eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GłogówRemont sanitariatów w obszarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.



Ogłoszenie z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w obszarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 15

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalglogow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Prawa Handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sanitariatów w obszarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f6d4e71-d0b0-483f-8205-f2a8a864a392

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/23/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja sanitariatów w obrębie SOR w Głogowskim Szpitalu Powiatowym sp. z o.o.
Prace będą wykonywane w sąsiedztwie funkcjonujących oddziałów szpitalnych oraz pracowni diagnostycznych, co wiąże się z zakazem prowadzenia prac w godzinach nocnych od 2200 – 600.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
• Przedmiar robót budowlanych, który stanowi jedynie podstawę informacyjną i jest dokumentem pomocniczym przy obliczaniu ceny ryczałtowej. W złożonej ofercie należy uwzględnić jedynie Element robót 2 z przedmiaru tj. poz. od 65 do 201.;
• Dokumentacja projektowa w zakresie sanitariatów (pomieszczenia 23, 28, 29, 30);
• STWiOR,
• Standardy jakościowe wykonywania robót dla pomieszczeń szpitalnych w Głogowskim Szpitalu Powiatowym sp. z o.o.,
Uwaga: Dokumentacja projektowa, przedmiary robót, STWiOR oraz standardy jakościowe wykonywania robót stanowią część SWZ i wymagania wyszczególnione choćby w jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak jakby były zawarte w całej dokumentacji. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub opuszczeń w dokumentach kontraktowych i dokumentacji budowlanej, a o ich wykryciu powinien powiadomić Zamawiającego, który dokona odpowiednich zmian i poprawek w uzgodnieniu z nadzorem autorskim.


UWAGA! MUSI BYĆ ZACHOWANA CIĄGŁOŚĆ PRACY – ROBOTY BĘDĄ PROWADZONE NA CZYNNYCH OBIEKTACH

Opis prac remontowych
Prace remontowe dotyczą pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku szpitala w części południowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym:
1) POMIESZCZENIE NR 23 – WC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZY HALLU SEGREGACYJNYM.
WC niepełnospr. – powierzchnia 6,64 m2; wysokość 3,00m.
Z uwagi na potrzeby oddziału istniejące pomieszczenie gospodarcze dostępne z hallu segregacyjnego zostanie przebudowane na toaletę dla osób niepełnosprawnych.
W ramach przebudowy należy zbić istniejące płytki, zdemontować urządzenia, następnie wykonać podłączenia instalacji ( z istniejących pionów kanalizacyjnych i istniejącej instalacji wody, ogrzewanie – jak dotychczas), przesunięcie i wymiana grzejnika C.O., położenie nowych płytek na podłodzie i ścianach oraz montaż urządzeń.
Projektuje się:
- Poszerzenie otworu drzwiowego wraz z demontażem istniejącego nadproża i osadzeniem nowego, prefabrykowanego L19 dł. 140cm; otwór 110cm + 2 x 15cm oparcia na stronę.
- Montaż drzwi pełnych łazienkowych o szer. 100cm z kratką lub podcięciem wentylacyjnym, zg. z zestawieniem stolarki.
- Skucie istniejących płytek z podłogi i ścian.
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach do wys. pomieszczenia tj. 2,50m o pow. ok. 27,50m2 i na podłodze o pow. 6,64m2.
- Szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów o pow. 6,64m2.
- Montaż instalacji (podłączenie do istniejącego pionu kanalizacji sanitarnej, istniejącej instalacji wody (ciepłej i zimnej), instalacji C.O. (montaż grzejnika drabinkowego) i urządzeń sanitarnych (umywalka z baterią, ubikacja typu kompakt, zawór czerpalny, odpływy) wraz z uchwytami (stałe i ruchome, ze stali nierdzewnej) oraz inst. elektr. (włączniki, przycisk przyzywowy, oprawy oświetleniowe)

2) POMIESZCZENIE NR 28 – WC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH przy POCZEKALNI.
Wcniepełnospr. – powierzchnia 5,97 m2; wysokość 2,50m.
Z uwagi na potrzebę dostosowania istniejącej toalety dla osób niepełnosprawnych do obowiązujących przepisów (obecnie toaleta jest zbyt płytka, co uniemożliwia korzystanie z niej osobom na wózkach inwalidzkich) projektuje się przebudowę toalet.
Przebudowa polegać będzie na rozbiórce części ścian działowych z bloczków gazobetonowych gr. 12cm i wzniesieniu nowych, także z bloczków gazobetonowych o szer. 12cm, w nowych lokalizacjach.
W ramach przebudowy należy zbić istniejące płytki, zdemontować urządzenia, następnie wykonać podłączenia instalacji ( z istniejących pionów kanalizacyjnych i istniejącej instalacji wody, ogrzewania – jak dotychczas), przesunięcie i wymiana grzejnika C.O., położenie nowych płytek na podłodzie i ścianach oraz montaż urządzeń.
Projektuje się:
- Poszerzenie otworu drzwiowego wraz z demontażem istniejącego nadproża i osadzeniem nowego, prefabrykowanego L19 dł. 140cm; otwór 110cm + 15cm oparcia na stronę.
- Montaż drzwi pełnych łazienkowych o szer. 100cm z kratką lub podcięciem wentylacyjnym, z pochwytem i blachą zabezpieczającą ( listwa na poziomie wózka).
- Skucie istniejących płytek z podłogi i ścian.
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach do wys. 2,50m o pow. ok. 25m2 i na podłodze o pow. 5,94m2.
- Szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów o pow. 5,94m2.
- Montaż instalacji - podłączenie do istniejącego pionu kanalizacji sanitarnej, istniejącej instalacji wody (ciepłej i zimnej), instalacji C.O. (montaż grzejnika drabinkowego) i urządzeń sanitarnych (umywalka z baterią, ubikacja typu kompakt, zawór czerpalny, odpływy) wraz z uchwytami (stałe i ruchome, ze stali nierdzewnej) oraz instal. elektr. (gniazda, oprawy oświetleniowe). Toalety należy wyposażyć w uchwyty na mydło w płynie oraz uchwyty na ręczniki papierowe.
3) POMIESZCZENIE NR 29 – WC MĘSKIE DLA PACJENTÓW.
Wc męskie – powierzchnia 8,80 m2; wysokość 2,50m.
Z uwagi na potrzebę dostosowania istniejącej toalety dla osób niepełnosprawnych do obowiązujących przepisów projektuje się przebudowę toalet pacjentów.
Przebudowa polegać będzie na rozbiórce części ścian działowych z bloczków gazobetonowych gr. 12cm i wzniesieniu nowych, także z bloczków gazobetonowych o szer. 12cm, w nowych lokalizacjach.
W ramach przebudowy należy zbić istniejące płytki, zdemontować urządzenia, na ich miejsca zamontować nowe, przesunąć i wymienić grzejnik, położyć nowe płytki na podłodzie i ścianach oraz zamontować nowe urządzenia.
Projektuje się:
- Demontaż istniejących drzwi i montaż nowych pełnych drzwi łazienkowych z kratką lub podcięciem wentylacyjnym o szer. 90cm.
- Skucie istniejących płytek z podłogi i ścian.
- Demontaż istniejącej kabiny z płyt HPL i montaż ścianki i jednych drzwi z HPL do ustępu wydzielonego.
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach do wys. 2,50m o pow. ok. 37m2 i na podłodze o pow. 8,80m2.
- Szpachlowanie i malowanie sufitów o pow. 8,80m2.
- Wymiana instalacji i urządzeń - podłączenie do istniejącego pionu kanalizacji sanitarnej, istniejącej instalacji wody (ciepłej i zimnej), instalacji C.O. (montaż grzejnika drabinkowego) i urządzeń sanitarnych (2 umywalki z bateriami, miska ustępowa wisząca ze stelażem, 2 pisuary z bateriami automatycznymi na czujnik ruchu) oraz inst. elektr. (gniazda, oprawy oświetleniowe). Toalety należy wyposażyć w uchwyty na mydło w płynie oraz uchwyty na ręczniki papierowe.
4) POMIESZCZENIE NR 30 – WC DAMSKIE DLA PACJENTÓW.
Wc damskie – powierzchnia 8,26 m2; wysokość 2,50m.
Z uwagi na potrzebę dostosowania istniejącej toalety dla osób niepełnosprawnych do obowiązujących przepisów projektuje się przebudowę toalet dla pacjentów.
Przebudowa polegać będzie na rozbiórce części ścian działowych z bloczków gazobetonowych gr. 12cm i wzniesieniu nowych, także z bloczków gazobetonowych o szer. 12cm, w nowych lokalizacjach.

W ramach przebudowy należy zbić istniejące płytki, zdemontować urządzenia, na ich miejsca zamontować nowe, przesunąć i wymienić grzejnik jeżeli to konieczne, położyć nowe płytki na podłodzie i ścianach oraz zamontować urządzenia.
Projektuje się:
- Demontaż istniejących drzwi i montaż nowych pełnych drzwi łazienkowych z kratką lub z podcięciem wentylacyjnym o szer. 90cm.
- Skucie istniejących płytek z podłogi i ścian.
- Demontaż istniejącej kabiny z płyt HPL i montaż ścianki i jednych drzwi do ustępu wydzielonego.
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach do wys. 2,50m o pow. ok. 37m2 i na podłodze o pow. 8,26m2.
- Szpachlowanie i malowanie sufitów o pow. 8,26m2.
- Wymiana instalacji i urządzeń - podłączenie do istniejącego pionu kanalizacji sanitarnej, istniejącej instalacji wody (ciepłej i zimnej), instalacji C.O. (montaż grzejnika drabinkowego) i urządzeń sanitarnych (2 umywalki z baterią, miska ustępowa wisząca ze stelażem) oraz inst. elektr. (gniazda, oprawy oświetleniowe).
Toalety należy wyposażyć w uchwyty na mydło w płynie oraz uchwyty na ręczniki papierowe.


UWAGI
Wszystkie roboty budowlane wykonywać zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, ściśle według wytycznych producentów wyrobów budowlanych.

Roboty budowlane stanowiące przedmiot zamówienia muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymogami ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 1994 r. nr 89, poz. 414 ze zm.), z zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, oraz z obowiązującymi normami.
Zaleca się, by wykonawca dokonał wizji lokalnej obiektów Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. objętych przedmiotem zamówienia, a także zdobył na własną odpowiedzialność i ryzyko wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty, zawarcia umowy oraz wykonania zamówienia.

2.2. Wszelkie ewentualne prace dodatkowe związane bezpośrednio z realizacją przedmiotu zamówienia (nie ujęte w przedmiarze) wykonawca musi przewidzieć na etapie przygotowywania oferty.
2.3. Do realizacji zamówienia należy zastosować materiały dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie (art.10 ust.1 ustawy Prawo budowlane), dla których zgodnie z odrębnymi przepisami w sprawie aprobat i kryteriów technicznych dotyczących wyrobów budowlanych wydano:
• certyfikat na znak bezpieczeństwa wykazujący, że zapewniono zgodność z kryteriami technicznymi określonymi na podstawie Polskich Norm, aprobat oraz właściwych dokumentów technicznych;
• deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną w przypadku wyrobów, dla których nie ustalono Polskiej Normy, jeżeli nie są objęte certyfikacją określoną powyżej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.