To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-06-27
Opole: Organizacja i przeprowadzenie programu cyklu koncertwó pn. Koncerty Promenadowe 2011.
Numer ogłoszenia: 173236 - 2011; data zamieszczenia: 27.06.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 108382 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Opole, Rynek-Ratusz, 45-015 Opole, woj. opolskie, tel. 77 451 19 21, 77 451 19 22, faks 77 454 98 44.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Organizacja i przeprowadzenie programu cyklu koncertwó pn. Koncerty Promenadowe 2011..
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: przygotowaniu i wykonaniu 9 koncertów w każdą niedzielę lipca i sierpnia 2011 r. oraz 2 sobotnich koncertów w sierpniu 2011 r. w następującym zakresie: organizacja o godz. 17:00 koncertów w dniach: 03.07,10.07, 17.07, 24.07, 31.07,07.08,13.08, 14.08., 20.08., 21.08, 28.08.2011 na terenie placu Wolności, zapewnienie programu artystycznego (minimum 45 minut), osoby prowadzącej koncert, nagłośnienia i obsługi technicznej, zapewnienie prawidłowej realizacji, przebiegu koncertów i bezpieczeństwa uczestnikom oraz słuchaczom, zapewnienie minimum 120 miejsc siedzących na widowni podczas koncertów organizowanych w plenerze, zapewnienie stosownej reklamy w mediach i na słupach ogłoszeniowych,zapewnienie w przypadku niesprzyjającej aury w dniu koncertu plenerowego - sali koncertowej wraz z pełną obsługą..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 91.31.20.00 - 91.31.20.00 .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.06.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
FILHARMONIA OPOLSKA IM.JÓZEFA ELSNERA W OPOLU
jakie przetargi wygrała firma
FILHARMONIA OPOLSKA IM.JÓZEFA ELSNERA W OPOLU
- Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, Krakowska 24, 45-075 Opole, kraj/woj. opolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 97561,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 120000,00
Oferta z najniższą ceną: 120000,00 / Oferta z najwyższą ceną: 120000,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Zamawiający zawarł umowę w trybie zamówieniaz wolnej ręki przy zastowaniu okloliczności wynikajacych z art. 67 ust. 1 pkt 1 A i 1 c. Przedmiotem zamówienia jest organizacja koncertów w plenerze i sali koncertowej na 120 miejsc, opracowanie progamu artystycznego, nagłośnienie i obsługa techniczna. Z uwagi na charakter i woelkość ptrzedsięwzięcia zasadnym jest aby, organizację powierzyć instytucji, która posiada salę koncertową i która też zapewni w przypadku niesprzyjającej aury w dniu koncertu - salę koncertową wraz z pełną obsługą tj. Filharmonii Opolskiej. Ponadtgo należy uznać, że zgodnie z ustawą o Prawie autorskim i prawach pokrewnych do grupy artystów zalicza się w szczególności aktorów, recytatorów, dyrygentów, instarumentalistów, wokalistów oraz inne osoby w sposób twórczy przyczyniające się do powstania wykonania. W przypadku Filharmonii Opolskiej są to orkierstrasymfoniczna oraz chór Filharmonii Opolskiej, które to podmioty zapewniają wysoki poziom artystyczny koncertów.
INNE PRZETARGI Z OPOLA
- Część IV: Wykonanie monitoringu stanu ochrony susła moręgowanego (kod gatunku 1335) w obszarze Natura 2000 Kamień Śląski PLH160003 - II termin
- D/33/2025 Zakup licencji na oprogramowanie do analizy jakościowej, umożliwiające współpracę w chmurze i stacjonarną analizę danych jakościowych
- Dostawa sprzętu medycznego dla zespołów ratownictwa medycznego OCRM w Opolu
- Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów [U/1/TP/2025]
- Organizacja i przeprowadzenie stacjonarnych szkoleń z zakresu kompetencji twardych w podziale na 4 części
- Świadczenie usług warsztatowych w zakresie serwisu i napraw samochodów służbowych GDDKiA Oddział w Opolu w okresie 24 miesięcy
więcej: przetargi w Opolu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.