eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Bia³ystokDostawa aparatury naukowo-badawczej dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku (przetarg III)

Ten przetarg zosta³ ju¿ zakoñczony. Zobacz wynik tego przetargu



Og³oszenie z dnia 2015-10-21

Bia³ystok: Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku (przetarg III)
Numer og³oszenia: 279866 - 2015; data zamieszczenia: 21.10.2015
OG£OSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.

Og³oszenie dotyczy:

V zamówienia publicznego
zawarcia umowy ramowej
ustanowienia dynamicznego systemu zakupów (DSZ)

SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY

I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet w Bia³ymstoku , ul. M. Sk³odowskiej-Curie 14, 15-097 Bia³ystok, woj. podlaskie, tel. 085 7457117, faks 085 745 70 73.

  • Adres strony internetowej zamawiaj±cego: www.uwb.edu.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKRE¦LENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku (przetarg III).

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.4) Okre¶lenie przedmiotu oraz wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê aparatury naukowo-badawczej, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ (zadania od 1 do 7)..

II.1.5)

  przewiduje siê udzielenie zamówieñ uzupe³niaj±cych

  • Okre¶lenie przedmiotu oraz wielko¶ci lub zakresu zamówieñ uzupe³niaj±cych

II.1.6) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 38.43.30.00-9, 39.71.11.21-3, 38.43.60.00-0, 38.43.00.00-8, 42.91.23.30-4, 38.50.00.00-0.

II.1.7) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty czê¶ciowej: tak, liczba czê¶ci: 7.

II.1.8) Czy dopuszcza siê z³o¿enie oferty wariantowej: nie.


SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.2) ZALICZKI

III.3) WARUNKI UDZIA£U W POSTÊPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPE£NIANIA TYCH WARUNKÓW

  • III.3.2) Wiedza i do¶wiadczenie

    Opis sposobu dokonywania oceny spe³niania tego warunku

    • Zamawiaj±cy uzna warunek za spe³niony je¿eli Wykonawca wyka¿e, ¿e w ci±gu ostatnich trzech lat przed up³ywem terminu sk³adania ofert, a je¿eli okres dzia³alno¶ci jest krótszy - w tym okresie, wykona³ przynajmniej dwie dostawy aparatury naukowo-badawczej, ka¿da o warto¶ci nie mniejszej ni¿: w zadaniu 1 - 15 000,00 z³ brutto, w zadaniu 2 - 23 000,00 z³ brutto, w zadaniu 3 - 1 000,00 z³ brutto, w zadaniu 4 - 2 500,00 z³ brutto, w zadaniu 5 - 3 000,00 z³ brutto, w zadaniu 6 - 2 000,00 z³ brutto, w zadaniu 7 - 5 000,00 z³ brutto, i wyka¿e spe³nienie tego warunku poprzez podanie warto¶ci, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zosta³y wykonane, oraz za³±czy dowody czy zosta³y wykonane lub s± wykonywane nale¿ycie; W przypadku wykazania warto¶ci dostaw w walutach innych ni¿ PLN Zamawiaj±cy przeliczy warto¶æ brutto tych dostaw wed³ug ¶redniego kursu NBP z dnia wykonania dostawy.

III.4) INFORMACJA O O¦WIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJ¡ DOSTARCZYÆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPE£NIANIA WARUNKÓW UDZIA£U W POSTÊPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

III.4.1) W zakresie wykazania spe³niania przez wykonawcê warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz o¶wiadczenia o spe³nianiu warunków udzia³u w postêpowaniu nale¿y przed³o¿yæ:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku ¶wiadczeñ okresowych lub ci±g³ych równie¿ wykonywanych, g³ównych dostaw lub us³ug, w okresie ostatnich trzech lat przed up³ywem terminu sk³adania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu, a je¿eli okres prowadzenia dzia³alno¶ci jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich warto¶ci, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub us³ugi zosta³y wykonane, oraz za³±czeniem dowodów, czy zosta³y wykonane lub s± wykonywane nale¿ycie;

III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, nale¿y przed³o¿yæ:

  • o¶wiadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z w³a¶ciwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o dzia³alno¶ci gospodarczej, je¿eli odrêbne przepisy wymagaj± wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcze¶niej ni¿ 6 miesiêcy przed up³ywem terminu sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu o udzielenie zamówienia albo sk³adania ofert;

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Je¿eli wykonawca ma siedzibê lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedk³ada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibê lub miejsce zamieszkania potwierdzaj±cy, ¿e:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie og³oszono upad³o¶ci - wystawiony nie wcze¶niej ni¿ 6 miesiêcy przed up³ywem terminu sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu o udzielenie zamówienia albo sk³adania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotycz±ce przynale¿no¶ci do tej samej grupy kapita³owej

  • lista podmiotów nale¿±cych do tej samej grupy kapita³owej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, ¿e nie nale¿y do grupy kapita³owej;

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

POSTANOWIENIA DOTYCZ¡CE WNOSZENIA OFERTY WSPÓLNEJ PRZEZ DWÓCH LUB WIÊCEJ WYKONAWCÓW: 1) Wykonawcy mog± wspólnie ubiegaæ siê o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spó³ka cywilna). 2) W przypadku z³o¿enia oferty przez podmioty wystêpuj±ce wspólnie, Wykonawcy ustanawiaj± pe³nomocnika do reprezentowania ich w postêpowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postêpowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pe³nomocnictwo winno byæ sporz±dzone tak jak zapisano w SIWZ w pkt 10 ppkt 19 OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERT. 3) O¶wiadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 1 uPzp (wg za³±czonego wzoru druku - za³. nr 4 do SIWZ) oraz dokumenty, o których mowa w pkt 6 SIWZ DOKUMENTY ppkt 1) i ppkt 6) powinny byæ z³o¿one przez ka¿dy podmiot (ka¿dy z Wykonawców wchodz±cych w sk³ad konsorcjum lub spó³ki cywilnej). 4) Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane bêd± z Wykonawc± wskazanym i upowa¿nionym w pe³nomocnictwie przez pozosta³ych Wykonawców. Pkt 10 ppkt 19 SIWZ) Oferta wraz z za³±cznikami musi byæ podpisana przez osobê upowa¿nion± do reprezentowania Wykonawcy, w przypadku przedsiêbiorcy, zgodnie z zasadami reprezentacji wskazanymi we w³a¶ciwym rejestrze (lub np. w ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej). Je¿eli ofertê podpisuje osoba inna ni¿ to wynika z dokumentów rejestrowych (KRS, ewidencja dzia³alno¶ci gospodarczej), wówczas do oferty nale¿y do³±czyæ dokument lub pe³nomocnictwo (orygina³ pe³nomocnictwa lub kopiê potwierdzon± za zgodno¶æ z orygina³em przez notariusza), z których wynika uprawnienie osoby (osób) do sk³adania o¶wiadczeñ woli i reprezentowania Wykonawcy, je¿eli prawo to nie wynika z rejestru. W takiej sytuacji dokument lub pe³nomocnictwo musz± byæ integraln± czê¶ci± oferty: a) pe³nomocnictwo powinno jednoznacznie okre¶laæ zakres umocowania i wskazywaæ osobê pe³nomocnika; b) w przypadku podmiotów wystêpuj±cych wspólnie w dokumencie pe³nomocnictwa nale¿y wskazaæ wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegaj± siê o udzielenie zamówienia, a ka¿dy z nich powinien podpisaæ siê pod tym dokumentem, c) spó³ka cywilna do³±cza w/w pe³nomocnictwo lub dokument, z którego wynika w/w pe³nomocnictwo, np. kopie umowy spó³ki cywilnej lub uchwa³ê - po¶wiadczone za zgodno¶æ z orygina³em. Podmioty zagraniczne: Je¿eli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibê lub miejsce zamieszkania nie wydaje siê dokumentu lub dokumentów o których mowa w pkt 6 ppkt 7 SIWZ) zastêpuje siê je dokumentem zawieraj±cym o¶wiadczenie, w którym okre¶la siê tak¿e osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy, z³o¿one przed w³a¶ciwym organem s±dowym, administracyjnym albo organem samorz±du zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibê lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem. Tre¶æ pkt 6 ppkt 8 SIWZ) stosuje siê odpowiednio.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert:

IV.2.2)

  przeprowadzona bêdzie aukcja elektroniczna, adres strony, na której bêdzie prowadzona:

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostêpna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: http://dzp.uwb.edu.pl
Specyfikacjê istotnych warunków zamówienia mo¿na uzyskaæ pod adresem: Uniwersytet w Bia³ymstoku, ul. M. Sk³odowskiej-Curie 14, 15-097 Bia³ystok, pokój 503, piêtro V - Dzia³ Zamówieñ Publicznych Uniwersytetu w Bia³ymstoku..

IV.4.4) Termin sk³adania wniosków o dopuszczenie do udzia³u w postêpowaniu lub ofert: 03.11.2015 godzina 09:30, miejsce: Uniwersytet w Bia³ymstoku, ul. M. Sk³odowskiej-Curie 14, 15-097 Bia³ystok, pokój 1008, piêtro X - Kancelaria Ogólna Uniwersytetu w Bia³ymstoku.

IV.4.5) Termin zwi±zania ofert±: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu sk³adania ofert).

IV.4.17) Czy przewiduje siê uniewa¿nienie postêpowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania ¶rodków pochodz±cych z bud¿etu Unii Europejskiej oraz niepodlegaj±cych zwrotowi ¶rodków z pomocy udzielonej przez pañstwa cz³onkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które mia³y byæ przeznaczone na sfinansowanie ca³o¶ci lub czê¶ci zamówienia: nie

ZA£¡CZNIK I - INFORMACJE DOTYCZ¡CE OFERT CZʦCIOWYCH

CZÊ¦Æ Nr: 1 NAZWA: SPEKTROFOTOMETR UV-Vis.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê Spektrofotometru UV-VIS, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 38.43.30.00-9.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 30.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 2 NAZWA: Zamra¿arka niskotemperaturowa szafowa, pionowa.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê zamra¿arki niskotemperaturowej szafowej, pionowej, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 39.71.11.21-3.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 30.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 3 NAZWA: Wytrz±sarka laboratoryjna z wyposa¿eniem.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê wytrz±sarki laboratoryjnej z wyposa¿eniem, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 38.43.60.00-0.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 30.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 4 NAZWA: Zestaw do elektroforezy pionowej bia³ek z wyposa¿eniem.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê zestawu do elektroforezy pionowej bia³ek z wyposa¿eniem, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 35.85.00.00-2, 38.43.00.00-8.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 30.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 5 NAZWA: Demineralizator wody.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê demineralizatora wody, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 42.91.23.30-4.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 28.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 6 NAZWA: Destylator do wody.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê destylatora do wody, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 42.91.23.30-4.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 28.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 90
    • 2. Okres gwarancji - 10

CZÊ¦Æ Nr: 7 NAZWA: Kolumna chiralna HPLC.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielko¶ci lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawê kolumny chiralnej HPLC, wraz z zainstalowaniem, uruchomieniem i przeszkoleniem u¿ytkowników, dla Wydzia³u Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Bia³ymstoku, zgodnie z wymaganiami okre¶lonymi w Szczegó³owym opisie przedmiotu zamówienia stanowi±cym za³±cznik nr 1 do SIWZ.

  • 2) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 38.54.00.00-2, 38.50.00.00-0.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 28.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria zwi±zane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Termin wykonania zamówienia - 30

Podziel siê

Poleæ ten przetarg znajomemu poleæ

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.


Je¶li chcesz dodaæ og³oszenie do serwisu, zapoznaj siê z nasz± ofert±:

chcê zamieszczaæ og³oszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwê miasta, dla którego chcesz znale¼æ jednostkê ZUS.