To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-12-24
Katowice: Opracowanie i wdrożenie informatycznego systemu zarządzania i publikacji dla czasopisma naukowego MiAG FE/ 02/ 11/ 13
Numer ogłoszenia: 280829 - 2013; data zamieszczenia: 24.12.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 257451 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, ul. Leopolda 31, 40-189 Katowice, woj. śląskie, tel. 032/2007700, faks 032 2007701.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Opracowanie i wdrożenie informatycznego systemu zarządzania i publikacji dla czasopisma naukowego MiAG FE/ 02/ 11/ 13.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu systemu zarządzania cyklem wydawniczym i publikacją czasopisma Mechanizacja i Automatyzacja Górnictwa (w skrócie MiAG) obejmującego całość prac związanych redagowaniem i publikacją, począwszy od etapu zgłaszania propozycji artykułów przez autorów, poprzez przeprowadzanie ich recenzji, przygotowywanie publikacji, a skończywszy na elektronicznej publikacji wydań MiAG wraz z systemem płatności dla prenumeratorów i możliwością zakupu pojedynczych wydań/artykułów. Dodatkowo system powinien także umożliwiać pełny nadzór nad stanem prac zarówno ze strony redakcji (pełny wgląd), jak i ze strony autorów i recenzentów (stan artykułów związanych z ich działaniami). Istotnym elementem systemu powinien być również system powiadomień, informujący uczestniczące w pracach osoby drogą elektroniczną o zdarzeniach w systemie (np. o wpłynięciu nowego artykułu, zaproponowaniu recenzji) i ewentualnej konieczności podjęcia działań (np. przeprowadzenia recenzji w określonym terminie, czy podjęciu decyzji o akceptacji bądź odrzuceniu artykułu). System także należy przygotować do pracy wielojęzycznej, przewiduje się bowiem publikacje artykułów i interfejs użytkownika w językach polskim, angielskim i rosyjskim. Cechą systemu powinna także być wygodna intuicyjna pracy zarówno od strony osób współpracujących (autorzy recenzji), jak i od strony redakcji. System musi być przygotowany do obsługi nieograniczonej liczby czasopism w przypadku utworzenia nowych publikacji. Wdrożenie systemu u Zamawiającego musi zostać zakończone szkoleniem osób zaangażowanych do pracy przy czasopiśmie. Działanie systemu nie może być ograniczone liczbą użytkowników, czasem działania, liczbą czasopism, ani liczbą stanowisk. Wykonawca zapewni darmowe roczne wsparcie techniczne od daty zakończenia wdrożenia. W ofercie należy podać wartość usługi wdrożenia systemu, której najniższa cena będzie stanowić 80% kryterium oceny oraz wartość rocznego wsparcia technicznego, którego najniższa cena będzie stanowić 20% kryterium oceny. Wsparcie techniczne oznacza aktualizowanie systemu, niezwłoczne usuwanie nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu po zgłoszeniu usterek przez Zamawiającego oraz zapewnienie ciągłości poprawnego funkcjonowania systemu..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.21.23.15 - Usługi opracowywania oprogramowania do składu komputerowego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.12.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- CORNETIS Sp. z o.o., ul. Polanowicka 62a, 51-180 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 26750,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 40590,00
Oferta z najniższą ceną: 40590,00 / Oferta z najwyższą ceną: 40590,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- zapewnienie sprawności, w tym przeglądy techniczne, konserwacja i serwis techniczny, systemu sygnalizacji pożarowej oraz systemu klap i okien oddymiających
- Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na podstawie kart abonamentowych dla pracowników RCKiK w Katowicach i osób towarzyszących
- Remont instalacji hydrantowej w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Najem urządzeń drukujących i kserujących
- Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników OHP i młodzieży spoza OHP
- Przeprowadzenie kursu z podstaw pneumatyki przemysłowej w ramach projektu pn.: "Atrakcyjne kształcenie zawodowe krokiem do przyszłości"
więcej: przetargi w Katowicach »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.