Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2012-09-14
Lublin: Usługa serwisowa programu kadrowo-płacowego KSAT2000 [OP-IV.272.91.2012.EB]
Numer ogłoszenia: 198103 - 2012; data zamieszczenia: 14.09.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Województwo Lubelskie, ul. Spokojna 4, 20-074 Lublin, woj. lubelskie, tel. 081 44 16 505, faks 081 44 16 535
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa serwisowa programu kadrowo-płacowego KSAT2000 [OP-IV.272.91.2012.EB].
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Usługa serwisowa programu kadrowo-płacowego KSAT2000. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do INPP..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.35.63.00 - Usługi wsparcia technicznego .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Tryb zamówienia z wolnej ręki (art. 67 ust.1 pkt 1 lit. b ustawy). Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych. Usługa serwisowania programu kadrowo-płacowego KSAT2000, jest to usługa, którą może świadczyć tylko jeden Wykonawca, z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych. W dniu 29.12.2007 roku została podpisana umowa nr 1358/07 z Centralnym Ośrodkiem Informatyki Górnictwa S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 100, na sprzedaż i dostarczenie bezterminowej licencji programu kadrowo-płacowego KSAT2000: Moduły systemu KSAT2000 - Ewidencja Kadrowa, Płace, moduły administracyjne. Licencja obejmuje wyłącznie prawo do korzystania z programu dla nieograniczonej liczby użytkowników. Dlatego w przypadku ww. usługi, zachodzą uzasadnione przesłanki do udzielenia zamówienia Centralnemu Ośrodkowi Informatyki Górnictwa S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 100, na podstawie art. 67 ust.1 pkt 1 lit. b ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A., ul. Mikołowska 100, Katowice, kraj/woj. Polska.
INNE PRZETARGI Z LUBLINA
- 19/25. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na dostawy opatrunków specjalistycznych.
- Dostawa licencji subskrypcyjnych oprogramowania graficznego oraz narzędzi do realizacji prac w zakresie tworzenia i obróbki grafiki, z podziałem na części.
- Dostawa 5 szt. urządzeń prezentacyjnych typu Display Poster
- Zapewnienie ochrony fizycznej osób i mienia podczas wydarzenia Lubelskie Dni Kultury Studenckiej LUBLINALIA 2025
- Dostawa: odczynniki, materiały zużywalne i kontrolne, wyposażenie i oprogramowanie do oceny testów multipleksowych do cytometru BD FACSVia i z cytometru BD FACSLyric .....
- Usługę odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Terenowego Oddziału RCKiK w Tomaszowie Lubelskim
więcej: przetargi w Lublinie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.