Ogłoszenie z dnia 2022-03-17
Powiązane ogłoszenia:
- 2022/BZP 00086051/01 - Ogłoszenie z dnia 2022-03-15
- 2022/BZP 00142638/01 - Wynik z dnia 2022-05-02
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu zawodowego „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z bezpieczną wymianą butli i egzaminem zewnętrznym".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255016
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 4a
1.4.2.) Miejscowość: Mikołów
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@mikolowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolowski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089655
2.2.) Data ogłoszenia: 2022-03-17
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu,3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2022/BZP 00086051/01
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą:
1.1 Przedmiotem zamówienia jest: zorganizowanie i przeprowadzenie kursu zawodowego pn. „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem wraz z bezpieczną wymianą butli i egzaminem zewnętrznym” dla 72 uczniów/uczennic, w wymiarze minimum 48 godz. dla każdej z grup.
Kurs musi zostać przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Kurs powinien zostać przeprowadzony w formie stacjonarnej.
W przypadku, gdy sytuacja epidemiologiczna w momencie realizacji kursu nie pozwoli na przeprowadzenie kursu w trybie stacjonarnym, Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia kursu online, jeżeli forma kursu na to pozwala.
Kurs powinien obejmować przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV oraz egzamin zewnętrzny (przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki), potwierdzające uzyskane kwalifikacje po których zaliczeniu uczestnik otrzyma stosowne certyfikaty/zaświadczenia.
Liczba uczestników ogółem – 72
Liczba grup ogółem – 6
Liczba osób w grupie: minimum 10, maksimum 14
Liczba godzin/grupę – 48
Z czego:
godzina = godzina lekcyjna
liczba osób pracujących przy jednym stanowisku podczas zajęć praktycznych = 1 os.
Termin realizacji: od daty podpisania umowy do 23 grudnia 2022 r.
Kurs dla 72 uczestników/uczestniczek zostanie przeprowadzony dla 6 grup zajęciowych po 12 osób w grupie. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany liczby osób w grupie, przy założeniu, że minimalna liczba osób w grupie wynosi 10 osób, a maksymalna 14 osób.
2. Obowiązki wykonawcy:
Zamawiający wymaga, aby program zajęć był realizowany zgodnie z poniższymi wymaganiami:
1) Kurs zostanie przeprowadzony zgodnie z Minimalnymi wymaganiami dotyczącymi programów szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń transportu bliskiego (UTB) Urzędu Dozoru Technicznego, według programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego, zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz. U. 2000 nr 122 poz. 1321).
2) W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania butli wg programu szkolenia pt. „Bezpieczne użytkowanie butli” udostępnionego Wykonawcy przez Urząd Dozoru Technicznego.
3) Kurs musi obejmować:
• kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem”
• bezpieczna wymiana – obsługa butli
• badania lekarskie potwierdzające stan zdrowia umożliwiający pracę przy obsłudze wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
• materiały dydaktyczne
• organizacja egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego, w tym wniesienie opłat egzaminacyjnych dla każdego uczestnika oraz wydanie zaświadczeń kwalifikacyjnych.
4) Przebieg kursu oraz certyfikacja uprawnień muszą być zgodne z obowiązującymi w tym zakresie aktami prawnymi.
5) Zajęcia powinny się odbywać:
• od poniedziałku do soboty,
• dla uczniów szkół technicznych i zawodowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mikołowski tj: Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach,
• część praktyczna powinna odbywać się w zapewnionej przez Wykonawcę hali z odpowiednim parkiem maszynowym i placem manewrowym. Miejsce prowadzenia kursu powinno się znajdować w promieniu 30 km od siedziby Zamawiającego, Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 4a (na podstawie danych GPS, trasa najkrótsza, zmierzona przez samochód osobowy). Wykonawca ma obowiązek na własny koszt zapewnić transport uczniów z siedziby szkoły do miejsca prowadzenia kursu i ich powrót, lub na terenie szkoły, która uczestniczy w projekcie.
3. Wykonawca musi dysponować:
1) minimum jednym wózkiem jezdniowym podnośnikowym z mechanicznym napędem podnoszenia wraz z placem manewrowym umożliwiającym profesjonalne szkolenie praktyczne kursantów,
2) wykwalifikowaną kadrą z doświadczeniem w branży, mającą uprawnienia do przeprowadzenia tego typu szkoleń,
3) warunkami socjalnymi – węzeł sanitarny. 4. Prawidłowość wykonania umowy zostanie potwierdzona poprzez prowadzenie dzienników kursu i list obecności
5. Wykonawca zobowiązuje się do uzgodnienia z kierownikiem projektu szczegółowego programu i harmonogramu zajęć dla poszczególnych grup w terminie 5 dni przed rozpoczęciem zajęć, natomiast ewentualnych korekt terminów zajęć nie później niż na 3 dni przed terminem zajęć danej grupy po uzyskaniu wcześniejszej akceptacji ze strony uczestników projektu. Harmonogram zajęć powinien być dostosowany do planu lekcji i harmonogramu zajęć dodatkowych w projekcie.
6 Wykonawca posiada uprawnienia do prowadzenia działalności szkoleniowej i zapewni wykwalifikowaną kadrę do przeprowadzenia kursu.
7 Wykonawca zapewni materiały dydaktyczne w postaci podręcznika lub skryptu lub
e -podręcznika lub e-skryptu z zakresu tematyki kursu (po zakończeniu kursu materiały przechodzą na własność uczniów).
8 Komplet materiałów szkoleniowych Wykonawca dostarczy uczestnikom kursu najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.
9 Wykonawca zobowiązuje się do ponoszenia odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe w związku z wykonywaniem przedmiotu umowy, w tym za szkody wyrządzone osobom trzecim, za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałe w związku ze świadczeniem usług oraz niezwłocznego zawiadomienia w formie pisemnej Zamawiającego o wypadku podczas kursu, oraz sporządzenia karty wypadku ustalającej okoliczności i przyczyny wypadku oraz przekazania jej Zamawiającemu i poszkodowanemu.
10 Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie kursu, w drodze na kurs i po kursie na sumę 15 000,00 zł oraz przekazania dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie Zamawiającemu do 5 dni od daty pierwszych zajęć poszczególnych grup.
11 Wykonawca zobowiązuje się zapewnić odpowiednie działania informacyjne i promocyjne zgodne z Wytycznymi dotyczącymi realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, m. in. znakowanie materiałów szkoleniowych, dokumentów.
12 Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu zamówienia zgodnie ze Standardami dostępności dla polityki spójności 2014-2020. (Załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2014-2020 dostępnymi pod linkiem: https://rpo.slaskie.pl/dokument/wytyczne_zasady_rownosci_szans_i_niedyskryminacji_v2)
Wszystkie działania muszą być realizowane w sposób niewykluczający udziału w kursie osób z niepełnosprawnościami.
13 Wykonawca zapewni przeprowadzenie przez Urząd Dozoru Technicznego egzaminu zewnętrznego pozwalającego na uzyskanie uprawnień kierowcy wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia dla każdego uczestnika, tj. 72 egzaminy oraz wydanie uczestnikom kursu zaświadczenia kwalifikacyjnego wydanego przez organ właściwej jednostki dozoru technicznego. Ponadto Wykonawca zapewni wydanie uczestnikom zaświadczenia o ukończeniu kursu, z uwzględnieniem działań promocyjnych zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wykonawca zapewnia transport uczestników z siedziby szkoły na egzamin i z powrotem do siedziby szkoły.
14 Wykonawca zobowiązuje się nie pobierać od uczestników kursu żadnych opłat.
15 Wykonawca po zakończeniu kursu przedstawi Zamawiającemu następujące dokumenty:
1) listę obecności z własnoręcznymi podpisami uczestników kursu w każdym dniu szkolenia,
2) program kursu oraz dziennik zajęć,
3) potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych
4) kopie wydanych zaświadczeń kwalifikacyjnych UDT oraz listę potwierdzającą ich odbiór przez uczestników,
5) dokumentację fotograficzną z prowadzonego kursu, po uzyskaniu pisemnej zgody uczestników kursu (min. 6 zdjęć o dobrej jakości, przedstawiających realizację tematyki kursu i uczestników).
16. Wykonawca zobowiązuje się przechowywać wszystkie dokumenty związane z realizacją kursu co najmniej do dnia 31.12.2027 r.
Po zmianie:
1.1 Przedmiotem zamówienia jest: zorganizowanie i przeprowadzenie kursu zawodowego pn. „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem wraz z bezpieczną wymianą butli i egzaminem zewnętrznym” dla 72 uczniów/uczennic, w wymiarze minimum 48 godz. dla każdej z grup.
Kurs musi zostać przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Kurs powinien zostać przeprowadzony w formie stacjonarnej.
W przypadku, gdy sytuacja epidemiologiczna w momencie realizacji kursu nie pozwoli na przeprowadzenie kursu w trybie stacjonarnym, Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia kursu online, jeżeli forma kursu na to pozwala.
Kurs powinien obejmować przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia wraz z bezpieczną wymianą, obsługą butli. Kurs winien zakończyć się egzaminem zewnętrznym i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami.
Liczba uczestników ogółem – 72
Liczba grup ogółem – 6
Liczba osób w grupie: minimum 10, maksimum 14
Liczba godzin/grupę – 48
Z czego:
godzina = godzina lekcyjna
liczba osób pracujących przy jednym stanowisku podczas zajęć praktycznych = 1 os.
Termin realizacji: od daty podpisania umowy do 23 grudnia 2022 r.
Kurs dla 72 uczestników/uczestniczek zostanie przeprowadzony dla 6 grup zajęciowych po 12 osób w grupie. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany liczby osób w grupie, przy założeniu, że minimalna liczba osób w grupie wynosi 10 osób, a maksymalna 14 osób.
2. Obowiązki wykonawcy:
Zamawiający wymaga, aby program zajęć był realizowany zgodnie z poniższymi wymaganiami:
1) Kurs zostanie przeprowadzony zgodnie z Minimalnymi wymaganiami dotyczącymi programów szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń transportu bliskiego (UTB) Urzędu Dozoru Technicznego, według programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego, zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz. U. 2000 nr 122 poz. 1321).
2) W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania butli wg programu szkolenia pt. „Bezpieczne użytkowanie butli” udostępnionego Wykonawcy przez Urząd Dozoru Technicznego.
3) Kurs musi obejmować:
• kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem”
• bezpieczna wymiana – obsługa butli
• badania lekarskie potwierdzające stan zdrowia umożliwiający pracę przy obsłudze wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
• materiały dydaktyczne
• organizacja egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego, w tym wniesienie opłat egzaminacyjnych dla każdego uczestnika oraz wydanie zaświadczeń kwalifikacyjnych.
4) Przebieg kursu oraz certyfikacja uprawnień muszą być zgodne z obowiązującymi w tym zakresie aktami prawnymi.
5) Zajęcia powinny się odbywać:
• od poniedziałku do soboty,
• dla uczniów szkół technicznych i zawodowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mikołowski tj: Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie, Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach,
• część praktyczna powinna odbywać się w zapewnionej przez Wykonawcę hali z odpowiednim parkiem maszynowym i placem manewrowym. Miejsce prowadzenia kursu powinno się znajdować w promieniu 30 km od siedziby Zamawiającego, Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 4a (na podstawie danych GPS, trasa najkrótsza, zmierzona przez samochód osobowy). Wykonawca ma obowiązek na własny koszt zapewnić transport uczniów z siedziby szkoły do miejsca prowadzenia kursu i ich powrót, lub na terenie szkoły, która uczestniczy w projekcie.
3. Wykonawca musi dysponować:
1) minimum jednym wózkiem jezdniowym podnośnikowym z mechanicznym napędem podnoszenia wraz z placem manewrowym umożliwiającym profesjonalne szkolenie praktyczne kursantów,
2) wykwalifikowaną kadrą z doświadczeniem w branży, mającą uprawnienia do przeprowadzenia tego typu szkoleń,
3) warunkami socjalnymi – węzeł sanitarny. 4. Prawidłowość wykonania umowy zostanie potwierdzona poprzez prowadzenie dzienników kursu i list obecności
5. Wykonawca zobowiązuje się do uzgodnienia z kierownikiem projektu szczegółowego programu i harmonogramu zajęć dla poszczególnych grup w terminie 5 dni przed rozpoczęciem zajęć, natomiast ewentualnych korekt terminów zajęć nie później niż na 3 dni przed terminem zajęć danej grupy po uzyskaniu wcześniejszej akceptacji ze strony uczestników projektu. Harmonogram zajęć powinien być dostosowany do planu lekcji i harmonogramu zajęć dodatkowych w projekcie.
6 Wykonawca posiada uprawnienia do prowadzenia działalności szkoleniowej i zapewni wykwalifikowaną kadrę do przeprowadzenia kursu.
7 Wykonawca zapewni materiały dydaktyczne w postaci podręcznika lub skryptu lub
e -podręcznika lub e-skryptu z zakresu tematyki kursu (po zakończeniu kursu materiały przechodzą na własność uczniów).
8 Komplet materiałów szkoleniowych Wykonawca dostarczy uczestnikom kursu najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.
9 Wykonawca zobowiązuje się do ponoszenia odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe w związku z wykonywaniem przedmiotu umowy, w tym za szkody wyrządzone osobom trzecim, za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałe w związku ze świadczeniem usług oraz niezwłocznego zawiadomienia w formie pisemnej Zamawiającego o wypadku podczas kursu, oraz sporządzenia karty wypadku ustalającej okoliczności i przyczyny wypadku oraz przekazania jej Zamawiającemu i poszkodowanemu.
10 Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie kursu, w drodze na kurs i po kursie na sumę 15 000,00 zł oraz przekazania dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie Zamawiającemu do 5 dni od daty pierwszych zajęć poszczególnych grup.
11 Wykonawca zobowiązuje się zapewnić odpowiednie działania informacyjne i promocyjne zgodne z Wytycznymi dotyczącymi realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, m. in. znakowanie materiałów szkoleniowych, dokumentów.
12 Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu zamówienia zgodnie ze Standardami dostępności dla polityki spójności 2014-2020. (Załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2014-2020 dostępnymi pod linkiem: https://rpo.slaskie.pl/dokument/wytyczne_zasady_rownosci_szans_i_niedyskryminacji_v2)
Wszystkie działania muszą być realizowane w sposób niewykluczający udziału w kursie osób z niepełnosprawnościami.
13 Wykonawca zapewni przeprowadzenie przez Urząd Dozoru Technicznego egzaminu zewnętrznego pozwalającego na uzyskanie uprawnień kierowcy wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia dla każdego uczestnika, tj. 72 egzaminy oraz wydanie uczestnikom kursu zaświadczenia kwalifikacyjnego wydanego przez organ właściwej jednostki dozoru technicznego. Ponadto Wykonawca zapewni wydanie uczestnikom zaświadczenia o ukończeniu kursu, z uwzględnieniem działań promocyjnych zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wykonawca zapewnia transport uczestników z siedziby szkoły na egzamin i z powrotem do siedziby szkoły.
14 Wykonawca zobowiązuje się nie pobierać od uczestników kursu żadnych opłat.
15 Wykonawca po zakończeniu kursu przedstawi Zamawiającemu następujące dokumenty:
1) listę obecności z własnoręcznymi podpisami uczestników kursu w każdym dniu szkolenia,
2) program kursu oraz dziennik zajęć,
3) potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych
4) kopie wydanych zaświadczeń kwalifikacyjnych UDT oraz listę potwierdzającą ich odbiór przez uczestników,
5) dokumentację fotograficzną z prowadzonego kursu, po uzyskaniu pisemnej zgody uczestników kursu (min. 6 zdjęć o dobrej jakości, przedstawiających realizację tematyki kursu i uczestników).
16. Wykonawca zobowiązuje się przechowywać wszystkie dokumenty związane z realizacją kursu co najmniej do dnia 31.12.2027 r.
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - PROCEDURA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.1. Termin składania ofert Przed zmianą:
2022-03-24 10:00
Po zmianie:
2022-03-25 11:00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.2. Miejsce składania ofert Przed zmianą:
Ofertę należy złożyć poprzez System E-ZP w terminie do dnia 24.03.2022 r. do godz. 10:00 . Oferta musi być złożona przed upływem terminu składania ofert. O terminie złożenia oferty decyduje czas wygenerowania Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP) w Systemie E-ZP.
Po zmianie:
Ofertę należy złożyć poprzez System E-ZP w terminie do dnia 25.03.2022 r. do godz. 11:00 . Oferta musi być złożona przed upływem terminu składania ofert. O terminie złożenia oferty decyduje czas wygenerowania Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP) w Systemie E-ZP.
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.3. Termin otwarcia ofert Przed zmianą:
2022-03-24 10:30
Po zmianie:
2022-03-25 11:30
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.4. Termin związania ofertą Przed zmianą:
2022-04-22
Po zmianie:
2022-04-23
INNE PRZETARGI Z MIKOŁOWA
- Najem pojazdów przeznaczonych do przewozu osób wraz z kierowcą na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie w 2025 roku.
- Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku i drobnego sprzętu medycznego
- Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym, w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych i ich zwrotów dla Starostwa Powiatowego w Mikołowie
- Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Żłobka Miejskiego w Mikołowie w roku 2025
- Wykonywanie drobnych robót awaryjnych w branżach : ogólnobudowlanej, instalacyjnej, elektrycznej oraz dekarsko blacharskich dla budynków administrowanych przez ZGL w roku 2025
więcej: przetargi w Mikołowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Organizacja i przeprowadzenie stacjonarnych szkoleń z zakresu prawa w podziale na 4 części
- Usługa organizacji i przeprowadzenia 4 warsztatów dla 200 beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 - 2027 na terenie miasta Kielce
- Wyłonienie wykonawcy na przyg. i przep. specjal. szkoleń z obsługi pakietu oprog. PETREL w zast. geologicznych Key to the future-Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ
- Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w języku angielskim z trenerem w zakresie projektu "PATHWAYS", w ramach programu pn. "Welcome to Poland"
- Usługa polegająca na pełnieniu funkcji eksperta ds. edukacji Powiatowego Koordynatora Sieci
- Usługa szkolenia: "Operator koparkoładowarki (wszystkie typy) kl.III z modułem ograniczania odpadów budowlanych"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.