Ogłoszenie z dnia 2008-09-08
Bydgoszcz: Holowanie pojazdów zabezpieczonych przez KPP w Tucholi
Numer ogłoszenia: 218558 - 2008; data zamieszczenia: 08.09.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Komenda Wojewódzka Policji, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3285320, fax 052 3285319, 5255319.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Holowanie pojazdów zabezpieczonych przez KPP w Tucholi.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Świadczenie usług holowania pojazdów o dmc poniżej 3,5 t zabezpieczonych do postępowań prowadzonych przez KPP w Tucholi oraz zabezpieczonych na terenie działania tej komendy na rzecz innych jednostek Policji..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 50.11.81.10 - Usługi holownicze Kod CPV wg słownika 2008: 50.11.81.10 - Usługi holownicze .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 7878.32 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.09.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
AUTO-HANDEL "COBRA" KRZYSZTOF SZANECKI
jakie przetargi wygrała firma
AUTO-HANDEL "COBRA" KRZYSZTOF SZANECKI
- Auto Handel Cobra Krzysztof Szanecki, ul. Chojnicka 74, 89-500 Tuchola, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 7878.32
- Oferta z najniższą ceną: 7878.32 oferta z najwyższą ceną: 7878.32
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BYDGOSZCZY
- Dostawy wyrobów dla Zakładu Analityki Lekarskiej na okres 36 miesięcy
- Budowa budynku szkoły wraz z łącznikiem przy ul. Czerkaskiej 8 w Bydgoszczy
- Zakup wraz z dostawą chłodziarko-zamrażarek oraz zamrażarki
- Budowa ulicy Kotwicowej w ramach Programu utwardzania ulic gruntowych zlokalizowanych na terenie miasta Bydgoszczy
- Usługa szkolenia z języka angielskiego
- Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy
więcej: przetargi w Bydgoszczy »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów oraz przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Radomskiego
- "Usuwanie pojazdów z dróg, prowadzenie parkingu strzeżonego oraz demontaż pojazdów wycofanych z ruchu dla pojazdów usuniętych na podstawie art. 130a ust. 1 i 2 ustawy Prawo o ruchu drogowym"
- Przedmiotem zamówienia jest całodobowe usuwanie pojazdów z dróg terenu Powiatu Gorzowskiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych.
- Usuwanie pojazdów z dróg powiatu mławskiego oraz ich przechowywanie na parkingu strzeżonym wraz z obsługą odbioru lub demontażu pojazdów
- "Usuwanie i przechowywanie na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Świeckiego"
więcej: Usługi holownicze »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





