To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-07-20
Strzyżów: Dostawa gazów medycznych oraz ciekłego azotu
Numer ogłoszenia: 183142 - 2015; data zamieszczenia: 20.07.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 140918 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Dąbrowskiego 10, 38-100 Strzyżów, woj. podkarpackie, tel. 17 2761058, faks 17 2761058.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa gazów medycznych oraz ciekłego azotu.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli oraz pozostałych elementów niezbędnych do użytkowania i składowania oraz dostawa ciekłego azotu w asortymencie i ilości określonych w Części XIX Szczegółowa specyfikacja - formularz cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety w ramach których należy składać oferty: Pakiet nr 1 - Dostawa tlenu, dwutlenku węgla i podtlenku azotu wraz z dzierżawą butli oraz pozostałych elementów niezbędnych do użytkowania i składowania Pakiet nr 2 - Dostawa gazu znieczulającego wraz z dzierżawą butli oraz pozostałych elementów niezbędnych do użytkowania Pakiet nr 3 - Dostawa ciekłego azotu..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24.11.15.00 - Gazy medyczne 24.11.18.00 - Azot ciekły 63.12.11.10 - Usługi składowania gazu .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Pakiet 1 - Dostawa tlenu, dwutlenku węgla i podtlenku azotu wraz z dzierżawą butli oraz pozostałych elementów niezbędnych do użytkowania i składowania
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.07.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Air Liquide Polska Sp. z o. o., Ul. J. Conrada 63, 31-357 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 58607,96 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 50438,70
Oferta z najniższą ceną: 50438,70 / Oferta z najwyższą ceną: 50477,04
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Pakiet 2 - Dostawa gazu znieczulającego wraz z dzierżawą butli oraz pozostałych elementów niezbędnych do użytkowania
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.07.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Air Liquide Polska Sp. z o. o., Ul. J. Conrada 63, 31-357 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11332,88 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 10281,66
Oferta z najniższą ceną: 10281,66 / Oferta z najwyższą ceną: 10565,70
Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Pakiet 3 - Dostawa ciekłego azotu
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.07.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- GOMI Mirosław Opiela, Mordarka 542, 34-600 Limanowa, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 8096,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 7134,00
Oferta z najniższą ceną: 7134,00 / Oferta z najwyższą ceną: 7380,00
Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Sukcesywne dostawy ciekłego azotu do zbiornika Zamawiającego w ilości 35 ton w okresie 12 miesięcy na potrzeby WFiIS - DE-dzp.272-077/25
- Dostawa gazów medycznych, sprężonego powietrza oraz dzierżawa zbiornika i butli na potrzeby NOVUM - MED Sp. z o. o. w Więcborku
- Zakup i dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą zbiornika kriogenicznego
- Dostawa gazów medycznych, technicznych wraz z ciekłym azotem medycznym, gazów specjalnych oraz dzierżawą zbiornika ciekłego tlenu medycznego
- ZP/G/11/25 Dostawa gazów technicznych, czystych i mieszanek wraz z dzierżawą butli do Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach w 2025 r.
więcej: Gazy medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.