To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2007-12-12
Opole: Dostaw 4 szt. fabrycznie nowych pługów śnieżnych lemieszowych
Numer ogłoszenia: 247806 - 2007; data zamieszczenia: 12.12.2007
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 222099 - 2007.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu, ul. Niedziałkowskiego, 45-085 Opole, woj. opolskie, tel. 077 4016344; 4545505, 4016330, fax 077 4544468.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostaw 4 szt. fabrycznie nowych pługów śnieżnych lemieszowych.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych ( rok budowy 2007 ) pługów odśnieżnych lemieszowych , jednostronnych , segmentowych , sterowanych elektrohydraulicznie wraz z płytami montażowymi - czołownicami (wg norm DIN ) przystosowanymi do montażu na typowych nośnikach . Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia : 1.Wymiary pługa : - szerokość nie mniejsza niż 3200 mm (zapewniająca odśnieżanie pasa ruchu szerokości 2700 mm przy ustawieniu pługa pod kątem 30o. - wysokość odkładnicy min. 1100 mm - ciężar pługa nie więcej niż 600 kg 2. Odkładnica wykonana w całości z tworzywa sztucznego (polietylen)jednowarstwowa lub dwuwarstwowa o profilu zamkniętym , w kolorze pomarańczowym (nie malowana). 3.Lemiesz zgarniający segmentowy , wykonany z tworzywa o wysokiej odporności na ścieranie. 4.Wysoka wytrzymałość i elastyczność materiałów konstrukcyjnych pługa do temperatury -40oC. 5.Możliwość odchylania odkładnicy przy najechaniu na przeszkodę (studzienka , krawężnik itp.) i powrotu do położenia pierwotnego (amortyzatory pneumatyczne, hydrauliczne lub sprężyny ). 6.Sterowanie pługa elektrohydrauliczne z autonomicznej centrali montowanej na ramie nośnej pługa , zasilanej prądem stałym o napięciu 24 V. 7.Wszystkie funkcje sterowania pługiem , tj : - podnoszenie i opuszczanie - zmiana kierunku pracy (lewy / prawy); - praca z dociskiem lub w położeniu ``pływającym`` winny być możliwe do wykonywania przy pomocy pilota z kabiny nośnika. 8.Rama nośna pługa oraz płyta mocująca (czołownica) stalowe , spawane, zabezpieczone antykorozyjnie. 9.Wszystkie złączne elementy ramy nośnej i czołownicy wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowane. 10.Zawieszenie pługa winno umożliwiać poprzeczne pochylanie lemiesza w granicach +/- 10o , w celu dopasowania do profilu jezdni. 11.Płyta montażowa z zestawem ( wg. normy DIN) przystosowana do montażu na typowych nośnikach (Jelcz , Kamaz , MAN itp.) 12.Wyposażenie w system zabezpieczający (odchylanie) przy najechaniu pługa na przeszkodę. 13.Wyposażenie w podstawki umożliwiające stabilne ustawianie pługa po jego demontażu. 14.Możliwość szybkiego i łatwego montażu/demontażu pługa przez jedną osobę. 15. Wyposażenie pługa: - kółka podporowe z regulacją wysokości ustawienia. - podpory/podstawki umożliwiające ustawianie pługa po demontażu z nośnika. - światła zewnętrzne oraz oznakowanie ostrzegawcze zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. 16. Pług winien posiadać znak bezpieczeństwa CE . W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do : -dostarczenia pługów w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie woj. opolskiego oraz zamontowania ich na wskazanych nośnikach , -dostarczenia instrukcji techniczno-eksploatacyjnej i katalogu części zamiennych w języku polskim , -przeprowadzenia w siedzibach jednostek Zamawiającego szkolenia obsługi w zakresie eksploatacji i obsługi technicznej .
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 29.52.31.31 - Pługi odśnieżające lemieszowe Kod CPV wg słownika 2008: 43.31.31.00 - Pługi odśnieżające lemieszowe .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 82000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.12.2007.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- OZAMET Sp. z o.o., ul. Sprzętowa 3c, 10-467 Olsztyn, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 82000.00
- Oferta z najniższą ceną: 82000.00 / oferta z najwyższą ceną: 103600.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z OPOLA
- Dostawa i montaż platformy LMS w zakresie wyposażenia platformy w ramach realizacji zadania pn. "Utworzenie i funkcjonowanie BCU w dziedzinie przemysłu motoryzacyjnego w Opolu".
- Dostawa i instalacja oprogramowania
- Przygotowanie i dostawa posiłków dla mieszkańców Bursy oraz dla uczestników kursów Branżowego Centrum Umiejętności w roku szkolnym 2025/2026 prowadzonych przez Zespół Placówek Oświatowych w Opolu.
- Wykonanie, oznakowanie i dostawa materiałów edukacyjnych i promocyjnych na potrzeby projektów z obszaru różnorodności biologicznej realizowanych z ramach programu FEO 2021 - 2027
- "Organizacja 12 warsztatów rękodzielniczych o charakterze integracyjnym"
- Dostawa materiałów opatrunkowych dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
więcej: przetargi w Opolu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.