eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi ZgłobiceNaprawa mostu żelbetowego w m.Bistuszowa w ciągu drogi powiatowej nr 1385K Jasło-Ryglice-Tuchów uszkodzonego podczas powodzi.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2010-06-22

Zgłobice: Naprawa mostu żelbetowego w m.Bistuszowa w ciągu drogi powiatowej nr 1385K Jasło-Ryglice-Tuchów uszkodzonego podczas powodzi.
Numer ogłoszenia: 178026 - 2010; data zamieszczenia: 22.06.2010
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Roboty budowlane

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach, ul. Zgłobicka 8, 33-113 Zgłobice, woj. małopolskie, tel. 014 6741230, faks 014 6787050 , strona internetowa www.pzdtarnow.neostrada.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Naprawa mostu żelbetowego w m.Bistuszowa w ciągu drogi powiatowej nr 1385K Jasło-Ryglice-Tuchów uszkodzonego podczas powodzi..

II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Odbudowa i zabezpieczenie podmytego przyczółka i stożka mostu żelbetowego w m.Bistuszowa..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.22.00.00 - Roboty inżynieryjne i budowlane 45.22.11.19 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów .

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

SEKCJA III: PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust.1 pkt.3) ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienie wyboru trybu

    W wyniku intensywnych opadów deszczu w miesiącu czerwcu 2010 r. nastąpiło uszkodzenie przez wodę przyczółka i stożka mostu na potoku Szwedka w km.40+254 w m.Bistuszowa w ciągu drogi powiatowej nr 1385K Jasło-Ryglice-Tuchów stwarzające zagrożenie katastrofą budowlaną w związku z czym droga została zamknięta dla ruchu. Wykonanie przedmiotowego zamówienia ma na celu likwidację tego zagrożenia poprzez odbudowę i zabezpieczenie podmytego przyczółka i stożka mostu i przywrócenie ruchu na tej drodze. Utrudniony dojazd do Ryglic stwarza poważne zagrożenie w przypadku zaistnienia potrzeby dojazdu służb ratunkowych. Zaistniała sytuacja pozwala na zastosowanie art.67 ust.1 pkt.3) ustawy Pzp zgodnie z którym zamawiajacy może udzielić zamówienia z wolnej ręki ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on wcześniej przewidzieć i wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów zamówienia.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA

  • Transport Budowlany, Handel, Usługi Budowy Dróg i Mostów Czesław Kołdras, Porąbka Iwkowska 80, 32-862 Porąbka Iwkowska, kraj/woj. małopolskie.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.