eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi OleśnicaSzkolenie komputerowe - EDCL, beneficjentów projektu +18-24 czas na samodzielność+, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 1.5 schemat B Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich - od dnia zawarcia



Ogłoszenie z dnia 2007-11-14

Oleśnica: Szkolenie komputerowe - EDCL, beneficjentów projektu +18-24 czas na samodzielność+, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 1.5 schemat B Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich - od dnia zawarcia
Numer ogłoszenia: 221895 - 2007; data zamieszczenia: 14.11.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 123759 - 2007.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania w Oleśnicy, ul. Zamkowa, 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie, tel. 071 3142909, fax 071 3142909.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: państwowa jednostka budżetowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Szkolenie komputerowe - EDCL, beneficjentów projektu +18-24 czas na samodzielność+, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 1.5 schemat B Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich - od dnia zawarcia umowy do końca 2007 r..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Szkolenie komputerowe - EDCL, beneficjentów projektu 18-24 czas na samodzielność współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 1.5 schemat B Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich - od dnia zawarcia umowy do końca 2007 r. Program szkolenia obejmować powinien maksymalnie 120 godzin lekcyjnych zajęć (dla każdej grupy) i uwzględniać przygotowanie do siedmiu egzaminów w zakresie: podstaw technik informatycznych, użytkowania komputerów, przetwarzania tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, grafiki menedżerskiej i prezentacyjnej, usług w sieciach informatycznych. Planowane jest szkolenie dla maksymalnie 30 osób (3 grupy po 10 osób każda), skierowanych w okresie od zawarcia umowy do grudnia 2007 roku Salę komputerową oraz sprzęt i oprogramowanie, zapewnia Zamawiający. Pozostałe materiały niezbędne do przeprowadzenia szkolenia zapewnia organizator szkolenia. Szkolący powinien zapewnić bezpłatnie wszystkim uczestnikom szkolenia płytę CD z materiałami umożliwiającymi samodzielną naukę. Każdy uczestnik powinien mieć samodzielne stanowisko komputerowe. Zajęcia będą się odbywać na podstawie harmonogramu, przedstawionego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Zamawiającego przed zawarciem umowy. Szkolenie powinno zakończyć się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zawierającego wykaz przedmiotów objętych szkoleniem z podaniem liczby godzin zawierającym logo Unii Europejskiej, logo Europejskiego Funduszu Społecznego i informacje, że projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie musi zakończyć się egzaminem ECDL. Szkolący jest zobowiązany do zapewnienia i opłacenia wszystkim uczestnikom szkolenia - egzaminów do każdego modułu ECDL. Szkolący ponosić będzie także wszelkie inne koszty związane z przeprowadzanymi egzaminami i związanymi z tym wszelkimi formalnościami i dokumentami.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 80.42.33.10 - Usługi szkolenia komputerowego Kod CPV wg słownika 2008: 80.53.31.00 - Usługi szkolenia komputerowego .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 45525 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak; Szkolenie komputerowe - EDCL, beneficjentów projektu 18-24 czas na samodzielność, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 1.5 schemat B Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.08.2007.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji (Lider) oraz Europejski Instytut Edukacji Informatycznej, ul. Nałęczowska 30, 20-704 Lublin, kraj/woj. lubelskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 53 700
  • Oferta z najniższą ceną: 53 700 / oferta z najwyższą ceną: 53 700
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.