eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Jelcz-LaskowiceUdzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 3.000.000zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie



Ogłoszenie z dnia 2007-10-23

Jelcz-Laskowice: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 3.000.000zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego
Numer ogłoszenia: 201944 - 2007; data zamieszczenia: 23.10.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 168247 - 2007.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Jelcz-Laskowice, W.Witosa, 55-230 Jelcz-Laskowice, woj. dolnośląskie, tel. 071 3817122, 3817145, fax 071 31817111.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 3.000.000zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Udzielenie kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego. a) CPV- Oryginalny kod CPV: 66.13.00.00 - Usługi udzielania kredytu3 Kod CPV wg słownika 2008: 66.11.30.00 - (3) Usługi udzielania kredytu . Kategoria usług - 06. b) Kwota i waluta kredytu - 3 000 000zł. c) Czas trwania umowy - październik 2007 - grudzień 2010. d) Spłata rat kapitałowych - styczeń 2008 - grudzień 2010 w układzie miesięcznym. e) Oprocentowanie kredytu - zmienna stopa procentowa oparta na WIBOR 1M plus stała marża banku obowiązująca na koniec danego miesiąca (z dokładnością do 2 miejsc po przecinku). Marża banku przedstawiona w ofercie nie może zostać podwyższona w trakcie trwania umowy kredytowej. f) Zabezpieczenie kredytu - weksel własny in blanco wraz z deklaracja wekslowa. g) Postawienie kredytu do dyspozycji kredytobiorcy - po podpisaniu umowy kredytowej na podstawie pisemnych dyspozycji w terminach i transzach dostosowanych do potrzeb Zamawiającego z wykorzystaniem do 31 grudnia 2007 roku h) Wykonawca ma prawo naliczyć jedynie jednorazową prowizję bankową płatną na początku umowy. i) Spłata odsetek od wykorzystanego kredytu następować będzie w okresach miesięcznych do 10 dnia każdego miesiąca po uruchomieniu kredytu (kapitalizacja odsetek jest niedopuszczalna), ostatnia 10 grudzień 2010 roku. W przypadku przypadającego okresu płatności na dzień wolny terminem płatności staje się następny dzień roboczy. j) Koszt kredytu składać się będzie wyłącznie z odsetek od kapitału i jednorazowej prowizji. k) Zamawiający w następujący sposób definiuje okres odsetkowy - rok kalendarzowy - 365 dni, - miesiąc - rzeczywista liczba dni w miesiącu. l) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wykorzystania mniejszej kwoty kredytu oraz wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych prowizji i opłat.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 66.13.00.00-0.

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 264833,46 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.10.2007.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Bank Gopodarstwa Krajowe, ul.Malarska 26, 50-111 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 264833.46
  • Oferta z najniższą ceną: 264833.46 / oferta z najwyższą ceną: 270655.60
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.