Ogłoszenie z dnia 2008-01-29
Warszawa: Udział w opracowaniu koncepcji systemu radarowego z aktywną anteną pasma X z elektronicznym sterowaniem wiązki pracującego w trybach SAR/GMTI dla bezzałogowego statku powietrznego.
- Analiza wymagań na system antenowy i nadawczy
- Analiza możliwośc
Numer ogłoszenia: 19037 - 2008; data zamieszczenia: 29.01.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Przemysłowy Instytut Telekomunikacji, ul. Poligonowa, 04-051 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 4865361, fax 022 4865503.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Udział w opracowaniu koncepcji systemu radarowego z aktywną anteną pasma X z elektronicznym sterowaniem wiązki pracującego w trybach SAR/GMTI dla bezzałogowego statku powietrznego. - Analiza wymagań na system antenowy i nadawczy - Analiza możliwości wstępnego przetwarzania sygnału i kompresji danych - Analiza wymagań na system transmisji do stanowiska naziemnego.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Udział w opracowaniu koncepcji systemu radarowego z aktywną anteną pasma X z elektronicznym sterowaniem wiązki pracującego w trybach SAR/GMTI dla bezzałogowego statku powietrznego. - Analiza wymagań na system antenowy i nadawczy - Analiza możliwości wstępnego przetwarzania sygnału i kompresji danych - Analiza wymagań na system transmisji do stanowiska naziemnego
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 72.21.10.00 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika Kod CPV wg słownika 2008: 72.21.10.00 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika Oryginalny kod CPV: 72.21.20.00 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego Kod CPV wg słownika 2008: 72.21.20.00 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego Oryginalny kod CPV: 72.23.10.00 - Rozbudowa oprogramowania do celów wojskowych Kod CPV wg słownika 2008: 72.23.10.00 - Rozbudowa oprogramowania do celów wojskowych .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 101400 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: wolna ręka
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.01.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"ORPAL" G. WOJDOŁOWICZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
jakie przetargi wygrała firma
"ORPAL" G. WOJDOŁOWICZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
- ORPAL, G. Wojdołowicz i wspólnicy S.j., ul. Okopowa 29A/16, 01-059 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 98000.00
- Oferta z najniższą ceną: 98000.00 / oferta z najwyższą ceną: 98000.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Odnowienie posiadanych oraz udzielenie nowych licencji do oprogramowania antywirusowego ESET i oprogramowania biurowego ADOBE.
- Remont pokoi, dobór i wymiana zestawu podnoszenia ciśnienia na potrzeby bytowe i p. poż., remont ogrodzenia wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Elbląg ul. Królewiecka 189 (...)
- Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych wraz z poligrafią w oprawie twardej z nośnikami audio lub z nośnikiem Blu-ray oraz dgpacki jedno i dwuskrzydłowe z nośnikami audio
- Świadczenie usług sprzątania w budynkach Instytutu Łączności - PIB we Wrocławiu
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: A. Suligowskiego 3/5 m. 8 część nr 2: Krucza 51 m. 62 (w podziale na 2 części)
- Przebudowa przepompowni Wilczogęby gm. Sadowne, pow. węgrowski - aktualizacja dokumentacji
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Opracowanie specyfikacji interoperacyjności dla prototypu Systemu Standaryzacji Informacji w Diagnostyce Laboratoryjnej (SSIDL) w ramach projektu: Wdrożenie słownika LOINC w obszarze diagnostyki (...)
- Opracowanie narzędzia informatycznego do rozpoznawania w nieprzetworzonych danych tekstowych, czyli treściach internetowych ofert pracy, ściśle określonych jednostek nazwanych.
- Modernizacja instalacji oświetlenia boiska i trybun Stadionu Miejskiego w Bielsku - Białej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Przebudowa boiska piłkarskiego (...)- w systemie zaprojektuj i buduj.
- Wykonanie usługi polegającej na rozbudowie systemu wspomagającego zarządzanie kryzysowe w Powiecie Zgorzeleckim w ramach współpracy polsko-czeskiej wraz z dostawą komputerów przenośnych oraz tabletów
- budowa i wdrozenie systemu do obsługi dofinansowania przedsięwzięć - I etap.
- realizacja głównej części projektu będącego przedmiotem "standardowego wniosku o przyznanie dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego" z dnia 30.06.2004 r., opisanego w studium wykonalności dla projektu pod nazwą "Wielkopolski
więcej: Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.