To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-11-24
Kielce: przegląd i konserwacja gaśnic, hydrantów wewnętrznych, przegląd okresowy agregatu prądotwórczego, przegląd instalacji gazowej, wykonanie próby szczelności instalacji gazowej i próby ciśnieniowej instalacji gazowej
Numer ogłoszenia: 334921 - 2010; data zamieszczenia: 24.11.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 292155 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego, ul. Langiewicza 2, 25-381 Kielce, woj. świętokrzyskie, tel. (041) 361 58 17, faks (041) 361 58 17.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: przegląd i konserwacja gaśnic, hydrantów wewnętrznych, przegląd okresowy agregatu prądotwórczego, przegląd instalacji gazowej, wykonanie próby szczelności instalacji gazowej i próby ciśnieniowej instalacji gazowej.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów i konserwacji: Pakiet nr1-Przegląd i konserwacja gaśnic, hydrantów wewnętrznych W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa, przedmiot zamówienia szczegółowo określono w załączniku Nr 1- pakiet nr1 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za jakość wykonanej usługi i skutki wynikające z jej niewłaściwego wykonania. W czasie przeglądu należy sprawdzić czy: -hydrant nie jest zastawiony, -nie ma widocznych uszkodzeń, -elementy nie są skorodowane, -instrukcje obsługi są czyste i czytelne, -miejsce umieszczenia jest wyraźnie oznakowane, -mocowanie do ścian jest prawidłowe, -wypływ wody jest równomierny i dostateczny ( wskazane jest użycie miernika przepływu i ciśnienia), -wąż na całej długości nie wykazuje oznak uszkodzenia, zniekształceń, zużycia ani pęknięć. Jeżeli wąż wykazuje jakieś uszkodzenia, powinien być wymieniony na nowy, poddany próbie ciśnieniowej na maksymalne ciśnienie robocze, -zaciski lub taśmowanie węża są prawidłowe, -zwijadło wężowe obraca się lekko w obu kierunkach, -zawór odcinający działa prawidłowo, -drzwiczki szafki lekko się otwierają, -prądownica jest właściwego typu i czy łatwo się nią posługiwać, -węże były co 5 lat poddane próbie ciśnieniowej na maksymalne ciśnienie robocze. Po dokonaniu powyższych przeglądów hydrant powinien być oznakowany napisem SPRAWDZONE.W przypadku konieczności naprawy na hydrancie należy umieścić napis NIECZYNNY. Pakiet nr2-Przegląd okresowy agregatu prądotwórczego w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa, przedmiot zamówienia szczegółowo określono w załączniku Nr 1- pakiet nr2 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za jakość wykonanej usługi i skutki wynikające z jej niewłaściwego wykonania. Pakiet nr3-Przegląd instalacji gazowej, wykonanie próby szczelności instalacji gazowej i próby ciśnieniowej instalacji gazowej w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa. Przedmiot zamówienia szczegółowo określono w załączniku Nr 1- pakiet nr3 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za jakość wykonanej usługi i skutki wynikające z jej niewłaściwego wykonania..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.41.32.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego 50.53.00.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: przegląd i konserwacja gaśnic, hydrantów wewnętrznych
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 12.11.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "SUPRON 3" SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe-Handlowe SUPRON3 Sp.z.oo, ul.Czachowskiego 4, 26-600 Radom, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 5000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 4660,00
Oferta z najniższą ceną: 4660,00 / Oferta z najwyższą ceną: 6692,92
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KIELC
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: "Rozwój ruchu rowerowego i pieszego na terenie miasta Kielce": Odcinek 3
- Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku w postaci pomp aktywnie wspomagających krążenie wraz z zakupem 2 kpl. jednostki sterującej pompy na potrzeby WSzZ w Kielcach
- Wykonanie robót remontowo-budowlanych w obiektach Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
- Modernizacja placu zabaw przy ul. Różyckiego w Kielcach
- Usługi transportowe dla uczestników programu Erasmus+ ADP.2301.48.2025
- Dostawa przełączników sieciowych (switch) i skanerów A3 dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Kielcach
więcej: przetargi w Kielcach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Modernizacja maszyny wytrzymałościowej Instron 3366
- Usługa przeprowadzenia kompleksowej modernizacji wirówek.
- Przeglądy okresowe sprzętu pożarniczego - sprawa 16/2025
- Przeglądy techniczne stanowisk do badania odporności ogniowej wraz z instalacjami towarzyszącymi w Laboratorium Badań Ogniowych Instytutu Techniki Budowlanej w Oddziale Mazowieckim w Pionkach.
- Usługi w zakresie kapitalnego remontu pieca kremacyjnego nr 2 mieszczącego się na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole we Wrocławiu.
- Remont kapitalny wirówki dekantacyjnej Spomasz W1D602 wraz z opcjonalnym wynajęciem wirówki mobilnej
więcej: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.