Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2008-06-30
Sprostowanie
Numer: 144117 - 2008; data zamieszczenia: 30.06.2008
Ogłoszenia zamieszczonego przez Szpital Ogólny im. dr Edmunda Wojtyły, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wyspiańskiego 26, tel. 033 8272501, fax. 033 8272505 w Biuletynie Zamówień Publicznych z numerem 112001/2008
W ogłoszeniu jest: Sekcja II:Przedmiot zamówienia
II.1.3. Okreslemie przedmiotu zamówienia.
Zamówienie obejmuje 5 minipakietów w obrebie 3 pakietów.
Powinno być: Sekcja II:Przedmiot zamówienia
II.1.3. Okreslemie przedmiotu zamówienia.
Zamówienie obejmuje 6 minipakietów w obrebie 3 pakietów.
W trakcie trwania postępowania uległa zmianie liczba minipakietów w Pakiecie II Antybiotyki, z 1 do 2.
INNE PRZETARGI Z BIELSKA-BIAŁEJ
- ZAKUP MEBLI NA POTRZEBY SZPITALA PEDIATRYCZNEGO W BIELSKU-BIAŁEJ - CZ. II
- Dostawa środków utrzymania czystości dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.
- Utrzymanie czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej
- Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w trakcie realizacji zadania pod nazwą: "Utworzenie krajowej trasy rowerowej nr 17 na terenie miasta Bielska-Białej - odcinek południowy"
- Budowa instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej w Bielsku-Białej - etap I w formule "zaprojektuj i wybuduj"
- Budowa budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym wraz z infrastrukturą przy ul. Stefana Starzyńskiego 17 w Bielsku-Białej na działce nr 1251/37.
więcej: przetargi w Bielsku-Białej »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





