Ogłoszenie z dnia 2012-06-06
Piaski: Wymiana instalacji elektrycznej i logicznej do sieci komputerowej oraz założenie klimatyzacji w biurowcu Nadleśnictwa Piaski
Numer ogłoszenia: 190208 - 2012; data zamieszczenia: 06.06.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 128204 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Nadleśnictwo Piaski, ul. Drzęczewska 1, 63-820 Piaski, woj. wielkopolskie, tel. 065 5739080, faks 065 5739083.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wymiana instalacji elektrycznej i logicznej do sieci komputerowej oraz założenie klimatyzacji w biurowcu Nadleśnictwa Piaski.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są prace związane z wymianą instalacji elektrycznej aluminiowej na miedzianą i logicznej (teleinformatycznej sieci komputerowej) oraz założenie klimatyzacji wraz z jej kompleksową obsługą gwarancyjną w biurowcu Nadleśnictwa Piaski i obejmują: wykonanie linii zasilającej ze złącza kablowo-pomiarowego ściennego, zamontowanie rozdzielnicy RG oraz RK, instalację gniazd wtykowych oraz oświetlenia (podstawowego, awaryjnego, zewnętrznego), wykonanie instalacji uziemiającej, zamontowanie klimatyzacji (składającej się z 17 jednostek ściennych wewnętrznych i jednej jednostki zewnętrznej; lokalizacja agregatu zewnętrznego na płycie drogowej żelbetowej po zachodniej stronie budynku) wraz z jej kompleksową obsługą gwarancyjną.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.31.53.00 - Instalacje zasilania elektrycznego 45.31.57.00 - Instalowanie stacji rozdzielczych 45.31.60.00 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych 45.31.43.20 - Instalowanie okablowania komputerowego 45.33.12.20 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.05.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Bomax Spółka z o. o., ul. Chłapowskiego 55, 63-400 Ostrów Wlkp., kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 312865,87 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 389833,11
Oferta z najniższą ceną: 389833,11 / Oferta z najwyższą ceną: 459378,35
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI PIASKI
więcej: przetargi PIASKI »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Modernizacja, przebudowa i remont budynku Przedszkola w Skopaniu wraz z zagospodarowaniem terenu"
- Dostawa i wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego w Namysłowie.
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku nr 99 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa, ul. Marsa 110 oraz docieplenie budynku nr 5 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa, ul. Marsa 80
- Dostawa i montaż systemu klimatyzacji w budynku Przedszkola nr 3, przy ul. Niepodległości 10 w Pruszczu Gdańskim
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla budynków przy ul. Janasa 13a i Osiedlowej 6 w Rudzie Śląskiej
- Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 przy ul. Seniorów Lotnictwa 5 w Krakowie
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.