eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Strzelce OpolskieDowóz w 2008 roku dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Opolskie do szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Strzelce Opolskie oraz do szkół podstawowych i gimnazjalnych, którego typu placówki nie ma w obw

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2007-12-12

Strzelce Opolskie: Dowóz w 2008 roku dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Opolskie do szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Strzelce Opolskie oraz do szkół podstawowych i gimnazjalnych, którego typu placówki nie ma w obwodzie zamieszkania dziecka
Numer ogłoszenia: 248563 - 2007; data zamieszczenia: 12.12.2007
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania, ul. Wałowa 5, 47-100 Strzelce Opolskie, woj. opolskie, tel. 077 4049400, fax 077 4049419.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelceopolskie.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowóz w 2008 roku dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Opolskie do szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Strzelce Opolskie oraz do szkół podstawowych i gimnazjalnych, którego typu placówki nie ma w obwodzie zamieszkania dziecka.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Opolskie do szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Strzelce Opolskie oraz do szkół podstawowych i gimnazjalnych, którego typu placówki nie ma w obwodzie zamieszkania dziecka. Z przedmiotu objętego zamówieniem korzystać będzie łącznie 674 dzieci i młodzieży oraz opiekunowie poszczególnych tras wyznaczeni przez zamawiającego. Usługa dotyczy dowozu na następujących trasach na terenie gminy Strzelce Opolskie: 1. Osiek Kasztal - Osiek - Kadłub - Sucha - Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie 2. Jędrynie - Osiek - Kadłub - Sucha - Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie 3. Kadłub Banatki - Rozmierka - Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie 4. Grodzisko Bregule - Grodzisko Wieś - Rozmierz - Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie - Publiczna Szkoła Podstawowa w Szymiszowie - Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie 5. Rożniątów Biadacz - Rożniątów - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie 6. Ligota Dolna - Ligota Górna - Niwki - Kalinowice - Kalinów - Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie - Zespół Szkół Specjalnych w Strzelcach Opolskich 7. Płużnica - Błotnica Strzelecka - Publiczne Gimnazjum Nr 1 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie - Zespół Szkół Specjalnych w Strzelcach Opolskich 8. Warmątowice - Błotnica Strzelecka - Płużnica - Błotnica Strzelecka 9. Warmątowice - Brzezina - Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 1 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie - Zespół Szkół Specjalnych w Strzelcach Opolskich 10. Dziewkowice - Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr Strzelce Opolskie 11. Szczepanek - Farska Kolonia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 1 Strzelce Opolskie 12. Farska Kolonia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Strzelce Opolskie - Publiczne Gimnazjum Nr 1 Strzelce Opolskie 13. Publiczne Gimnazjum Nr 2 Strzelce Opolskie - Ligota Górna Dowóz dzieci i młodzieży dotyczy dni zajęć lekcyjnych szkół z wyjątkiem niedziel i świąt. Szczegółowa ilość dzieci i młodzieży przewidzianych do dowozu na poszczególnych trasach oraz godziny wykonywania poszczególnych kursów zostały zawarte w SIWZ. Dowóz odbywał się będzie na podstawie imiennych biletów miesięcznych wystawionych przez Wykonawcę na podstawie wykazu uprawnionych do korzystania z usługi przedkładanego przez Zamawiającego z uwzględnieniem bieżących potrzeb.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 60.11.31.00 - Usługi transportowe świadczone przy użyciu autobusów szkolnych Kod CPV wg słownika 2008: 60.13.00.00 - (1) Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób .

II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: Nie.

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: data zakończenia: 31.12.2008.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA


III.2) WARUNKI UDZIAŁU

  • Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający warunki zawarte w art. 22 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj.: - posiadający uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień, - posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponujący potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, -znajdujący się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, - nie podlegający wykluczeniu na podstawie art. 24 ustawy PZP. - spełniają wymogi określone w SIWZ. -Wykonawca musi posiadać zezwolenie na podjęcie działalności gospodarczej w zakresie krajowego transportu osób na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (Dz.U. z 2004 r. Nr 204, poz. 2088 z późn. zm.). -Wykonawca musi dysponować niezbędnym potencjałem technicznym gwarantującym bezpieczeństwo podczas przewozu - środki transportu z aktualnym przeglądem technicznym, przeznaczone do realizacji przewozów szkolnych. -Wykonawca musi posiadać możliwości natychmiastowego wprowadzenia autobusu zastępczego w przypadku wystąpienia awarii środka transportu. -Wykonawca musi posiadać aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Zamawiający oceni spełnienie tych warunków na podstawie analizy informacji zawartych w przedłożonych przez Wykonawcę oświadczeniach i wymaganych dokumentów. Z przedłożonych dokumentów musi jednoznacznie wynikać, że Wykonawca spełnia wszystkie warunki uczestnictwa.
  • Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć Wykonawcy zadania w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1. aktualny odpis z właściwego rejestru albo zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 m-cy przed upływem terminu do składania ofert, 2. zezwolenie ( licencję) na podjęcie działalności gospodarczej w zakresie krajowego transportu osób na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (Dz.U. z 2004 r. Nr 204, poz. 2088 z późn. zm.). 3. Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu stosownie do art. 22 ust. 1 i art. 24 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych 4. polisa ubezpieczeniowa lub inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności, 5. Wykaz środków transportu dostosowanych i przewidzianych do realizacji zamówienia z wyszczególnieniem przewidzianej przez producenta dozwolonej jednorazowej maksymalnej ilości przewożonych osób, 6. oświadczenie, że wykonawca posiada możliwość natychmiastowego wprowadzenia autobusu zastępczego w przypadku awarii.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: Nie.


IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: http://www.strzelceopolskie.pl/bip/index.php?id=1117

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich 47-100 Strzelce Op. ul. Wałowa 5 tel. (77) 40-49-400 fax (77) 40-49-419.

IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 20.12.2007 godzina 09:00, miejsce: Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich 47-100 Strzelce Op. ul. Wałowa 5 - sekretariat.

IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.