To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-10-22
Poznań: Dostawa aparatury medycznej dla potrzeb Oddziału Kardiochirurgii Szpitala im.J.Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 200857 - 2007; data zamieszczenia: 22.10.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 170026 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zakład Opieki Zdrowotnej Poznań - Stare Miasto, ul. Szkolna, 61-833 Poznań, woj. wielkopolskie, fax 061 858-56-23.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa aparatury medycznej dla potrzeb Oddziału Kardiochirurgii Szpitala im.J.Strusia w Poznaniu.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące pakiety (części): PAKIET I - APARAT DO KONTRAPULSACJI AORTALNEJ (Pompa do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej) - w ilości 1 szt. PAKIET II - WÓZEK REANIMACYJNY Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM - w ilości 1szt./zestaw tj: Wózek reanimacyjny Wyposażenie: ssak elektryczny,zestaw laryngoskopowy, defibrylator przenośny. PAKIET III - LAMPA CZOŁOWA - w ilości 2 szt PAKIET IV - HAEMOSKOP Z ODCZYNNIKAMI (Tromboelastometr) - w ilości 1 szt PAKIET V - PIŁA DO CIĘCIA MOSTKA - w ilości 1 szt Piła posuwisto zwrotna akumulatorowa do cięcia mostka- sternotomii. PAKIET VI - APARAT DO SZYBKIEGO PRZETACZANIA KRWI tj. URZĄDZENIE do przetaczania i przepływowego podgrzewania krwi i jej preparatów oraz płynów infuzyjnych.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 33.16.10.00 - Urządzenia elektrochirurgiczne Kod CPV wg słownika 2008: 33.16.10.00 - Urządzenia elektrochirurgiczne Oryginalny kod CPV: 33.16.70.00 - Lampy chirurgiczne Kod CPV wg słownika 2008: 33.16.70.00 - Lampy chirurgiczne Oryginalny kod CPV: 33.18.21.00 - Defibrylatory Kod CPV wg słownika 2008: 33.18.21.00 - Defibrylatory Oryginalny kod CPV: 33.19.40.00 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji Kod CPV wg słownika 2008: 33.19.40.00 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji Oryginalny kod CPV: 33.18.20.00 - Urządzenia do wspomagania serca Kod CPV wg słownika 2008: 33.18.20.00 - Urządzenia do wspomagania serca Oryginalny kod CPV: 33.19.00.00 - Różne urządzenia medyczne Kod CPV wg słownika 2008: 33.19.00.00 - Różne urządzenia i produkty medyczne .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 331522 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Pakiet 1.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DRG MedTek Sp. zo.o., Wita Stwosza 24, 02-661 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 155.043,- z VAT
- Oferta z najniższą ceną: 155.043 z VAT / oferta z najwyższą ceną: 155.043 z VAT
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Pakiet II.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
"EMERGENCY MEDICAL SYSTEM POLAND" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
jakie przetargi wygrała firma
"EMERGENCY MEDICAL SYSTEM POLAND" SP. Z O.O. W LIKWIDACJI
- Emergency Medical System Poland-Robert Pałka, ul.Ułanów 7, 20-554 Lublin, kraj/woj. lubelskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 51.041,- z VAT
- Oferta z najniższą ceną: 51.041,- z VAT / oferta z najwyższą ceną: 55.600,- z VAT
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 4 NAZWA: Pakiet IV.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DRG MedTek Sp.z o.o., ul.Wita Stwosza 24, 02-661 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 99.510, z VAT
- Oferta z najniższą ceną: 99.519,- z VAT / oferta z najwyższą ceną: 99.510,- z VAT
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 5 NAZWA: Pakiet V.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Aesculap Chifa sp. z o.o., ul.Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 24.610,- z VAT
- Oferta z najniższą ceną: 24.610-,- z VAT / oferta z najwyższą ceną: 24.610,- z VAT
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 6 NAZWA: Pakiet VI.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- TYCO Polska Sp. z o.o., Al.Jerozlimskie 162, 02-342 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 8.025,- z VAT
- Oferta z najniższą ceną: 8.025,- z VAT / oferta z najwyższą ceną: 10.165,- Z VAT
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z POZNANIA
- Usługi rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów lotniczych dla pracowników Sieć Badawcza Łukasiewicz-Poznańskiego Instytutu Technologicznego
- Dostawa drukarki 3D w technologii wolumetrycznej do zastosowań biologicznych
- Sprzątanie pomieszczeń wewnątrz budynków Poznańskiego Centrum Świadczeń
- Projekt i wykonanie robót dla zadania pn. "Budowa rampy do odśnieżania pojazdów ciężarowych na ternie MOP Niwiska i Ochędzyn przy drodze ekspresowej S8 w woj. łódzkim"
- "Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu podczas opracowania dokumentacji projektowej i wykonania robót budowlanych w zakresie zagospodarowania zielenią powierzchni (...)" - część nazwy
- "Opracowanie wariantowej koncepcji dla przejść podziemnych pod torami kolejowych w rejonie ul. Opolskiej"
więcej: przetargi w Poznaniu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa sprzętu medycznego 1x użytku
- SZP.221-3.2025 Zakup ambulansu ratunkowego z wyposażeniem
- na dostawę materiałów biurowych, akcesoriów komputerowych i telefonicznych, tonerów i baterii dla SPZOZ w Sanoku
- Dostawa wyrobów medycznych do przygotowywania i podawania leków dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Drezdenku, nr sprawy PCZSzp/TP-MN/3/2025
- Zakup fantomów i AED
- Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Oddziałów Szpitala
więcej: Urządzenia elektrochirurgiczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.