Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-07-28
Rypin: Promocja projektu Przebudowa drogi, budowa kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągu
w ramach projektu Rypiński Obszar Gospodarczy Bielawki
Numer ogłoszenia: 220430 - 2011; data zamieszczenia: 28.07.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Miasta Rypina , ul. Warszawska 40, 87-500 Rypin, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 54 280 96 19, faks 54 280 96 54.
- Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Promocja projektu Przebudowa drogi, budowa kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągu w ramach projektu Rypiński Obszar Gospodarczy Bielawki.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wykonaniem materiałów promocyjno - informacyjnych zgodnie z podziałem na poniżej wskazane części: CZĘŚĆ I 1.Torba bawełniana na zakupy z krótkimi uchwytami - 500 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 2. Ulotki - 200 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 3. Długopisy plastikowe - 500 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 4. Zestaw w drewnianym pudełku - 200 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 5. Kubki - 300 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 6. Smycze - 300 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 7. Pendrive - 100 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 8. Notatnik - 250 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 9. Zaproszenia - 100 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. CZĘŚĆ II Tablica informacyjno - pamiątkowa wraz z konstrukcją mocującą - 2 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 18.93.90.00-0, 22.10.00.00-1, 30.23.46.00-4, 39.29.41.00-0, 79.81.00.00-5.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 2.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Okres w dniach: 14.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
III.2) ZALICZKI
- Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Formularz ofertowy
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w zakresie: 1) zakresu dostaw i usług zleconych Podwykonawcom oraz zmiany Podwykonawcy lub podmiotu udostępniającego wiedzę i doświadczenie, potencjał techniczny, osoby zdolne do wykonania zamówienia lub zdolności finansowe wykazanego w ofercie pod warunkiem spełnienia postanowień SIWZ dotyczących Podwykonawców lub podmiotów udostępniających wiedzę i doświadczenie, potencjał techniczny, osoby zdolne do wykonania zamówienia lub zdolności finansowe, 2) wynikającym ze zmian przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia, 3) wynikającym ze zmian postanowień zawartych w umowie pomiędzy Gminą Miasta Rypina a Województwem Kujawsko - Pomorskim, 4) zakończenia inwestycji z uwagi na: - siłę wyższą lub inne okoliczności niezależne od Wykonawcy, których Wykonawca przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie uniknąć lub przewidzieć, - przeszkody, utrudnienia spowodowane przez osoby trzecie, - opóźnienia, utrudnienia lub przeszkody spowodowane przez Zamawiającego, Zmiany Umowy muszą być dokonywane z zachowaniem przepisu art. 140 ust. 3 Ustawy PZP, stanowiącego, że umowa jest nieważna w części wykraczającej poza określenie przedmiotu zamówienia zawarte w SIWZ. Zamawiający nie wyrazi zgody na wprowadzenie zmian jeżeli zmiana może wpłynąć na opóźnienie lub zwiększenie kosztów w wykonaniu umowy zawartej w efekcie przeprowadzenia niniejszego postępowania lub obniżenie jakości wykonania tej umowy. Wykonawca nie będzie uprawniony do żadnego przedłużania terminu wykonania umowy i zwiększenia wynagrodzenia, jeżeli zmiana wymuszona jest uchybieniem czy naruszeniem umowy przez Wykonawcę. W takim przypadku koszty dodatkowe związane z takimi zmianami ponosi Wykonawca
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.bip.rypin.eu
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Urząd Miejski w Rypinie
ul. Warszawska 40
87 - 500 Rypin
pokój Nr 111.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 04.08.2011 godzina 10:00, miejsce: Urząd Miejski w Rypinie ul. Warszawska 40 87 - 500 Rypin pokój Nr 104.
IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Projekt pod nazwą Rypiński Obszar Gospodarczy Bielawki jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 5 Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działanie 5.6 Kompleksowe uzbrojenie terenów pod inwestycje. Projekt Nr RPKP.05.06.00-04-006/09.Umowa nr WPW.II.3043-2-121-279/2010 z dnia 27 maja 2010 roku zawarta pomiędzy Województwem Kujawsko - Pomorskim a Gminą Miasta Rypina.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Materiały informacyjno - promocyjne.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Torba bawełniana na zakupy z krótkimi uchwytami - 500 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 2. Ulotki - 200 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 3. Długopisy plastikowe - 500 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 4. Zestaw w drewnianym pudełku - 200 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 5. Kubki - 300 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 6. Smycze - 300 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 7. Pendrive - 100 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 8. Notatnik - 250 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem. 9. Zaproszenia - 100 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 18.93.90.00-0, 22.10.00.00-1, 30.23.46.00-4, 39.29.41.00-0, 79.81.00.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Tablice informacyjno - pamiątkowe.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Tablica informacyjno - pamiątkowa wraz z konstrukcją mocującą - 2 szt. - dostawa wraz z opracowaniem projektu graficznego i wykonaniem.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.29.41.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
INNE PRZETARGI Z RYPINA
więcej: przetargi w Rypinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy gadżetów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Centrum Promocji i Komunikacji UJ i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
- Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 3 części.
- Dostawa pomocy dydaktycznych, materiałów edukacyjnych, plastycznych i biurowych, wyposażenie Sali SI w ramach projektu "Lepsza edukacja w Gminie Jastków"
- Dostawa materiałów promocyjnych, maskotek Misia Wojtka oraz apteczek pierwszej pomocy
- Dostawa pomocy dydaktycznych do szkół na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski - etap II
- Dostawa artykułów promocyjnych ADP.2301.23.2025
więcej: Torby podręczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.