To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-09-19
Chorzów: Dostawy sprzętu komputerowego na potrzeby Miasta Chorzów
Numer ogłoszenia: 200937 - 2012; data zamieszczenia: 19.09.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 266824 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Miasta Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Rynek 1, 41-500 Chorzów, woj. śląskie, tel. 32 2-411-261...9, faks 32 2-417-458.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawy sprzętu komputerowego na potrzeby Miasta Chorzów.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawy sprzętu komputerowego na potrzeby Miasta Chorzów: 1. Drukarki laserowe kolorowe A4 z dupleksem oraz z dodatkowymi tonerami i bębnem - Ilość sztuk 4; 2. Urządzenia wielofunkcyjne oraz z dodatkowymi tonerami i bębnem -Ilość sztuk 4; 3. Komputery przenośne - Ilość sztuk 2; 4. Serwer z oprogramowaniem - Ilość sztuk 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.21.10.00 - Komputery wysokowydajne 30.21.31.00 - Komputery przenośne 30.23.21.10 - Drukarki laserowe 48.62.00.00 - Systemy operacyjne 48.61.20.00 - System zarządzania bazą danych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.09.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
IT-COM SPÓŁKA JAWNA A.ZIĘĆ, D.PRADELOK
jakie przetargi wygrała firma
IT-COM SPÓŁKA JAWNA A.ZIĘĆ, D.PRADELOK
- iT-Com A. Zięć, D. Pradelok, E. Sadowski Sp.J., ul. Bolesława Chrobrego 17, 41-500 Chorzów, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 60000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 66455,26
Oferta z najniższą ceną: 51675,99 / Oferta z najwyższą ceną: 66455,26
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z CHORZOWA
- Przebudowa i remont budynków toalet publicznych na terenie Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka S.A.
- Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego
- Projekt budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Podlesie/Młodych w Dąbrowie Górniczej wraz z zagospodarowaniem terenu infrastruktura techniczną
- Projekt budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną
- Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w 2026 r.
- Budowa nowego przyłącza ciepłowniczego oraz budowa wymiennika ciepła w budynku przy ul. Racławickiej 23
więcej: przetargi w Chorzowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Edukacja włączająca dobrostanem uczniów z Gminy Moszczenica"
- Dostawa sprzętu komputerowego, części i akcesoriów komputerowych
- Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych, telefonów VOIP i licencji subskrypcyjnych na oprogramowanie do pracy biurowej i współpracy online
- Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
- "Zakup zestawu komputerowego - 3 szt. i drukarki - 1 szt."
- Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.
więcej: Komputery wysokowydajne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





