To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-09-19
Będzin: Wykonanie zabudowy instalacji wentylacji systemem suchej zabudowy GK w budynku I LO w Będzinie - II etap
Numer ogłoszenia: 295638 - 2011; data zamieszczenia: 19.09.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 210753 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Będziński, ul. Sączewskiego 6, 42-500 Będzin, woj. śląskie, tel. 32 368 07 00, faks 32 267 79 33.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie zabudowy instalacji wentylacji systemem suchej zabudowy GK w budynku I LO w Będzinie - II etap.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Zakres robót budowlanych obejmuje: - wykonanie okładzin stropów z płyt gipsowo - kartonowych na metalowej konstrukcji nośnej podwójnej krzyżowej dwupoziomowej - dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni płyt - podłoży gipsowych z gruntowaniem - wykonanie sufitów podwieszanych z płytami z włókien mineralnych z rastrami o wymiarach 600 x 600 mm - demontaż, dostawa i montaż nowych karniszy - demontaż opraw świetlówkowych z kloszem - dostawa oraz montaż opraw oświetleniowych systemowych, rastrowych z odbłyśnikiem o mocy min. 4 x 18 W w sufitach podwieszanych 60 x 60 cm wraz z niezbędnym osprzętem i okablowaniem - dostawa i montaż kratek nawiewno - wywiewnych; Elementy malowane proszkowo - dostawa i montaż rewizji o wymiarach 60 x 60 cm - malowane proszkowo Zabudowa sufitów powinna być wykonana w systemie typu Armstrong lub równoważnym. Szczegółowy zakres prac zawiera Przedmiar robót oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót. Do obowiązków Wykonawcy należy również: - zorganizowanie zaplecza robót w uzgodnieniu z Dyrektorem I Liceum im. M. Kopernika w Będzinie - zabezpieczenie terenu robót i utrzymywanie go w czasie robót w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych - usuwanie i składowanie urządzeń pomocniczych, zbędnych materiałów, odpadów, śmieci oraz innych urządzeń w miejscu niestwarzającym zagrożenia dla osób trzecich - zrealizowanie obowiązków wynikających z przepisów Prawa Budowlanego wobec organów administracji publicznej oraz osób trzecich - wykonanie pomiarów elektrycznych po zakończeniu robót elektrycznych - uporządkowanie terenu robót i przekazanie go po ich zakończeniu w terminie ustalonym na dzień odbioru.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.43.00.00 - Pokrywanie podłóg i ścian 45.44.21.00 - Roboty malarskie .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.09.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ZIEMBA TOMASZ PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE A.T.M.
jakie przetargi wygrała firma
ZIEMBA TOMASZ PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE A.T.M.
- Przedsiębiorstwo Budowlane ATM Tomasz Ziemba, ul. Mickiewicza 18, 42-506 Będzin, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 103394,12 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 124078,03
Oferta z najniższą ceną: 124078,03 / Oferta z najwyższą ceną: 143910,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BĘDZINA
- Opracowanie Dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: "Przebudowa ul. Orkana w Będzinie"
- MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY EDUKACYJNEJ POWIATU BĘDZIŃSKIEGO - REMONT TRZECH DACHÓW W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH
- Opracowanie Dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: "Metropolitalny System Tras Rowerowych w Będzinie - etap I i etap II"
więcej: przetargi w Będzinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie remontu instalacji C.O. w Urzędzie Skarbowym w Garwolinie w trybie zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń znajdujących się w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie.
- Wymiana okien w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rawie Mazowieckiej- II etap
- Dostawa i montaż dźwigów elektrycznych w budynkach urzędów skarbowych
- Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Żabce
- Budowa zespołu żłobkowo przedszkolnego w technologii modułowej w formule zaprojektuj i wybuduj
więcej: Pokrywanie podłóg i ścian »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.