Ogłoszenie z dnia 2013-02-27
Gdynia: CRZP/9/2013/AEZ/ Podsumowanie etapu analizy testowania w projekcie Rejs do kariery - seminarium
Numer ogłoszenia: 30905 - 2013; data zamieszczenia: 27.02.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Akademia Morska w Gdyni, ul. Morska 81-87, 81-225 Gdynia, woj. pomorskie, tel. 58 6901421, faks 58 6901226.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: CRZP/9/2013/AEZ/ Podsumowanie etapu analizy testowania w projekcie Rejs do kariery - seminarium.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Podsumowanie etapu analizy testowania w projekcie Rejs do kariery - seminarium.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.95.10.00 - Usługi w zakresie organizowania seminariów .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: projekt Rejs do kariery w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Umowa nr POKL.06.01.01-22-156/10-00.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 07.02.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
WYŻSZA HANZEATYCKA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W LIKWIDACJI
jakie przetargi wygrała firma
WYŻSZA HANZEATYCKA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W LIKWIDACJI
- WYŻSZA HANZEATYCKA SZKOŁA ZARZĄDZANIA, Kozietulskiego 6-7, Słupsk, kraj/woj. Polska.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 8130,08 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 10000,00
Oferta z najniższą ceną: 10000,00 / Oferta z najwyższą ceną: 10000,00
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie 67 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę: a) z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, Uzasadnienie faktyczne: Zadanie to zostało powierzone Wyższej Szkole Hanzeatyckiej w Słupsku, z uwagi na porozumienie zawarte z w/w szkołą wyższą. Instytucja ta zgłosiła się do realizatorów projektu z prośbą o pomoc we wdrożeniu na własnej uczelni modelu Program Rozwoju Kompetencji - innowacyjnego produktu wypracowanego w projekcie Rejs do kariery. W obecnej chwili trwają prace nad dopracowaniem tego modelu i taka propozycja przynosi nam wiele wymiernych korzyści. Mając w pamięci fakt, iż produkt finalny będzie podlegał walidacji za 5 miesięcy, wszelkie uwagi na temat funkcjonowania modelu są niezwykle cenne. Wyższa Szkoła Hanzeatycka w Słupsku posiada zarówno zaplecze organizacyjne, jak i podstawy merytoryczne, aby przygotować to seminarium - znane są im założenia projektu, posiadają też niezbędną wiedzę nt wdrażanego modelu z uwagi na uczestnictwo w dotychczasowych seminariach organizowanych w ramach projektu Rejs do kariery. Będą też w stanie zaprosić do udziału osoby, które podczas dyskusji mogą zgłosić wiele cennych uwag i przemyśleń. Jest to jedyny Wykonawca - jedyna instytucja będąca właściwą i zdolną do wykonania tego zadania.
INNE PRZETARGI Z GDYNI
- Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Gdyni, 81-597 Gdynia, ul. Leopolda Staffa 10.
- Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia ,,Operator suwnicy placowej RTG''
- Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "ABC przedsiębiorczości z elementami e-marketingu"
- DOSTAWA FARB OKRĘTOWYCH ORAZ ROZCIEŃCZALNIKA DO FARB
- Organizacja XXIV Krajowej Konferencji Elektroniki
- Dostawa sprzętu pożarniczego i wyposażenia wojskowych straży pożarnych.
więcej: przetargi w Gdyni »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie konferencji pn. "Rodzina zastępcza - szansa na lepsze jutro"
- Świadczenie usług związanych z zapewnieniem sal, noclegów i usług gastronomicznych na potrzeby organizacji szkoleń, konferencji, seminariów oraz innych wydarzeń edukacyjnych
- Organizacja wydarzeń match./network., spec. warsztatów, konf., spotkań oraz innych wydarzeń zew. realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybryd. przez I Łukasiewicza - ITECH - II postępowanie
- Kompleksowa usługa organizacji jednodniowej konferencji poświęconej tematyce przeciwdziałania przemocy domowej
- usługi komputerowe i podobne, 27 871 772,74 PLN.
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.