eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi KrakówDostawa elementów unieruchomienia pacjentów do zastosowania w radioterapii protonowej i fotonowej

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2016-07-18

Kraków: Dostawa elementów unieruchomienia pacjentów do zastosowania w radioterapii protonowej i fotonowej
Numer ogłoszenia: 140621 - 2016; data zamieszczenia: 18.07.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 98401 - 2016r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie Oddział Kraków, ul. Garncarska 11, 31-115 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4231565, faks 012 4231076, 4231565.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa elementów unieruchomienia pacjentów do zastosowania w radioterapii protonowej i fotonowej.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Podgłówki indywidualne utwardzane chemicznie zapewniające odtwarzalność i precyzję pozycjonowania pacjenta. np typu Moldcare. Możliwość mocowania do podgłówków indeksujących stosowanych w rozwiązaniach HP PRO firmy Orfit do zastosowań w terapii protonowej. Możliwe indywidualne dostosowane podgłówka do potrzeb terapii protonowej. Podgłówek wykonany z tkaniny, zawierający wsad utwardzany poprzez zwilżenie wodą. Ukształtowany indywidualny podgłówek, zapewniający trwałość kształtu przez cały cykl terapii (co najmniej 6 tygodni). Ukształtowany indywidualny podgłówek odporny na dalsze działanie wilgoci. Możliwość szybkiego uformowania produktu po zwilżeniu wodą. Jednorazowego użycia. Wykonany z materiału o jednorodnej gęstości. Podgłówki o wymiarach: 15cm x 20cm - szt. 10; 20 cm x 25cm - szt. 15; typu S - szt. 5; Przeznaczone do użycia w radioterapii protonowej i fotonowej. 2. Mocowanie indeksujące podgłówki indywidualne do zastosowania w systemie HP Pro firmy Orfit. Mocowanie jednorazowego użycia w pełni kompatybilne z rozwiązaniami HP PRO firmy Orfit do zastosowań w terapii protonowej. Mocowanie identyczne z mocowaniem Head rest indexing plate o numerze katalogowym 25000/7/20 do zastosowań w systemie HP PRO firmy Orfit. Możliwość użycia w radioterapii protonowej i fotonowej. Wykonany z materiału o jednorodnej gęstości. Mocowanie zawierające materiały klejące z podgłówkami indywidualnymi utwardzanymi chemicznie. 20 szt- 2 komplety.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.15.10.00 - Urządzenia i wyroby do radioterapii .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Część NR: 1   

Nazwa: Dostawa elementów unieruchomienia pacjentów do zastosowania w radioterapii protonowej i fotonowej

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 13.07.2016.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Import - Export Stanley Sp. z o.o., 28 czerwca 1956r 135, 61-544 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 7400,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 7749,00

  • Oferta z najniższą ceną: 7749,00 / Oferta z najwyższą ceną: 7749,00

  • Waluta: PLN .


Część NR: 2   

Nazwa: Dostawa elementów unieruchomienia pacjentów do zastosowania w radioterapii protonowej i fotonowej

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 13.07.2016.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Import - Export Stanley Sp. z o.o., 28 czerwca 1956r 135, 61-544 Poznań, kraj/woj. wielkopolskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 4000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 4104,00

  • Oferta z najniższą ceną: 4104,00 / Oferta z najwyższą ceną: 4104,00

  • Waluta: PLN .


Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.