, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Priorytet 2. Infrastruktura sfery B+R, Działanie 2.2 Wsparcie tworzenia wspólnej infrastruktury badawczej jednostek naukowych..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 28.08.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- CARL ZEISS Sp. z o.o., ul. Naramowicka 76, 61-622 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 8350000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 839912,94
Oferta z najniższą ceną: 839912,94 / Oferta z najwyższą ceną: 839912,94
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Zakup telefonów VoIP, nr postępowania 105/BŁiI/25/MR
- Dostawa ręczników papierowych, papieru toaletowego
- Druk i dostawa książki pt.: "Miejskie ścieżki wokół Muzeum Warszawy"
- Wymiana dźwigu osobowego "E" w budynku szpitalnym w formule "zaprojektuj i wybuduj", 33-W-R-05-2025
- Dostawa środków czystości oraz materiałów jednorazowego użytku
- Usługi w zakresie przeglądu, usuwania awarii (pogotowie serwisowe) i utrzymania w pełnej sprawności technicznej urządzeń klimatyzacyjnych oraz central wentylacji mechanicznej, w obiektach CBA
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa stanowiska do badania indeksu tlenowego biokompozytów wraz z wyposażeniem
- Dostawa komory do badania stopnia palności biokompozytów wraz z wyposażeniem
- Zakup drobnego sprzętu laboratoryjnego, badawczego i medycznego
- "Dostawa pomocy dydaktycznych dla szkół ponadpodstawowych"
- Dostawa stanowiska laboratoryjnego do badania zabezpieczeń prądnic okrętowych wraz z oprzyrządowaniem testowym i pomiarowym dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
- DOSTAWA CZYTNIKA MIKROPŁYTEK
więcej: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.