eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi TucholaMontaż dźwigu oraz demontaż istniejącego urządzenia w Technikum Leśnym w Tucholi im. Adama Loreta



Ogłoszenie z dnia 2025-02-05


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Montaż dźwigu oraz demontaż istniejącego urządzenia
w Technikum Leśnym w Tucholi im. Adama Loreta

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Technikum Leśne w Tucholi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340343745

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: Nowodworskiego 9-13

1.4.2.) Miejscowość: Tuchola

1.4.3.) Kod pocztowy: 89-500

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tltuchola.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tltuchola.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkoła średnia podlegająca resortowi

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090034

2.2.) Data ogłoszenia: 2025-02-05

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2025/BZP 00067733

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przed zmianą:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie: „Montaż dźwigu oraz demontaż istniejącego urządzenia w Technikum Leśnym w Tucholi im. Adama Loreta”
Adres inwestycji:
Działka Nr.: 6004/24
Obręb: Miasto Tuchola (0001)
Jed. ewid.:Tuchola (041606_4)
Inwestorem jest Technikum Leśne w Tucholi im. Adama Loreta
ul. Nowodworskiego 9 89-500 Tuchola.
3.2. Ogólny zakres robót:
Szczegółowy zakres robót określony został w projekcie budowlanym, dokumentacji technicznej określającej przedmiot zamówienia oraz przedmiarze robót (dokument pomocniczy służący do przygotowania oferty) – stanowiącej w załącznik nr 1 do SWZ.
3.3. Ogólny zakres prac budowlanych budowlane
- demontaż istniejącego dźwigu,
- montaż nowego dźwigu.
Dźwig hydrauliczny spełniający wymogi dyrektywy unijnej i przepisów krajowych dotyczących urządzeń transportu bliskiego wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód i uzgodnień oraz decyzji UDT zezwalającej na eksploatację
- dźwig osobowy hydrauliczny
- udźwig: 900kg
- ilość przystanków: 5
- ilość dojść: 5
- prędkość dźwigu: do 0,63 m/s
- prędkość podnoszenia: 13980mm
- podszybie: 1500mm
- nadszybie: 3630mm
- drzwi kabinowe: automatyczne, lewe, 900x2000mm, ze stali nierdzewnej, wyposażone w kurtynę świetlną
- drzwi szybowe: automatyczne, lewe, 900x2000mm, ze stali nierdzewnej
- kabina dźwigu: ściany ze stali nierdzewnej, wykładzina antypoślizgowa, niepalna, trudnościeralna, nieprzelotowa, panel dyspozycyjny, oświetlenie awaryjne, elektroniczny wyświetlacz pięter i strzałki kierunku jazdy, podświetlane przyciski z grafiką Braille, system informacji głosowej, przycisk alarm, sygnalizacja przeciążenia kabiny, oświetlenie podstawowe energooszczędne, gong, poręcze, lustro, wentylator
- kasety wezwań: z piętrowskazywaczami, podświetlanymi przyciskami, sygnalizacja kierunku dalszej jazdy,
- sterowanie: mikroprocesorowe
- zjazd awaryjny po zaniku napięcia
- napęd: hydrauliczny
- chłodnica oleju
- maszynownia: dolna, boczna
- system komunikacji ze służbami ratowniczymi: poprzez urządzenie GSM (karta SIM użytkownika)
Wszystkie materiały zastosowane do realizacji robót powinny odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie – szczegółowe informacje zał. nr 1 - dokumentacja techniczna – projekt budowlany.
3.4. Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z pełną dokumentacją techniczną, która stanowi część niniejszej specyfikacji. Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej placu budowy, w celu zapoznania się z warunkami wykonania robót oraz zdobycie wszelkich informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz należytego wykonania zamówienia, w szczególności w zakresie sprawdzenia kompletności i poprawności dokumentacji przetargowej. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji lokalnej ponosi samodzielnie każdy Wykonawca. Zamawiający umożliwi Wykonawcy wstęp na teren planowanej inwestycji, w uzgodnionym terminie.
3.5. Zamawiający wymaga, aby ekipa remontowa charakteryzowała się wysoką kulturą osobistą ze względu na prowadzenie prac w budynku szkolnym. Ponadto zabrania się palenia papierosów na terenie budowy oraz niewłaściwego użytkowania urządzeń lub maszyn niezbędnych do wykonania robót, co groziłoby ewentualnym zaprószeniem ognia.
3.6. W czasie wykonywania robót miejsce prowadzenia prac należy tak zabezpieczyć aby uniknąć wszelkich przypadkowych uszkodzeń ludzi i mienia.
3.7. Mimo, iż rozliczenie zadania jest ryczałtowe, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu dostarczył kosztorys ofertowy (najpóźniej w dniu podpisania umowy). Ewentualne zmiany, które wystąpią w kosztorysie powykonawczym, w stosunku do kosztorysu ofertowego, należy szczegółowo opisać w zakresie merytorycznym, obmiarowym i kosztowym.
Zgodność robót z dokumentacją techniczną: Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość prac i ich zgodność z dokumentacją kontraktową i techniczną, specyfikacjami technicznymi i instrukcjami zarządzającego realizacją umowy.
3.8. Wykonawca dostarczy na budowę i będzie utrzymywał wyposażenie konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa.
Przed rozpoczęciem prac należy zabezpieczyć teren prowadzonych prac i plac na materiały budowlane oraz rozbiórkowe w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie uczniom i osobom przebywającym na terenie Technikum Leśnego z ciągów komunikacyjnych – zgodnie z projektem budowlanym
W trakcie realizacji robót wykonawca będzie stosował się do wszystkich obowiązujących przepisów i wymagań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. W tym celu, w ramach prac przygotowawczych do realizacji robót, zgodnie z wymogami ustawy – Prawo budowlane jest zobowiązany opracować program zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Na jego podstawie musi zapewnić, żeby personel nie pracował w warunkach, które są niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia i nie spełniają odpowiednich wymagań sanitarnych.
Wykonawca jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracowników wykonujących prace remontowe oraz za bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. Wykonawca odpowiada za ewentualne straty spowodowane swoją działalnością na terenie prowadzonych prac jak i w mieniu które zostało zniszczone, czy uszkodzone w wyniku prowadzonych prac.
3.9. W trakcie trwania budowy i przed zakończeniem robót Wykonawca jest zobowiązany do dostarczania na polecenie zarządzającego realizacją umowy następujących dokumentów:
 rysunki robocze,
 aktualizacja harmonogramu robót i finansowania,
 dokumentacja powykonawcza.
3.10. Zamawiający wymaga, by czynności bezpośrednio związane z realizacją robót budowlanych wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.), o ile nie są one wykonywane przez dane osoby osobiście w ramach prowadzonej przez nie na podstawie wpisu do CEIDG działalności gospodarczej -załącznik nr 12 -wzór umowy par. 15. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę nie dotyczy osób kierujących budową i robotami, osób wykonujących usługi projektowe, geodezyjne oraz osób świadczących usługi transportowe i sprzętowe.
3.11. Ponadto Wykonawca przed przystąpieniem do wykonywania robót:
 najpóźniej w dniu przekazania terenu budowy, złoży wykaz osób oddelegowanych do realizacji zamówienia wraz z oświadczeniem o tym, że są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę;
 wskaże osoby funkcyjne budowy, wraz ze złożonymi przez nie oświadczeniami o podjęciu obowiązków kierownika budowy i robót.
3.12. Wykonawca, który będzie realizował przedmiotową inwestycję, zobowiązany będzie udzielić Zamawiającemu minimum 36 miesięcy gwarancji na wykonane roboty budowlane Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania wszystkich robót zgodnie z dokumentacją projektową, zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
3.13. Wszelkie zaistniałe wątpliwości Wykonawca powinien konsultować
z Zamawiającym.
3.14. Zastosowane materiały i urządzenia winny odpowiadać deklaracjom zgodności z Polskimi Normami, atestami i aprobatami technicznymi. Podane w niniejszej SWZ, w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót nazwy własne (pochodzenie, producent itd.) mają jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów, produktów, urządzeń czy wyposażenia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Produkt równoważny to taki, który ma te same cechy funkcjonalne, co wskazany w dokumentacji konkretny z nazwy lub pochodzenia produkt. Jego jakość nie może być gorsza od jakości określonego w specyfikacji i dokumentacji budowlanej produktu oraz powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt.
3.15. Zamawiający uzna, że oferta jest równoważna, jeżeli przedstawia przedmiot zamówienia o właściwościach funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub lepszych od tych, które zostały określone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry. O ile w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, wyjaśnieniach do przetargu Zamawiający wskazuje nazwy producentów materiałów, urządzeń, wyrobów itp., oznacza to, że Wykonawca może przyjąć rozwiązania wskazane przez Zamawiającego lub równoważne. Wykonawca musi jednak wykazać, że zastosowane materiały, urządzenia itp. są równoważne. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych. Materiały te muszą odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie określonym art. 10 ustawy Prawo budowlane. Potwierdzeniem odbioru przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia jest podpisanie przez Zamawiającego protokołu odbioru robót. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania podczas realizacji robót objętych niniejszą umową wyłącznie wyrobów i materiałów nowych w stanie kompletnym i nieuszkodzonym dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 –Prawo budowlane (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 725ze zm.) oraz ustawy z 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (j.t. Dz. U. z 2021 r. poz. 1213 ze zm.).
3.16. Wszelkie informacje niezbędne do przygotowania oferty dostępne są do wglądu w siedzibie Zamawiającego oraz udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postępowania na platformie e-zamówienia

Po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie: „Montaż dźwigu oraz demontaż istniejącego urządzenia w Technikum Leśnym w Tucholi im. Adama Loreta”
Adres inwestycji:
Działka Nr.: 6004/24
Obręb: Miasto Tuchola (0001)
Jed. ewid.:Tuchola (041606_4)
Inwestorem jest Technikum Leśne w Tucholi im. Adama Loreta
ul. Nowodworskiego 9 89-500 Tuchola.
3.2. Ogólny zakres robót:
Szczegółowy zakres robót określony został w projekcie budowlanym, dokumentacji technicznej określającej przedmiot zamówienia oraz przedmiarze robót (dokument pomocniczy służący do przygotowania oferty) – stanowiącej w załącznik nr 1 do SWZ.
3.3. Ogólny zakres prac budowlanych budowlane
- demontaż istniejącego dźwigu,
- montaż nowego dźwigu.
Dźwig hydrauliczny spełniający wymogi dyrektywy unijnej i przepisów krajowych dotyczących urządzeń transportu bliskiego wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód i uzgodnień oraz decyzji UDT zezwalającej na eksploatację
- dźwig osobowy hydrauliczny
- udźwig: 900kg
- ilość przystanków: 5
- ilość dojść: 5
- prędkość dźwigu: do 0,63 m/s
- prędkość podnoszenia: 13980mm
- podszybie: 1500mm
- nadszybie: 3630mm
- drzwi kabinowe: automatyczne, lewe, 900x2000mm, ze stali nierdzewnej, wyposażone w kurtynę świetlną
- drzwi szybowe: automatyczne, lewe, 900x2000mm, ze stali nierdzewnej
- kabina dźwigu: ściany ze stali nierdzewnej, wykładzina antypoślizgowa, niepalna, trudnościeralna, nieprzelotowa, panel dyspozycyjny, oświetlenie awaryjne, elektroniczny wyświetlacz pięter i strzałki kierunku jazdy, podświetlane przyciski z grafiką Braille, system informacji głosowej, przycisk alarm, sygnalizacja przeciążenia kabiny, oświetlenie podstawowe energooszczędne, gong, poręcze, lustro, wentylator
- kasety wezwań: z piętrowskazywaczami, podświetlanymi przyciskami, sygnalizacja kierunku dalszej jazdy,
- sterowanie: mikroprocesorowe
- zjazd awaryjny po zaniku napięcia
- napęd: hydrauliczny
- chłodnica oleju
- maszynownia: dolna, boczna
- system komunikacji ze służbami ratowniczymi: poprzez urządzenie GSM (karta SIM użytkownika)
Wszystkie materiały zastosowane do realizacji robót powinny odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie – szczegółowe informacje zał. nr 1 - dokumentacja techniczna – projekt budowlany.
3.4.Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z pełną dokumentacją techniczną, która stanowi część niniejszej specyfikacji. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania wizji lokalnej przed złożeniem oferty (po wcześniejszym umówieniu się z Zamawiającym), natomiast po dokonaniu wyboru oferty najkorzystniejszej - przed złożeniem zamówienia windy u producenta należy przeprowadzić wizję lokalną z pomiarem wielkości szybu windy przed zakupem windy. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji lokalnej ponosi samodzielnie każdy Wykonawca. Zamawiający umożliwi Wykonawcy wstęp na teren planowanej inwestycji, w uzgodnionym terminie.
3.5. Zamawiający wymaga, aby ekipa remontowa charakteryzowała się wysoką kulturą osobistą ze względu na prowadzenie prac w budynku szkolnym. Ponadto zabrania się palenia papierosów na terenie budowy oraz niewłaściwego użytkowania urządzeń lub maszyn niezbędnych do wykonania robót, co groziłoby ewentualnym zaprószeniem ognia.
3.6. W czasie wykonywania robót miejsce prowadzenia prac należy tak zabezpieczyć aby uniknąć wszelkich przypadkowych uszkodzeń ludzi i mienia.
3.7. Mimo, iż rozliczenie zadania jest ryczałtowe, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu dostarczył kosztorys ofertowy (najpóźniej w dniu podpisania umowy). Ewentualne zmiany, które wystąpią w kosztorysie powykonawczym, w stosunku do kosztorysu ofertowego, należy szczegółowo opisać w zakresie merytorycznym, obmiarowym i kosztowym.
Zgodność robót z dokumentacją techniczną: Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość prac i ich zgodność z dokumentacją kontraktową i techniczną, specyfikacjami technicznymi i instrukcjami zarządzającego realizacją umowy.
3.8. Wykonawca dostarczy na budowę i będzie utrzymywał wyposażenie konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa.
Przed rozpoczęciem prac należy zabezpieczyć teren prowadzonych prac i plac na materiały budowlane oraz rozbiórkowe w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie uczniom i osobom przebywającym na terenie Technikum Leśnego z ciągów komunikacyjnych – zgodnie z projektem budowlanym
W trakcie realizacji robót wykonawca będzie stosował się do wszystkich obowiązujących przepisów i wymagań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. W tym celu, w ramach prac przygotowawczych do realizacji robót, zgodnie z wymogami ustawy – Prawo budowlane jest zobowiązany opracować program zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Na jego podstawie musi zapewnić, żeby personel nie pracował w warunkach, które są niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia i nie spełniają odpowiednich wymagań sanitarnych.
Wykonawca jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracowników wykonujących prace remontowe oraz za bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. Wykonawca odpowiada za ewentualne straty spowodowane swoją działalnością na terenie prowadzonych prac jak i w mieniu które zostało zniszczone, czy uszkodzone w wyniku prowadzonych prac.
3.9. W trakcie trwania budowy i przed zakończeniem robót Wykonawca jest zobowiązany do dostarczania na polecenie zarządzającego realizacją umowy następujących dokumentów:
 rysunki robocze,
 aktualizacja harmonogramu robót i finansowania,
 dokumentacja powykonawcza.
3.10. Zamawiający wymaga, by czynności bezpośrednio związane z realizacją robót budowlanych wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.), o ile nie są one wykonywane przez dane osoby osobiście w ramach prowadzonej przez nie na podstawie wpisu do CEIDG działalności gospodarczej -załącznik nr 12 -wzór umowy par. 15. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę nie dotyczy osób kierujących budową i robotami, osób wykonujących usługi projektowe, geodezyjne oraz osób świadczących usługi transportowe i sprzętowe.
3.11. Ponadto Wykonawca przed przystąpieniem do wykonywania robót:
 najpóźniej w dniu przekazania terenu budowy, złoży wykaz osób oddelegowanych do realizacji zamówienia wraz z oświadczeniem o tym, że są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę;
 wskaże osoby funkcyjne budowy, wraz ze złożonymi przez nie oświadczeniami o podjęciu obowiązków kierownika budowy i robót.
3.12. Wykonawca, który będzie realizował przedmiotową inwestycję, zobowiązany będzie udzielić Zamawiającemu minimum 36 miesięcy gwarancji na wykonane roboty budowlane Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania wszystkich robót zgodnie z dokumentacją projektową, zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
3.13. Wszelkie zaistniałe wątpliwości Wykonawca powinien konsultować
z Zamawiającym.
3.14. Zastosowane materiały i urządzenia winny odpowiadać deklaracjom zgodności z Polskimi Normami, atestami i aprobatami technicznymi. Podane w niniejszej SWZ, w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót nazwy własne (pochodzenie, producent itd.) mają jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów, produktów, urządzeń czy wyposażenia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Produkt równoważny to taki, który ma te same cechy funkcjonalne, co wskazany w dokumentacji konkretny z nazwy lub pochodzenia produkt. Jego jakość nie może być gorsza od jakości określonego w specyfikacji i dokumentacji budowlanej produktu oraz powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt.
3.15. Zamawiający uzna, że oferta jest równoważna, jeżeli przedstawia przedmiot zamówienia o właściwościach funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub lepszych od tych, które zostały określone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry. O ile w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, wyjaśnieniach do przetargu Zamawiający wskazuje nazwy producentów materiałów, urządzeń, wyrobów itp., oznacza to, że Wykonawca może przyjąć rozwiązania wskazane przez Zamawiającego lub równoważne. Wykonawca musi jednak wykazać, że zastosowane materiały, urządzenia itp. są równoważne. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych. Materiały te muszą odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie określonym art. 10 ustawy Prawo budowlane. Potwierdzeniem odbioru przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia jest podpisanie przez Zamawiającego protokołu odbioru robót. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania podczas realizacji robót objętych niniejszą umową wyłącznie wyrobów i materiałów nowych w stanie kompletnym i nieuszkodzonym dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 –Prawo budowlane (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 725ze zm.) oraz ustawy z 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (j.t. Dz. U. z 2021 r. poz. 1213 ze zm.).
3.16. Wszelkie informacje niezbędne do przygotowania oferty dostępne są do wglądu w siedzibie Zamawiającego oraz udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postępowania na platformie e-zamówienia

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.10. Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Przed zmianą:
Data od-do

Po zmianie:
Okres realizacji - miesiące

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.10. Data początkowa okresu obowiązywania

Przed zmianą:
2025-03-10

Po zmianie:

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.10. Data końcowa okresu obowiązywania

Przed zmianą:
2025-03-31

Po zmianie:

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.10. Okres realizacji - miesiące

Przed zmianą:

Po zmianie:
4

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.