To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-08-30
Gdańsk: zaprojektowanie i wybudowanie czterech odcinków kanalizacji teletechnicznej doziemnej na terenie Trójmiasta
Numer ogłoszenia: 265626 - 2011; data zamieszczenia: 30.08.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 217184 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Politechnika Gdańska Dział Zamówień Publicznych, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. +48 58 347 24 00, faks +48 58 347 29 13.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: zaprojektowanie i wybudowanie czterech odcinków kanalizacji teletechnicznej doziemnej na terenie Trójmiasta.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie czterech odcinków kanalizacji teletechnicznej doziemnej na terenie Trójmiasta w następujących relacjach: a)RELACJA 1 - Przyłącze w postaci rurociągu 2xRHDPE fi40 w Gdyni o szacunkowej długości 500m, b)RELACJA 2 - Przyłącze w postaci rurociągu 2xRHDP fi40 w Gdyni o szacunkowej długości 1000m, c)RELACJA 3 - Przyłącze w postaci rurociągu 2xRHDPE fi40 w Gdańsku o szacunkowej długości 5200m, RELACJA 4 - Przyłącze w postaci rurociągu 2xRHDPE fi40 w Gdyni o szacunkowej długości 800m. 2.Zamówienie obejmuje: a)wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych budowy kanalizacji teletechnicznej, osobno dla każdej relacji, b)uzyskanie wszystkich wymaganych prawem uzgodnień i decyzji administracyjnych, c)budowę odcinków kanalizacji teletechnicznej, d)wykonanie dokumentacji powykonawczej. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące projektowania i budowy relacji stanowiących przedmiot zamówienia zawarte są w programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do SIWZ 4.Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: a)część I - relacja 1, b)część II - relacja 2, c)część III - relacja 3, d)część IV - relacja 4. 5. Cena ofertowa musi obejmować wynagrodzenie za wszystkie obowiązki Wykonawcy, niezbędne do zrealizowania zakresu objętego postępowaniem, zgodnie z ogólnymi i szczegółowymi warunkami Umowy. 6.Wykonawca dla wypełnienia swoich zobowiązań powinien zapewnić doświadczone i wykwalifikowane osoby zdolne do prowadzenia wszelkich powierzonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zgodzie z postanowieniami odpowiednich decyzji, uzgodnieniami i opiniami, warunkującymi prawidłową realizację zamówienia. 7.Wymienione w rozdz. V pkt 3.3) SIWZ osoby nie wyczerpują wymagań dla rzetelnego wypełnienia zobowiązań Wykonawcy i powinny być traktowane jako minimalne wymagania Zamawiającego. Wykonawca powinien zapewnić swoim specjalistom niezbędne wsparcie i pomoc techniczną ze strony innych specjalistów, którzy mogą być niezbędni do właściwego wykonania umowy (np. uprawniony geodeta, radca prawny, hydrogeolog, geolog, specjalista ds. zieleni, ekspert ppoż., inżynier materiałowy, specjalista ochrony placu budowy, administrator, itp.). Wykonawca uwzględni w ofercie każdą konieczność uzupełnienia zespołu specjalistów wynikającą z przepisów prawa, decyzji, uzgodnień i porozumień, które są niezbędne do kompleksowej realizacji zamówienia. Kompletne wynagrodzenie całego personelu oraz wszelkie koszty związane z obsługą muszą być zawarte w cenie oferty Wykonawcy. 8.Wykonawca przez cały okres realizacji umowy, zobowiązany będzie do posiadania polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. 9. Zamawiający wymaga udzielania 3-letniej gwarancji jakości na wybudowaną kanalizację.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.00.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu 71.22.30.00 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: relacja 1.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.08.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KARO GDAŃSK Sp. z o.o., ul. Sandomierska 45, 80-051 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 44000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 27060,00
Oferta z najniższą ceną: 27060,00 / Oferta z najwyższą ceną: 85179,96
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Relacja 2
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.08.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KARO GDAŃSK Sp. z o.o., ul. Sandomierska 45, 80-051 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 86600,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 54120,00
Oferta z najniższą ceną: 54120,00 / Oferta z najwyższą ceną: 182659,92
Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: Relacja 3
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.08.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KARO GDAŃSK Sp. z o.o., ul. Sandomierska 45, 80-051 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 442200,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 281424,00
Oferta z najniższą ceną: 281424,00 / Oferta z najwyższą ceną: 407395,68
Waluta: PLN.
Część NR: 4
Nazwa: Relacja 4
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.08.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KARO GDAŃSK Sp. z o.o., ul. Sandomierska 45, 80-051 Gdańsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 71800,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 58056,00
Oferta z najniższą ceną: 58056,00 / Oferta z najwyższą ceną: 191044,83
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z GDAŃSKA
- Dostawa zestawów do izolacji materiału biologicznego dla UCK
- Dostawa przeciwciał do manualnych odczytów immunohistochemicznych dla UCK
- Dostawa wyrobów stosowanych do radioterapii i brachyterapii dla UCK
- 2025. Modernizacja przejazdów i przejść przez torowiska
- Sukcesywne usługi druku wraz z dostawą na potrzeby Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
- Organizacja i przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025 bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na drogach wojewódzkich województwa pomorskiego w podziale na części
więcej: przetargi w Gdańsku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Gminy Gniezno
- Rozbudowa drogi gminnej nr 604301K "Kasina Wielka - Szymony - Gruszowiec" w miejscowości Kasina Wielka
- Budowa kanalizacji sanitarnej od granicy z Gminą Lubień do oczyszczalni ścieków w Pcimiu
- PRZEBUDOWA ZATOK POSTOJOWYCH NA OS. SIENKIEWICZA; M. ZABIERZÓW
- Remont dróg leśnych poprzez wzmocnienie nawierzchni kruszywem w Nadleśnictwie Oborniki
- Budowa drogi gminnej oznaczonej w MPZP jako KDZ-2 w m. Dobrzeń Wielki
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.