eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Bytoń"Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem" w systemie zaprojektuj i wykonaj- z podziałem na dwie części



Ogłoszenie z dnia 2024-12-31


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem”
w systemie zaprojektuj i wykonaj– z podziałem na dwie części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOŃ

1.3.) Oddział zamawiającego: BYTOŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 72

1.5.2.) Miejscowość: Bytoń

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-231

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54285137

1.5.8.) Numer faksu: 542851377

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ugbyton.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugbyton.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5a12717-dab4-478a-8050-33bc9474b4e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem”
w systemie zaprojektuj i wykonaj– z podziałem na dwie części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5a12717-dab4-478a-8050-33bc9474b4e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042726/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409886

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.I.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 8888900 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7226747,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem.- z podziałem na dwie części:
1) Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją
2) Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Program Funkcjonalno- Użytkowy – Załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny lub ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia i należy rozumieć je jako przykładowe, i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem zagwarantowania uzyskania parametrów technicznych nie gorszych (takich samych jak opisane w SWZ lub lepszych) od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Wszystkie dostarczone elementy składające się na przedmiot umowy muszą być nowe, nieużywane, zawierać odpowiednie, aktualne i wymagane certyfikaty/świadectwa, jakości/atesty/deklaracje zgodności lub oznaczenia, informujące o dopuszczeniu do sprzedaży oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem, jeśli takie są wymagane.
Podstawą do określenia ceny, ryczałtowej za przedmiot zamówienia jest dokumentacja PFU. UWAGA: PFU ma charakter pomocniczy.
3. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z przygotowaniem wniosku pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia budowy lub wykonania innych robót budowlanych wraz z uzyskaniem nie wniesienia sprzeciwu przez organ budowlany, celem złożenia dokumentów we właściwym organie Wykonawca zobowiązuje się zrealizować w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Dokumentacja musi być wcześniej zaakceptowana przez Zamawiającego oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego.
4. Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 lub 1a do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
5. Okres gwarancji i rękojmi jest kryterium oceny ofert – dotyczy części 1.
Minimalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 5 lat, maksymalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 7 lat.
6. Liczba części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy, oraz kryteria lub zasady, mające zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części: Każdy Wykonawca może złożyć ofertę wyłącznie na część 1 lub 2.
7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 pzp – dotyczy części 1.
Zamawiający wymaga na podstawie art. 95 ust. 1 pzp zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
(t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510) dotyczącego pracowników fizycznych wykonujących przy realizacji Zadania roboty: przygotowawcze, rozbiórkowe, demontażowe, montażowe, instalacyjne, malarskie, porządkowe.
W celu weryfikacji zatrudniania, przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, Zamawiający żąda przedstawienia w szczególności: oświadczenia wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, zawierającego informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika.
Powyższe zostanie przekazane Zamawiającemu najpóźniej w dniu zawarcia Umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania od wykonawcy w każdym czasie realizacji przedmiotu zamówienia poświadczonych za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika.
W przypadku konieczności wprowadzenia zmian w składzie zespołu wykonującego prace Wykonawca powiadomi o tym fakcie Zamawiającego.
W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec wykonawcy lub podwykonawcy, odnośnie spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wskazane powyżej.
W przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
8. Zadanie realizowane w ramach projektu: „Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem” – Edycja8/2023/1958/PolskiLad.
9. Obowiązki wykonawcy dla części 2:
1) Obowiązki inspektora nadzoru zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725)
2) Inspektor nadzoru budowlanego ma obowiązek przebywać na placu budowy po jego przekazaniu minimum 1 raz w ciągu tygodnia ( co stanowi kryterium oceny ofert) oraz na każdorazowo w przypadku wystąpienia zdarzeń mogących utrudniać prawidłowe i terminowe wykonanie robót budowlanych stanowiących część 1 postępowania. Każdy dzień obecności inspektora w siedzibie zamawiającego w trakcie uzgodnień projektu, bądź spotkań roboczych wlicza się w dni obecności na placu budowy.
UWAGA:
Ilość pobytów w ramach nadzoru inwestorskiego – minimalna ilość pobytów 1 raz w tygodniu. Maksymalna ilość pobytów 3 razy w tygodniu.
Ilość pobytów w ramach nadzoru inwestorskiego jest w przedmiotowym postępowaniu część 2 kryterium oceny ofert.

3) Posiadać uprawnienia budowlane w zakresie: branży sanitarnej, branży elektrycznej, branży budowlanej.
Przez uprawnienia budowlane rozumie się uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, wydane na podstawie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725) oraz rozporządzenia w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z 2019 r. poz. 831). Dopuszcza się uprawnienia równoważne do powyższych wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. W przypadku obywateli państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej muszą oni spełniać wymogi określone w art. 12a ustawy Prawo budowlane, z których wynika, że samodzielne funkcje techniczne w budownictwie mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 334).

4) Ewidencja czasu pracy dla inspektora nadzoru będzie każdorazowo potwierdzana przez pracownika Urzędu Gminy potwierdzona na karcie ewidencji czasu pracy.
5) Prowadzenie konsultacji/uzgodnień na etapie projektowania budynków przez Wykonawcę robót budowlanych, zaakceptować projekty budowlane i potwierdzić ich zgodność z PFU.
10. Cena brutto dla części 2 złożonej oferty zawiera wszelkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy. W przypadku zatrudnienia osoby fizycznej cena brutto zawiera wszelkie koszty związane z zatrudnieniem jakie ponosi zamawiający.
11. Zamawiający na podstawie art. 310 ustawy pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
12. Oferty wariantowe: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
13. Zamówienia uzupełniające: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 pzp.
14. Zamawiający uwzględnił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 8719384,93 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem.- z podziałem na dwie części:
1) Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją
2) Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Program Funkcjonalno- Użytkowy – Załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny lub ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia i należy rozumieć je jako przykładowe, i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem zagwarantowania uzyskania parametrów technicznych nie gorszych (takich samych jak opisane w SWZ lub lepszych) od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Wszystkie dostarczone elementy składające się na przedmiot umowy muszą być nowe, nieużywane, zawierać odpowiednie, aktualne i wymagane certyfikaty/świadectwa, jakości/atesty/deklaracje zgodności lub oznaczenia, informujące o dopuszczeniu do sprzedaży oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem, jeśli takie są wymagane.
Podstawą do określenia ceny, ryczałtowej za przedmiot zamówienia jest dokumentacja PFU. UWAGA: PFU ma charakter pomocniczy.
3. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z przygotowaniem wniosku pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia budowy lub wykonania innych robót budowlanych wraz z uzyskaniem nie wniesienia sprzeciwu przez organ budowlany, celem złożenia dokumentów we właściwym organie Wykonawca zobowiązuje się zrealizować w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Dokumentacja musi być wcześniej zaakceptowana przez Zamawiającego oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego.
4. Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 lub 1a do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
5. Okres gwarancji i rękojmi jest kryterium oceny ofert – dotyczy części 1.
Minimalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 5 lat, maksymalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 7 lat.
6. Liczba części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy, oraz kryteria lub zasady, mające zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części: Każdy Wykonawca może złożyć ofertę wyłącznie na część 1 lub 2.
7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 pzp – dotyczy części 1.
Zamawiający wymaga na podstawie art. 95 ust. 1 pzp zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
(t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510) dotyczącego pracowników fizycznych wykonujących przy realizacji Zadania roboty: przygotowawcze, rozbiórkowe, demontażowe, montażowe, instalacyjne, malarskie, porządkowe.
W celu weryfikacji zatrudniania, przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, Zamawiający żąda przedstawienia w szczególności: oświadczenia wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, zawierającego informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika.
Powyższe zostanie przekazane Zamawiającemu najpóźniej w dniu zawarcia Umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania od wykonawcy w każdym czasie realizacji przedmiotu zamówienia poświadczonych za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika.
W przypadku konieczności wprowadzenia zmian w składzie zespołu wykonującego prace Wykonawca powiadomi o tym fakcie Zamawiającego.
W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec wykonawcy lub podwykonawcy, odnośnie spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wskazane powyżej.
W przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
8. Zadanie realizowane w ramach projektu: „Przebudowa - adaptacja budynków poprzemysłowych na cele społeczne wraz z zagospodarowaniem terenu, dokumentacją i nadzorem” – Edycja8/2023/1958/PolskiLad.
9. Obowiązki wykonawcy dla części 2:
1) Obowiązki inspektora nadzoru zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725)
2) Inspektor nadzoru budowlanego ma obowiązek przebywać na placu budowy po jego przekazaniu minimum 1 raz w ciągu tygodnia ( co stanowi kryterium oceny ofert) oraz na każdorazowo w przypadku wystąpienia zdarzeń mogących utrudniać prawidłowe i terminowe wykonanie robót budowlanych stanowiących część 1 postępowania. Każdy dzień obecności inspektora w siedzibie zamawiającego w trakcie uzgodnień projektu, bądź spotkań roboczych wlicza się w dni obecności na placu budowy.
UWAGA:
Ilość pobytów w ramach nadzoru inwestorskiego – minimalna ilość pobytów 1 raz w tygodniu. Maksymalna ilość pobytów 3 razy w tygodniu.
Ilość pobytów w ramach nadzoru inwestorskiego jest w przedmiotowym postępowaniu część 2 kryterium oceny ofert.

3) Posiadać uprawnienia budowlane w zakresie: branży sanitarnej, branży elektrycznej, branży budowlanej.
Przez uprawnienia budowlane rozumie się uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, wydane na podstawie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725) oraz rozporządzenia w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z 2019 r. poz. 831). Dopuszcza się uprawnienia równoważne do powyższych wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. W przypadku obywateli państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej muszą oni spełniać wymogi określone w art. 12a ustawy Prawo budowlane, z których wynika, że samodzielne funkcje techniczne w budownictwie mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 334).

4) Ewidencja czasu pracy dla inspektora nadzoru będzie każdorazowo potwierdzana przez pracownika Urzędu Gminy potwierdzona na karcie ewidencji czasu pracy.
5) Prowadzenie konsultacji/uzgodnień na etapie projektowania budynków przez Wykonawcę robót budowlanych, zaakceptować projekty budowlane i potwierdzić ich zgodność z PFU.
10. Cena brutto dla części 2 złożonej oferty zawiera wszelkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy. W przypadku zatrudnienia osoby fizycznej cena brutto zawiera wszelkie koszty związane z zatrudnieniem jakie ponosi zamawiający.
11. Zamawiający na podstawie art. 310 ustawy pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
12. Oferty wariantowe: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
13. Zamówienia uzupełniające: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 pzp.
14. Zamawiający uwzględnił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.) Wartość części: 169515,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10639500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11810000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10639500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NDI ENERGY SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221983046

7.3.3) Ulica: Innowatorów

7.3.4) Miejscowość: Dopiewo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-070

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10639500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195570 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Dymkowski BIURO PROJEKTOWE WIELKIE -PROJEKTY.PL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 341313255

7.3.3) Ulica: Pawia

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.