To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-12-08
Szczecin: Dostawa sprzętu do obsługi rejestracji obrazu filmowego na potrzeby Centrum Przemysłów Kreatywnych
Numer ogłoszenia: 335434 - 2015; data zamieszczenia: 08.12.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 295718 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Akademia Sztuki w Szczecinie, plac Orła Białego 2, 70-562 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 8522 834, faks.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu do obsługi rejestracji obrazu filmowego na potrzeby Centrum Przemysłów Kreatywnych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu do obsługi rejestracji obrazu filmowego (kamery, światłomierz HD, ekrany dyfuzyjne, lampy LED, reflektory filmowe, statywy do lamp, konsola sterująca do korekcji barwnej z użyciem oprogramowania - z wyposażeniem) na potrzeby Centrum Przemysłów Kreatywnych w ramach Akademii Sztuki w Szczecinie. 2. Z zastrzeżeniem dodatkowych postanowień ust. 3 niniejszej sekcji, w zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia wchodzi: 1) Sprzedaż Zamawiającemu zaoferowanego w ramach niniejszego zamówienia sprzętu do obsługi rejestracji obrazu filmowego; 2) Dostarczenie sprzętu stanowiącego przedmiot sprzedaży, o której mowa w pkt 1) powyżej do pomieszczeń Laboratorium Rejestracji Obrazu Filmowego Centrum Przemysłów Kreatywnych znajdujących się w budynku Zamawiającego w Szczecinie, przy pl. Orła Białego 2 i wydanie go tam Zamawiającemu. 3. W zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia wchodzi również udzielenie gwarancji na sprzęt stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia (na okres nie krótszy niż wymagany w SIWZ) oraz inne świadczenia Wykonawcy wskazane w SIWZ we Wzorze Umowy (do objęcia zakresem Umowy o zamówienie) związane z wydaniem i odbiorem sprzętu stanowiącego przedmiot niniejszego zamówienia oraz świadczenia polegające na usuwaniu wad i wykonywaniu innych świadczeń z związku z udzieloną gwarancją oraz uprawnieniami Zamawiającego wynikającymi z rękojmi za wady.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 32.32.11.00 - Sprzęt filmowy 38.65.15.00 - Kamery filmowe 32.35.12.00 - Ekrany 31.52.70.00 - Reflektory punktowe 32.34.00.00 - Mikrofony i głośniki 42.96.70.00 - Jednostka sterująca .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Wykonanie zamówienia podlega współfinansowaniu przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013. Oś priorytetowa 1 Gospodarka - Innowacje - Technologie. Działanie 1.2 Innowacje i transfer technologii. Poddziałanie 1.2.2 Infrastruktura B+R. Tytuł projektu Akademia Zmienia Szczecin - Centrum Przemysłów Kreatywnych. Umowa o dofinansowanie nr: UDA-RPZP.01.02.02-32-005/14-00.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 01.12.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- BEIKS B i K Machulski Sp. jawna, ul. Pogodna 3, 23-204 Kraśnik, kraj/woj. lubelskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 406504,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 359160,00
Oferta z najniższą ceną: 353746,00 / Oferta z najwyższą ceną: 359160,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z SZCZECINA
- EP/220/46/2025: Sukcesywna dostawa materiałów technicznych dla SPWSZ w Szczecinie dla lokalizacji przy ul. A. Sokołowskiego 11 przez okres 12 miesięcy
- Dostawa i instalacja kompleksowego systemu informatycznego do obsługi badań patomorfologicznych.
- Kompleksowa obsługa techniczna wydarzeń plenerowych organizowanych przez Operę na Zamku w Szczecinie w roku 2025
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont zabytkowego ogrodzenia wraz z zadaszeniem przy ul. Monte Cassino 36 w Szczecinie
- Wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji polegającej na budowie małej infrastruktury turystycznej nad Jeziorem Szmaragdowym
- Dostawa produktów edukacyjnych do 10 Lokalnych Klubów Rodzinnych, położonych na terenie Województwa Zachodniopomorskiego
więcej: przetargi w Szczecinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Świadczenie usług kompleksowej obsługi technicznej wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. w 2025 roku"
- Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, drukarek i oprogramowania na potrzeby wyposażenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie robotyka w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych(..)
- Dostawa sprzętu elektronicznego i wyposażenia pracowni szkolnych w ramach projektu "Wiedza kluczem do przyszłości - wsparcie dla szkół w Gminie Dębnica Kaszubska" - II postępowanie
- "Dostawa sprzętu do GCK we Włostowie"
- Dostawa urządzeń multimedialnych, sprzętu nagłośnieniowego i audiowizualnego na potrzeby jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (II)
- "DOSTAWA WRAZ Z MONTAŻEM SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO I MULTIMEDIALNEGO DO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE"
więcej: Reflektory punktowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.