eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi KartuzyOrganizacja działań środowiskowych dla dzieci, młodzieży, rodzin w ramach projektu SZUKAM...ZNAJDUJĘ...PRACUJĘ... realizowanego w ramach RPO WP Działanie 6.1 Aktywna Integracja, Poddziałanie 6.1.2. Aktywizacja Społeczno-Zawodowa

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2016-03-23

Kartuzy: Organizacja działań środowiskowych dla dzieci, młodzieży, rodzin w ramach projektu SZUKAM...ZNAJDUJĘ...PRACUJĘ... realizowanego w ramach RPO WP Działanie 6.1 Aktywna Integracja, Poddziałanie 6.1.2. Aktywizacja Społeczno-Zawodowa
Numer ogłoszenia: 30027 - 2016; data zamieszczenia: 23.03.2016
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy:

V zamówienia publicznego
zawarcia umowy ramowej
ustanowienia dynamicznego systemu zakupów (DSZ)

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej , ul. Hallera 1, 83-300 Kartuzy, woj. pomorskie, tel. 058 6812631, faks 058 6812631.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Organizacja działań środowiskowych dla dzieci, młodzieży, rodzin w ramach projektu SZUKAM...ZNAJDUJĘ...PRACUJĘ... realizowanego w ramach RPO WP Działanie 6.1 Aktywna Integracja, Poddziałanie 6.1.2. Aktywizacja Społeczno-Zawodowa.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1 Przedmiotem zamówienia jest organizacja działań środowiskowych dla dzieci, młodzieży i rodzin na potrzeby projektu SZUKAM...ZNAJDUJĘ...PRACUJĘ... realizowanego w ramach RPO WP Działanie 6.1 Aktywna Integracja, Poddziałanie 6. 2. Aktywizacja Społeczno-Zawodowa realizowanego przez Zamawiającego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach w latach 2015-2018 w partnerstwie z Spółdzielnią Socjalną Pasja w Kartuzach. 3. Poprzez świadczenie usługi organizacja działań środowiskowych dla dzieci, młodzieży i rodzin Zamawiający (GOPS) rozumie organizację rodzinnego uniwersytetu aktywności dla rodzin (Zadanie A) oraz prowadzenie klubu dla dzieci i młodzieży w Kartuzach (Zadanie B)..

II.1.5)

V przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:

  • Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających
  • Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień uzupełniających tego samego rodzaju, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 PZP, stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego.

II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 63.51.10.00-4, 80.57.00.00-0.

II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 2.

II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Rozpoczęcie: 11.04.2016.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WADIUM

Informacja na temat wadium: Zamawiający w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, nie będzie żądał od Wykonawcy składającego ofertę wadium zgodnie z art. 45 ust. 2 PZP.

III.2) ZALICZKI

III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Ocena spełnienia warunku odbędzie się na podstawie oświadczenia Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, (Wzór Oświadczenia określa załącznik nr 2 do SIWZ) oraz posiadania aktualne odpisu zezwolenia (opinii) właściwego organu Inspekcji Sanitarnej na prowadzenie działalności gastronomicznej (zbiorowe żywienie). Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: SPEŁNIA / NIE SPEŁNIA, na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełniania warunku. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: SPEŁNIA / NIE SPEŁNIA, na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.3) Potencjał techniczny

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełniania warunku. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: SPEŁNIA / NIE SPEŁNIA, na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełniania warunku. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: SPEŁNIA / NIE SPEŁNIA, na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełniania warunku. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: SPEŁNIA / NIE SPEŁNIA, na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • potwierdzenie posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, w szczególności koncesje, zezwolenia lub licencje;

III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1. Formularz Oferta wraz z programem. 2. Zaakceptowany Projekt Umowy. 3. Pisemne zobowiązanie innych podmiotów do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia (jeżeli dotyczy).

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

  • 1 - Cena - 50
  • 2 - Propozycja programu - 50

IV.2.2)

  przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna, adres strony, na której będzie prowadzona:

IV.3) ZMIANA UMOWY

przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:

Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Zamawiający zastrzega możliwość wprowadzenia istotnych zmian postanowień zawartej umowy. W szczególności postanowienia umowy mogą ulec zmianie w następującym zakresie oraz na na stępujących warunkach: 1. Warunki oraz termin płatności, w przypadku konieczności uwzględnienia okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy o udzielenie zamówienia publicznego, 2. Sposób wykonania przedmiotu zamówienia, w szczególności gdy zmiana sposobu realizacji zamówienia wynika ze zmian w obowiązujących przepisach prawa bądź wytycznych mających wpływ na wykonanie zamówienia, 3. Ograniczenie zakresu usług objętych zamówieniem, w przypadku zaistnienia okoliczności, w których zbędne będzie wykonanie danej części zamówienia wraz ze związanym z tym obniżeniem wynagrodzenia, 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia w przypadku pojawienia się przeszkody w jego wykonaniu w przewidzianym terminie, w przypadku konieczności uwzględnienia okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy o udzielenie zamówienia publicznego lub w przypadku możliwości wprowadzenia korzystnych dla Zamawiającego rozwiązań, które w szczególności pozwolą skrócić okres realizacji zamówienia.

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: bip.kartuzy.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 83-300 Kartuzy, ul. Hallera 1, pok. 305..

IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 04.04.2016 godzina 12:00, miejsce: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 83-300 Kartuzy, ul. Hallera 1, pok.307..

IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu /SZUKAM ZNAJDUJĘ PRACUJĘ/ realizowanego w ramach RPO WP Działanie 6.1 Aktywna Integracja, Poddziałanie 6.1.2. Aktywizacja Społeczno-Zawodowa, realizowanego przez Zamawiającego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach w latach 2015-2018. Partnerem zamawiającego w realizacji projektu jest Spółdzielnia Socjalna PASJA, ul. Przy Torach 1, 83-300 Kartuzy, NIP 5892012959, REGON 222028096..

IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: tak

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: RODZINNY UNIWERSYTET AKTYWNOŚCI.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zorganizowanie 12 wyjazdów weekendowych (4 wyjazdy w roku tj. 4 wyjazdy w roku 2016, 4 wyjazdy w 2017 i 4 wyjazdy w 2018 roku) dla grup ok. 40 osobowych (rodzice, młodzież, dzieci) w okresie od 11.04.2016 r. do 30.09.2018 r. w terminach weekendowych ustalonych z Zamawiającym. Zadanie polegać będzie na zorganizowaniu zajęć warsztatowych wyjazdowych, które rozpoczynają się wyjazdem z Kartuz o godz. 14.00 w piątek, kończą powrotem do Kartuz o godz. 17.00 w niedzielę. Celem warsztatów wyjazdowych jest: aktywizacja społeczno - zawodowa uczestników projektu poprzez wsparcie rodzin w rozwiązywaniu problemów opiekuńczo - wychowawczych i nabycie umiejętności godzenia życia rodzinnego i zawodowego. Każda rodzina weźmie udział w dwóch wyjazdach, co oznacza konieczność opracowania programu na dwa wyjazdy dla każdej z grup. Charakterystyką grupy są zdiagnozowane problemy opiekuńczo wychowawcze w rodzinach wynikające z niezaradności życiowej rodziców, braku umiejętności godzenia życia prywatnego i zawodowego oraz inne trudności związane np.: z nauką dzieci, problemami z dorastającą młodzieżą itp. Jeden wyjazd = 50 h dydaktycznych realizowanych razem (rodzice i dzieci) i w podgrupach (rodzice osobno a dzieci osobno). Należy ułożyć program warsztatów wyjazdowych tak, aby każdy z uczestników skorzystał z min. 20h zajęć dydaktycznych (np. po 5 godzin w piątek i niedzielę a 10 w sobotę). Obowiązkowy program obejmować będzie: A. WARSZTATY KOMPETENCJI RODZICIELSKICH (podczas pierwszego zjazdu). Odrębne zajęcia dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Program będzie połączeniem interaktywnych warsztatów kompetencji rodzicielskich z aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Część zajęć odbędzie się wspólnie - rodzice z dziećmi, część zrealizowana zostanie tylko dla rodziców, część tylko dla dzieci. Zagadnienia: Komunikacja interpersonalna w rodzinie, w relacji Rodzic-Dziecko. Rodzinne konstelacje. Złość i agresja - jak je ujarzmić? O emocjach Małych i Dużych - warsztat o tym jak radzić sobie zarówno z emocjami Dzieci jak i własnymi. Poza karą i nagrodą. B. RODZINNE WARSZTATY AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ (podczas 1 i 2 zjazdu - rodzice i dzieci powyżej 15 roku życia) Warsztaty mają mieć na celu wspólną pracę z rodzicami i dorastającymi dziećmi w zakresie aktywizacji zawodowej i przygotowania do wejścia na rynek pracy. Warsztaty mają stworzyć wspólną przestrzeń do refleksji, rozmów nad zagadnieniami związanymi z rynkiem pracy, pożądanymi zasobami, metodami poszukiwania pracy, kwestiami związanymi z budowaniem marki osobistej, technikami wyznaczania celów życiowych i zawodowych. Warsztaty mają pozwolić także dzieciom jak również ich rodzicom na wzajemne poznanie swoich obaw i trudności związanych z wejściem /powrotem na rynek pracy, ale też mocnymi stronami i zasobami w kontekście poszukiwania pracy. C. RODZINNE WARSZTATY TEATRALNE (podczas 2 zjazdu) dla rodziców i dzieci mają na celu za pomocą dramy i teatru rozwijanie kompetencji społecznych i osobistych, a tym samym przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Zajęcia zrealizowane będą w 2 podgrupach po ok. 15 osób. W ramach zajęć: wspólna praca nad wyborem tematu widowiska, analizą tekstu, słowem, gestem, ruchem, nad umiejętnością pracy z zespołem. Narzędzie /Teatru/ ma zostać wykorzystane do pobudzania aktywności, rozwijania zainteresowań, zdobywania nowych doświadczeń, budzenia ciekawości dla otaczającego świata i integrowania grupy. Punktem kulminacyjnym warsztatów ma być przygotowanie widowiska przez rodziców i dzieci oraz wystawianie go na zakończenie pobytu. Widowisko zostanie nagrane a następnie pokazane i omówione. Zamawiający wymaga od Wykonawcy zapewnienia podczas jednego wyjazdu dla 40 osób: - min. 3 sal szkoleniowo dydaktycznych - miejsce spędzania wolnego czasu (boisko sportowe, plac na ognisko) - zapewnienia dla każdego uczestnika 2 noclegów, 3 obiadów, 2 śniadań, 2 kolacji, 3 przerwy kawowe (kawa, herbata, ciasto 50g na osobę, woda gazowana i niegazowana w ilości po 0,5 l na osobę, owoce różne 150g na osobę, jogurty 1 szt. na osobę) - transportu z Kartuz do miejsca realizacji warsztatów i powrotu do Kartuz - ubezpieczenia uczestników NW - zapewniania opieki na czas zajęć dla rodziców dla dzieci do lat 6 (ok. 6 dzieci podczas jednego wyjazdu) - zorganizowania 20 h warsztatów dla każdego uczestnika w tym do min. 10 h tylko dla rodziców i min. 10 h tylko dla młodzieży (14 - 18 lat) - zorganizowanie zabawek dla małych dzieci - zapewnienie materiałów dydaktycznych na warsztaty (rzutnik, ekran, materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć i inne zgodnie z zaplanowanym programem zajęć) -stały dostęp do napojów, owoców, kanapek dla dzieci -moderatora grupy od godziny wyjazdu do godziny powrotu -w godzinach wieczornych zajęcia integracyjne dla rodzin /ognisko, karaoke, turniej dla rodzin lub inny/.

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 63.51.10.00-4, 80.57.00.00-0.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Rozpoczęcie: 11.04.2016.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 50
    • 2. Propozycja programu - 50

CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: KLUB ŚRODOWISKOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Prowadzenie klubu dla dzieci i młodzieży w Kartuzach w okresie od 11.04.2016 r. do 30.09.2018 r. w miesiącach IV -VI i IX - XII w roku 2016 i 2017 oraz w miesiącach II-IV i VI-VII w roku 2018 w tym: - 1 raz w tygodniu dla dzieci w wieku szkolnym od lat 6 do lat 10 w ilości 4 h - 1 raz w tygodniu dla dzieci w wieku szkolnym od lat 11 do 15 w ilości 4 h Jedna edycja 3-miesięczna obejmować będzie 96 h pracy specjalistów, trenerów, animatorów. Celem zajęć klubu jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży poprzez aktywizację wszystkich grup wiekowych a poprzez to podejmowanie wspólnych działań przyczyniających się do aktywizowania całej społeczności lokalnej i propagowania idei współpracy i wrażliwości. Zamawiający wymaga od Wykonawcy zapewnienia; - pomieszczeń odpowiednich dla pobytu dzieci wyposażonych w stoły, krzesła, zabawki, gry itp. z dostępem do toalety - niezbędnych materiałów dydaktycznych do prowadzenia zajęć - ubezpieczenia dzieci NW - moderatora grupy na czas miesięcy działalności klubu - 1 ciepły posiłek dla każdego dziecka, napoje, woda - 576 h działalności klubu (1 edycja trzymiesięczna = 96h x 6 edycji) - program w podziale na grupy wiekowe..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 63.51.10.00-4, 80.57.00.00-0.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Rozpoczęcie: 11.04.2016.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 50
    • 2. Propozycja programu - 50

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.