Ogłoszenie z dnia 2024-10-22
Powiązane ogłoszenia:
- 2024/BZP 00541117/01 - Ogłoszenie z dnia 2024-10-10
- 2024/BZP 00589827/01 - Wynik z dnia 2024-11-12
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Modernizacja pomieszczeń biurowych, socjalnych i korytarzy Urzędu Miejskiego w Żabnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żabno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000529137
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Ul. Władysława Jagiełły 1
1.4.2.) Miejscowość: Żabno
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-240
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zabno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zabno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558047
2.2.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2024/BZP 00541117
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą:
1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń biurowych, socjalnych i korytarzy Urzędu Miejskiego zlokalizowanego na działce nr 1330/1, gm. Żabno. Prace dotyczą remontu ścian, sufitów, posadzek, wymiany stolarki drzwiowej, modernizacji instalacji elektrycznych, montażu opraw oświetleniowych oraz dostawę wyposażenia do modernizowanych pomieszczeń.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje dwa zadania:
a) Zadanie I – „Dostosowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Żabnie”, w skład którego wchodzi następujący zakres robót w poszczególnych pomieszczeniach:
• Remont części korytarza na parterze (0.02, 0.03 i 0.12):
Remont posadzek z płytek gres
• Remont pomieszczenia biurowego na parterze (0.13):
Remont posadzek
Sufity podwieszane
Remont ścian
Wymiana stolarki drzwiowej
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Remont pomieszczenia socjalnego na parterze (0.08) – (na projekcie omyłkowo oznaczone jako WC):
Roboty rozbiórkowe
Remont posadzki
Remont ścian i sufitów
Wymiana stolarki drzwiowej
Wyposażenie, meble - aneks kuchenny
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Remont pomieszczeń biurowych na piętrze (1.21 i 1.22):
Wykonanie ścianki działowej
Sufity podwieszane
Remont ścian
Remont posadzek
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
Klimatyzacja
Dostawa wyposażenia
Wymiana stolarki drzwiowej oraz poszerzenie wejścia w korytarzu
Instalacja c.o. – wymiana grzejnika
• Remont części korytarza na piętrze (1.17, 1.01, 1.02 i 1.06):
Zamurowania
Ogrzewanie podłogowe
Zasilanie ogrzewania z istniejącej kotłowni
Remont posadzek
Wyłaz na dach
Sufity podwieszane
Remont ścian i sufitów
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
Wymiana stolarki drzwiowej
b) Zadanie II – „Wdrożenie Programu ochrony powietrza w Gminie Żabno”. Zadanie to dotyczy modernizacji, znajdującego się na parterze budynku, pomieszczenia biurowego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 0.14. Do zakresu prac objętych modernizacją wchodzą prace takie jak:
• Wykonanie sufitu kasetonowego
• Remont ścian
• Remont posadzek
• Wymiana stolarki drzwiowej
• Instalacje elektryczne
• Klimatyzacja
• Wymiana grzejnika
• Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Dostawa wyposażenia
3) Ponadto szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają:
Przedmiar robót– Załącznik nr 4 do SWZ
Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 5.1 do SWZ,
Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 5.2 do SWZ
STWiORB – Załącznik nr 6 do SWZ,
Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
4) W projektowanych postanowieniach umownych przyjęto zasadę wynagrodzenia ryczałtowego, tak więc wchodzący w skład dokumentacji zamówienia przedmiar robót ma również na celu umożliwienie dokonania wyceny poszczególnych elementów robót.
5) Zamawiający oczekuje od Wykonawcy podania ceny za realizację zamówienia, z podziałem na cenę za realizację każdego zadania, jako ceny ryczałtowej, która obejmuje wykonanie wszystkich elementów zamówienia będących przedmiotem rysunku i tekstu dokumentów zamówienia, łącznie z podatkiem VAT obowiązującym w dniu złożenia oferty.
6) Zamawiający żąda przed podpisaniem umowy z wybranym Wykonawcą, przedstawienia przez niego kosztorysu ofertowego uproszczonego, sporządzonego w oparciu o dokumentację projektową, przedmiar robót, STWiORB oraz ewentualną wizję lokalną, przeprowadzoną przez Wykonawcę.
7) Ponadto w ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienie do kierowania robotami osób z uprawnieniami w specjalnościach niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonego zadania oraz prowadzenia dziennika realizacji inwestycji lub dziennika budowy (jeżeli takowy będzie konieczny) we współpracy z Inspektorem Nadzoru (jeżeli zostanie powołany)
Uwagi końcowe – dotyczące zamówienia:
– Roboty objęte niniejszym zamówieniem będą prowadzone w funkcjonującym obiekcie. W związku z tym Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty remontowe w sposób ograniczający do minimum czynniki zakłócające pracę wykonywaną przez pracowników i współpracowników obiektów, jak również korzystanie z obiektu przez osoby w nim się znajdujące. Zamawiający dopuszcza aby wszelkie uciążliwe prace, w tym w szczególności wywołujące hałas i kurz, odbywały się poza godzinami pracy obiektu po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym. Wykonawca organizując prace remontowe powinien uwzględnić następujące wymagania Zamawiającego:
a) Sprzątanie na bieżąco po robotach, mycie po pracach malarskich.
b) Przygotowanie pomieszczeń do remontu w uzgodnieniu z Zamawiającym tj. wyniesienie wszystkich mebli, sprzętów oraz kartonów z dokumentacją, jak również w razie potrzeby zabezpieczenie ich folią przed zniszczeniem i zakurzeniem, a po wykonanym remoncie wstawienie rzeczy według wskazówek Zamawiającego.
c) Pomieszczenia będą przekazywane Wykonawcy sukcesywnie w miarę postępu robót budowlanych. Szczegółowy zakres prac w pomieszczeniach będzie uzgadniany każdorazowo przed rozpoczęciem robót.
d) Zabezpieczyć przed zniszczeniem ciągi komunikacyjne, folią ochronną.
e) Wykonawca musi zabezpieczyć miejsce pracy poprzez oddzielenie tego miejsca od pozostałej części budynku tak, żeby zminimalizować przedostawanie się pyłu, zanieczyszczeń poza teren wykonywania robót.
f) Wykonawca musi prowadzić roboty z zachowaniem porządku w obrębie wykonywania prac remontowych.
g) Kolorystykę materiałów przeznaczonych do robót wykończeniowych przed ich zastosowaniem należy uzgodnić z Zamawiającym.
– Wykonawca wykona roboty budowlane w oparciu o dokumentację projektową, zgodnie z warunkami wykonania i odbioru robót określonymi w STWiORB, z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz warunkami projektowanych postanowień umowy /Załącznik nr 7/,
– Do wykonania robót Wykonawca użyje wyłącznie materiałów własnych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty, które będą wymagane przy odbiorze końcowym robót. Przy doborze materiałów należy kierować się wymaganiami sprecyzowanymi w dokumentacji oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
– W czasie realizacji robót Wykonawca będzie usuwał i składował wszelkie urządzenia pomocnicze we własnym zakresie i na własny koszt,
– Wszelkie inne koszty realizacji przedmiotu zamówienia (koszty mediów – energia elektryczna, woda, opłaty, i inne), konieczne do poniesienia w celu prawidłowego wykonania zamówienia, do momentu jego bezusterkowego, protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego poniesie Wykonawca.
– Należy zachować szczególną ostrożność i zminimalizować uciążliwości związane
z prowadzonymi pracami gdyż Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, a powstałych w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w czasie od daty protokolarnego przejęcia terenu budowy przez Wykonawcę do daty końcowego odbioru robót,
– Wykonawca jest odpowiedzialny za staranne zapoznanie się z dokumentami zamówienia. Zaleca się dokonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia, celem oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka wykonania zamówienia oraz uzyskanie wszelkich danych jakie mogą być niezbędne do rzetelnego przygotowania oferty,
– Jeżeli dokumenty zamówienia wskazywałyby w odniesieniu do jakichkolwiek materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych o parametrach nie gorszych od opisanych w dokumentach zamówienia, które traktować należy jako minimalne. W związku z powyższym materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Takie parametry uznane będą za kryteria stosowane w celu oceny równoważności, zgodnie z art. 99 ust. 6 ustawy Pzp. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia.
– Zamawiający zastrzega sobie prawo wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. Opinia ta może stanowić podstawę do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o przyjęciu materiałów lub urządzeń równoważnych albo odrzuceniu oferty z powodu braku równoważności
– Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Po zmianie:
1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń biurowych, socjalnych i korytarzy Urzędu Miejskiego zlokalizowanego na działce nr 1330/1, gm. Żabno. Prace dotyczą remontu ścian, sufitów, posadzek, wymiany stolarki drzwiowej, modernizacji instalacji elektrycznych, montażu opraw oświetleniowych oraz dostawę wyposażenia do modernizowanych pomieszczeń.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje dwa zadania:
a) Zadanie I – „Dostosowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Żabnie”, w skład którego wchodzi następujący zakres robót w poszczególnych pomieszczeniach:
• Remont części korytarza na parterze (0.02, 0.03 i 0.12):
Remont posadzek z płytek gres
• Remont pomieszczenia biurowego na parterze (0.13):
Remont posadzek
Sufity podwieszane
Remont ścian
Wymiana stolarki drzwiowej
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Remont pomieszczenia socjalnego na parterze (0.08) – (na projekcie omyłkowo oznaczone jako WC):
Roboty rozbiórkowe
Remont posadzki
Remont ścian i sufitów
Wymiana stolarki drzwiowej
Wyposażenie, meble - aneks kuchenny
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Remont pomieszczeń biurowych na piętrze (1.21 i 1.22):
Wykonanie ścianki działowej
Sufity podwieszane
Remont ścian
Remont posadzek
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
Klimatyzacja
Dostawa wyposażenia
Wymiana stolarki drzwiowej oraz poszerzenie wejścia w korytarzu
Instalacja c.o. – wymiana grzejnika
• Remont części korytarza na piętrze (1.17, 1.01, 1.02 i 1.06):
Zamurowania
Ogrzewanie podłogowe
Zasilanie ogrzewania z istniejącej kotłowni
Remont posadzek
Wyłaz na dach
Sufity podwieszane
Remont ścian i sufitów
Instalacje elektryczne
Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
Wymiana stolarki drzwiowej
• Remont części korytarza na parterze (0.02, 0.03 i 0.12):
Remont posadzek z płytek gres,
Poszerzenie otworu,
Wymiana stolarki drzwiowej
b) Zadanie II – „Wdrożenie Programu ochrony powietrza w Gminie Żabno”. Zadanie to dotyczy modernizacji, znajdującego się na parterze budynku, pomieszczenia biurowego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 0.14. Do zakresu prac objętych modernizacją wchodzą prace takie jak:
• Wykonanie sufitu kasetonowego
• Remont ścian
• Remont posadzek
• Wymiana stolarki drzwiowej
• Instalacje elektryczne
• Klimatyzacja
• Wymiana grzejnika
• Demontaż starych i montaż nowych włączników i gniazdek
• Dostawa wyposażenia
3) Ponadto szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają:
Przedmiar robót– Załącznik nr 4 do SWZ
Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 5.1 do SWZ,
Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 5.2 do SWZ
STWiORB – Załącznik nr 6 do SWZ,
Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
4) W projektowanych postanowieniach umownych przyjęto zasadę wynagrodzenia ryczałtowego, tak więc wchodzący w skład dokumentacji zamówienia przedmiar robót ma również na celu umożliwienie dokonania wyceny poszczególnych elementów robót.
5) Zamawiający oczekuje od Wykonawcy podania ceny za realizację zamówienia, z podziałem na cenę za realizację każdego zadania, jako ceny ryczałtowej, która obejmuje wykonanie wszystkich elementów zamówienia będących przedmiotem rysunku i tekstu dokumentów zamówienia, łącznie z podatkiem VAT obowiązującym w dniu złożenia oferty.
6) Zamawiający żąda przed podpisaniem umowy z wybranym Wykonawcą, przedstawienia przez niego kosztorysu ofertowego uproszczonego, sporządzonego w oparciu o dokumentację projektową, przedmiar robót, STWiORB oraz ewentualną wizję lokalną, przeprowadzoną przez Wykonawcę.
7) Ponadto w ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienie do kierowania robotami osób z uprawnieniami w specjalnościach niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonego zadania oraz prowadzenia dziennika realizacji inwestycji lub dziennika budowy (jeżeli takowy będzie konieczny) we współpracy z Inspektorem Nadzoru (jeżeli zostanie powołany)
Uwagi końcowe – dotyczące zamówienia:
– Roboty objęte niniejszym zamówieniem będą prowadzone w funkcjonującym obiekcie. W związku z tym Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty remontowe w sposób ograniczający do minimum czynniki zakłócające pracę wykonywaną przez pracowników i współpracowników obiektów, jak również korzystanie z obiektu przez osoby w nim się znajdujące. Zamawiający dopuszcza aby wszelkie uciążliwe prace, w tym w szczególności wywołujące hałas i kurz, odbywały się poza godzinami pracy obiektu po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym. Wykonawca organizując prace remontowe powinien uwzględnić następujące wymagania Zamawiającego:
a) Sprzątanie na bieżąco po robotach, mycie po pracach malarskich.
b) Przygotowanie pomieszczeń do remontu w uzgodnieniu z Zamawiającym tj. wyniesienie wszystkich mebli, sprzętów oraz kartonów z dokumentacją, jak również w razie potrzeby zabezpieczenie ich folią przed zniszczeniem i zakurzeniem, a po wykonanym remoncie wstawienie rzeczy według wskazówek Zamawiającego.
c) Pomieszczenia będą przekazywane Wykonawcy sukcesywnie w miarę postępu robót budowlanych. Szczegółowy zakres prac w pomieszczeniach będzie uzgadniany każdorazowo przed rozpoczęciem robót.
d) Zabezpieczyć przed zniszczeniem ciągi komunikacyjne, folią ochronną.
e) Wykonawca musi zabezpieczyć miejsce pracy poprzez oddzielenie tego miejsca od pozostałej części budynku tak, żeby zminimalizować przedostawanie się pyłu, zanieczyszczeń poza teren wykonywania robót.
f) Wykonawca musi prowadzić roboty z zachowaniem porządku w obrębie wykonywania prac remontowych.
g) Kolorystykę materiałów przeznaczonych do robót wykończeniowych przed ich zastosowaniem należy uzgodnić z Zamawiającym.
– Wykonawca wykona roboty budowlane w oparciu o dokumentację projektową, zgodnie z warunkami wykonania i odbioru robót określonymi w STWiORB, z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz warunkami projektowanych postanowień umowy /Załącznik nr 7/,
– Do wykonania robót Wykonawca użyje wyłącznie materiałów własnych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty, które będą wymagane przy odbiorze końcowym robót. Przy doborze materiałów należy kierować się wymaganiami sprecyzowanymi w dokumentacji oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
– W czasie realizacji robót Wykonawca będzie usuwał i składował wszelkie urządzenia pomocnicze we własnym zakresie i na własny koszt,
– Wszelkie inne koszty realizacji przedmiotu zamówienia (koszty mediów – energia elektryczna, woda, opłaty, i inne), konieczne do poniesienia w celu prawidłowego wykonania zamówienia, do momentu jego bezusterkowego, protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego poniesie Wykonawca.
– Należy zachować szczególną ostrożność i zminimalizować uciążliwości związane
z prowadzonymi pracami gdyż Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, a powstałych w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w czasie od daty protokolarnego przejęcia terenu budowy przez Wykonawcę do daty końcowego odbioru robót,
– Wykonawca jest odpowiedzialny za staranne zapoznanie się z dokumentami zamówienia. Zaleca się dokonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia, celem oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka wykonania zamówienia oraz uzyskanie wszelkich danych jakie mogą być niezbędne do rzetelnego przygotowania oferty,
– Jeżeli dokumenty zamówienia wskazywałyby w odniesieniu do jakichkolwiek materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych o parametrach nie gorszych od opisanych w dokumentach zamówienia, które traktować należy jako minimalne. W związku z powyższym materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Takie parametry uznane będą za kryteria stosowane w celu oceny równoważności, zgodnie z art. 99 ust. 6 ustawy Pzp. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia.
– Zamawiający zastrzega sobie prawo wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. Opinia ta może stanowić podstawę do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o przyjęciu materiałów lub urządzeń równoważnych albo odrzuceniu oferty z powodu braku równoważności
– Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zagospodarowanie terenu dla zadania pn.: "Utworzenie 24 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022- 2029 w Klubie Malucha "Koziołek" w Lututowie przy ul. Wieruszowskiej 18"
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZIELONOGÓRSKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZIELONEJ GÓRZE
- Przebudowa z rozbudową budynku na Placówkę Dziennej Opieki dla seniorów w miejscowości Żeleźnikowa Wielka
- Utworzenie gminnego żłobka w Tyczynie wraz z podpiwniczeniem przeznaczonym pod funkcję obiektu zbiorowej ochrony
- D/18/2025/A1 Sukcesywny zakup materiałów ogólnobudowlanych oraz paneli i wykładzin na potrzeby Centrum Sieci i Wsparcia Technicznego
- Wykonanie prac remontowych w obiektach stanowiących własność Powiatu Iławskiego
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.