To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-07-26
Gdynia: CRZP/38/2010 Stanowisko pomiarowe do badań w skali rzeczywistej pomiaru ciśnienia przy nabrzeżu promowym w porcie Gdynia podczas cumowania promów
Numer ogłoszenia: 198603 - 2010; data zamieszczenia: 26.07.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 177395 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Akademia Morska w Gdyni, ul. Morska 81-87, 81-225 Gdynia, woj. pomorskie, tel. , faks.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: CRZP/38/2010 Stanowisko pomiarowe do badań w skali rzeczywistej pomiaru ciśnienia przy nabrzeżu promowym w porcie Gdynia podczas cumowania promów.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Wymagania techniczne 1. Opis części technicznej powinien zawierać opracowanie sposobu montażu na nabrzeżu portowym tak, aby czujniki znajdowały się w płaszczyźnie równoległej do powierzchni nabrzeża położonej możliwie najbliżej jej powierzchni. 2. Czujniki muszą zamontowane być sztywno, tzn. przepływająca woda może powodować drgania czujników. 3. Każdy czujnik musi posiadać niezależny układ regulacji kierunku działania czujnika. Układ regulacji musi umożliwiać ustawienie kierunku działania czujnika prostopadle do powierzchni nabrzeża z możliwością ustawienia kata obrotu każdego czujnika z pozycji prostopadłej, w zakresie od - 90 do + 90 st. W kierunku pionowym i od -90 do + 90 st. W kierunku poziomym. 4. Wymagane rozmieszczenie czujników ciśnienia w pionie co 2,4 m , w poziomie co 1,2 m. 5. Ilość czujników ciśnienia : 70 szt. 6. Czujniki powinny być zamontowane na konstrukcji nośnej, umożliwiającej wielokrotny montaż na nabrzeżu portowym. 7. Maksymalna głębokość umieszczenia najniżej położonego czujnika do 9 m poniżej poziomu dolnej krawędzi nawisu portowego. 8. Minimalna głębokość zanurzenia najwyżej położonego czujnika, średnio 0,2 m poniżej dolnej krawędzi nawisu nabrzeża (bez względu na poziom wody) 9. Należy dobrać właściwy zakres pomiarowy czujnika. 10. Należy wybrać właściwy typ czujnika (czujnik ciśnienia różnicowego, czujnik ciśnienia absolutnego, czujnik ciśnienia przyrządu) 11. Materiały użyte do wykonania czujnika oraz konstrukcji nośnej, powinny być odporne na działanie wody morskiej. 12. Zapewnienie solidnego montażu okablowania wyprowadzającego sygnały ponad powierzchnie wody. 13. Dokładność pomiaru ciśnienia: +/- 0,5 kPa 14. System musi umożliwiać synchroniczny pomiar wartości ciśnień z wszystkich czujników, co najmniej 1 raz na sekundę, nieprzerwanie przez co najmniej 3600 sekund. 15. Wszystkie dane z czujników ciśnienia i muszą umożliwiać rejestrację i archiwizację na dysku twardym komputera klasy PC, który zostanie dostarczony wraz z systemem i zainstalowany w samochodzie dostarczonym przez zamawiającego. 16. Dane muszą mieć format umożliwiający odczyt i jednoznaczną identyfikację: położenie czujnika na nabrzeżu portowym, daty pomiaru, godziny pomiaru, wartości ciśnienia dynamicznego, wartości ciśnienia statycznego, prędkości przepływu wody dla założonego kierunku pomiaru prędkości wiatru, kierunku wiatru. 17. Okres gwarancji minimum 24 miesiące. 18. Naprawy serwisowe powinny być przeprowadzone w okresie nie dłuższym niż 5 dni. 19. Przegląd i konserwacja aparatury 2 razy do roku. Oferta powinna składać się z części cenowej i technicznej, opisującej w sposób szczegółowy proponowane rozwiązanie. Stanowisko Pomiarowe do badań w skali rzeczywistej pomiaru ciśnienia przy nabrzeżu promowym w porcie Gdynia podczas cumowania promów.;.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 38.42.00.00 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt europejski - źródło finansowania NCBiR/MARTEC 2009/2-1/2010..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 15.07.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ELECTRUX WARSAW DEVELOPMENT SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
ELECTRUX WARSAW DEVELOPMENT SP. Z O.O.
- EC ELECTRONICS, Lublańska 34, Kraków, kraj/woj. Polska.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 207480,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 265228,00
Oferta z najniższą ceną: 265228,00 / Oferta z najwyższą ceną: 265228,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GDYNI
- Przeprowadzenie szkoleń dla studentów spec. "Energetyka odnawialna" i studentów spec. ,,Bezpieczeństwo logistyki projektów energetyki odnawialnej".
- Usługa drukowania materiałów promocyjnych UMG - teczki i notesy
- Usługa drukowania materiałów promocyjnych UMG - zeszyty, plakaty
- "Remont dachu Auli Głównej budynku B przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni"
- ZAKUP APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ODDZIAŁU NEUROLOGII SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. W LOKALIZACJI W WEJHEROWIE
- Dostawa zwalniaków hydroakustycznych (20 szt.) wraz ze sterowaniem (2 szt.) i oprzyrządowaniem
więcej: przetargi w Gdyni »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.