eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi ¦wiebodzinDostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego



Og³oszenie z dnia 2022-01-20


Powi±zane og³oszenia:

Og³oszenie o wyniku postêpowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJ¡CY

1.1.) Rola zamawiaj±cego

Postêpowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiaj±cego

1.2.) Nazwa zamawiaj±cego: Nadle¶nictwo ¦wiebodzin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970040209

1.5) Adres zamawiaj±cego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 3

1.5.2.) Miejscowo¶æ: ¦wiebodzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 382 20 01

1.5.8.) Numer faksu: +48 68 382 39 26

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swiebodzin@zielonagora.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiaj±cego: https://swiebodzin.zielonagora.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postêpowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiaj±cego: Zamawiaj±cy publiczny - inna pañstwowa jednostka organizacyjna nieposiadaj±ca osobowo¶ci prawnej

1.8.) Przedmiot dzia³alno¶ci zamawiaj±cego: Inna dzia³alno¶æ


Gospodarka le¶na

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Og³oszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Og³oszenie dotyczy us³ug spo³ecznych i innych szczególnych us³ug: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego

2.4.) Identyfikator postêpowania: ocds-148610-ef280198-528f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer og³oszenia: 2022/BZP 00028139

2.6.) Wersja og³oszenia: 01

2.7.) Data og³oszenia: 2022-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zosta³y ujête w planie postêpowañ: Tak

2.9.) Numer planu postêpowañ w BZP: 2021/BZP 00069981/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postêpowañ:

1.2.2 Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu wspó³finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa by³o poprzedzone og³oszeniem o zamówieniu/og³oszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer og³oszenia: 2021/BZP 00296425/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstaw± prawn± Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.31.2021

4.2.) Zamawiaj±cy udziela zamówienia w czê¶ciach, z których ka¿da stanowi przedmiot odrêbnego postêpowania: Nie

4.3.) Warto¶æ zamówienia: 206904,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego samochodu osobowego przeznaczonego do przewozu 8 osób.
Przez samochód osobowy, zgodnie z art.2 pkt 40 ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn.: Dz.U. 2021 poz.450 z pó¼n zm.), nale¿y rozumieæ pojazd samochodowy przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu nie wiêcej ni¿ 9 osób ³±cznie z kierowc± oraz ich baga¿u.
Na potrzeby niniejszego postêpowania przez pojazd fabrycznie nowy nale¿y rozumieæ pojazd wcze¶niej nie u¿ywany, bez znaczenia czy by³ on pierwotnie zarejestrowany na dealera, który w swej ofercie posiada pojazdy tego producenta i sprzedaje je do u¿ytku, o przebiegu 0 km w celach u¿ytkowych. Dopuszcza siê wy³±cznie przebieg wynikaj±cy z konieczno¶ci przeprowadzenia testów homologacyjnych lub przebieg manewrowy na placach dostawczych.
Wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca zobowi±zany bêdzie przekazaæ Zamawiaj±cemu komplet dokumentacji niezbêdnej do rejestracji pojazdu w tym w szczególno¶ci: kartê pojazdu, wyci±g ze ¶wiadectwa homologacji.
2.Szczegó³owy opis przedmiotu zamówienia okre¶la Specyfikacja techniczna samochodu osobowego stanowi±ca za³±cznik nr 1a do SWZ.
Zamawiaj±cy wymaga, aby na przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli³ minimum 24-miesiêcznej gwarancji jako¶ci liczonej od dnia sporz±dzenia protoko³u potwierdzaj±cego odbiór przedmiotu zamówienia. Wymagane jest, aby czynno¶ci w ramach udzielonej gwarancji odbywa³y siê w Autoryzowanej Stacji Obs³ugi po³o¿onej w odleg³o¶ci nie wiêkszej ni¿ 80 km od siedziby Zamawiaj±cego.
3.Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia bêdzie siedziba Zamawiaj±cego – 66-200 ¦wiebodzin, ul. Wojska Polskiego 3.
4.Zamawiaj±cy dopuszcza sk³adanie ofert równowa¿nych na zasadach okre¶lonych poni¿ej w pkt 5-9. Oferta równowa¿na musi byæ zgodna z minimalnymi wymaganiami, okre¶lonymi w pkt 2 powy¿ej.
5. We wszystkich miejscach SWZ i za³±cznikach do SWZ, w których u¿yto przyk³adowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, ¼ród³a lub szczególnego procesu lub je¿eli Zamawiaj±cy opisa³ przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP, a w ka¿dym przypadku, dzia³aj±c zgodnie z art. 99 ust. 6 i art. 101 ust. 4 PZP, Zamawiaj±cy dopuszcza rozwi±zania równowa¿ne w stosunku do okre¶lonych w SWZ i dokumentacji przetargowej, oznaczaj±c takie wskazania lub odniesienia odpowiednio wyrazami „lub równowa¿ny” lub „lub równowa¿ne" (m.in. zastosowanie urz±dzeñ), pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych ni¿ okre¶lone w opisie przedmiotu zamówienia. Rozwi±zanie równowa¿ne jest tak¿e dopuszczalne w sytuacji, gdyby wyraz „równowa¿ny” lub „równowa¿ne” nie znalaz³o siê w opisie przedmiotu zamówienia.
6. Równowa¿no¶æ polega na mo¿liwo¶ci zaoferowania przedmiotu zamówienia o nie gorszych parametrach technicznych, konfiguracjach, wymaganiach normatywnych itp. W szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia mog± byæ podane niektóre charakterystyczne dla producenta wymiary. Nazwy w³asne producentów materia³ów i urz±dzeñ podane w szczegó³owym opisie nale¿y rozumieæ jako preferowanego typu w zakresie okre¶lenia minimalnych wymagañ jako¶ciowych. Nie s± one wi±¿±ce i mo¿na dostarczyæ elementy równowa¿ne, które posiadaj± co najmniej takie same lub lepsze normy, parametry techniczne; jako¶ciowe, funkcjonalne, bêd± to¿same tematycznie i o takim samym przeznaczeniu oraz nie obni¿± okre¶lonych w opisie przedmiotu zamówienia standardów.
7. Wszelkie „produkty" pochodz±ce od konkretnych producentów okre¶laj± minimalne parametry jako¶ciowe i cechy u¿ytkowe, jakim musz± odpowiadaæ towary, by spe³niæ wymagania stawiane przez Zamawiaj±cego i stanowi± wy³±cznie wzorzec jako¶ciowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis minimalnych wymagañ parametrów jako¶ciowych Zamawiaj±cy rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostêpnych ¼ród³ach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przyk³adowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwañ Zamawiaj±cego w stosunku do okre¶lonego rozwi±zania. Tak, wiêc pos³ugiwanie siê nazwami producentów/produktów/ ma wy³±cznie charakter przyk³adowy. Zamawiaj±cy przy opisie przedmiotu zamówienia wskazuj±c oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocze¶nie produkty równowa¿ne o parametrach jako¶ciowych i cechach u¿ytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznaj±c tym samym ka¿dy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. W takiej sytuacji Zamawiaj±cy wymaga z³o¿enia wraz z ofert± stosownych dokumentów, uwiarygodniaj±cych te materia³y lub urz±dzenia. Bêd± one podlega³y ocenie w trakcie badania oferty.
8. Zamawiaj±cy zobowi±zuje Wykonawców do wykazania rozwi±zañ równowa¿nych do zastosowania w stosunku do dokumentacji postêpowania. W my¶l art. 101 ust. 5 PZP Wykonawca, który powo³uje siê na rozwi±zania równowa¿ne (w sytuacji, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi siê do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 us.t 1 pkt 2 i ust. 3 PZP), jest obowi±zany jest udowodniæ w ofercie, ¿e oferowane przez niego dostawy spe³niaj± wymagania okre¶lone w SWZ. Brak wskazania tych elementów bêdzie traktowane, jako wybór elementów opisanych w SWZ.
9. Zamawiaj±cy zobowi±zuje Wykonawców do wykazania rozwi±zañ równowa¿nych do zastosowania w stosunku do dokumentacji postêpowania. W my¶l art. 101 ust. 6 PZP, Wykonawca, który powo³uje siê na rozwi±zania równowa¿ne (w sytuacji, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi siê do wymagañ dotycz±cych wydajno¶ci lub funkcjonalno¶ci, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 PZP) jest obowi±zany udowodniæ w ofercie, ¿e dostawa spe³nia wymagania dotycz±ce wydajno¶ci lub funkcjonalno¶ci, okre¶lonej przez Zamawiaj±cego.
10. Zamawiaj±cy nie formu³uje wymagañ w zakresie zatrudniania na podstawie umowy o pracê osób wykonuj±cych czynno¶ci wchodz±ce w sk³ad przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) G³ówny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOÑCZENIE POSTÊPOWANIA

5.1.) Postêpowanie zakoñczy³o siê zawarciem umowy albo uniewa¿nieniem postêpowania: Postêpowanie/cze¶æ postêpowania zakoñczy³a siê zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od M¦P: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzib± w pañstwach EOG innych ni¿ pañstwo zamawiaj±cego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzib± w pañstwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawieraj±cych ra¿±co nisk± cenê lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawieraj±cych ra¿±co nisk± cenê lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najni¿sz± cen± lub kosztem: 172274,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwy¿sz± cen± lub kosztem: 172274,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172274,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcjê elektroniczn±: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofert± wariantow±: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zosta³o udzielone wykonawcom wspólnie ubiegaj±cym siê o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielko¶æ przedsiêbiorstwa wykonawcy: ¦redni przedsiêbiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "J.P.J. AUTO" Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 971245273

7.3.3) Ulica: Wroc³awska 65c

7.3.4) Miejscowo¶æ: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-218

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania czê¶ci zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-31

8.2.) Warto¶æ umowy/umowy ramowej: 172274,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

UZUPE£NIENIE DO SEKCJI VIII 8.3.): OKRES REALIZACJI ZAMÓWIENIA ALBO UMOWY RAMOWEJ: Wskazany w og³oszeniu o wyniku postêpowania przez Zamawiaj±cego okres realizacji zamówienia "14 dni" - oznacza zgodnie z paragrafem 2 ust. 1 umowy - termin do 14 dni od dnia podpisania umowy.

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.