To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-12-09
Hrubieszów: Dostawa mieszanki mineralno asfaltowej na zimno
Numer ogłoszenia: 336220 - 2015; data zamieszczenia: 09.12.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 309440 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie, ul. Grabowiecka 18b, 22-500 Hrubieszów, woj. lubelskie, tel. , faks.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: samorządowa jednostka budżetowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa mieszanki mineralno asfaltowej na zimno.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Zamówienie obejmuje dostawę mieszanki mineralno - asfaltowej na zimno, do remontu nawierzchni drogowych do: a) Obwodu Drogowego w Hrubieszowie ul Grabowiecka 18 b - 51 Mg b) Obwodu Drogowego w Tyszowcach ul. Wielka 103 - 25 Mg. 2. Wykonawca zapewnia transport do miejsc j.w. oraz rozładunek mieszanki w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 3. Wymagania wobec mieszanki mineralno - asfaltowej: a) przeznaczona do wbudowania w górną warstwę nawierzchni, b) wykonana z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0 - 8 mm, wg normy PN-EN 933-1:2000 c) zawierać asfalt upłynniony według normy PN-C 96173:1974, d) zawartość lepiszcza w mieszance winna wynosić 4,7-5,2% według normy PN-EN 12697-1:2006, e) przyczepność lepiszcza minimum 90% według normy PN-B-06714-22:1984, f) możliwość stosowania w temperaturze od -20 stopni C do +30 stopni C, g) możliwość przechowywania mieszanki (okres przydatności do użycia) przez minimum 5 miesięcy od dnia dostarczenia, h) winna posiadać Aprobatę Techniczną IBDiM lub zaświadczenie niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzające, że dostarczony produkt odpowiada normie PN-67/s oraz świadectwo jakości dla każdej dostarczanej partii mieszanki, i) winna być pakowana w porcje o wadze do 30 kg, w worki polietylenowe i dostarczana na paletach bezzwrotnych, j) zamawiający nie ponosi opłat za dostarczone wraz z mieszanką mineralno asfaltową palety i nie wyraża zgody na płacenie za nie kaucji.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 44.11.37.00 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.12.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
REJON ROBÓT DROGOWYCH DROG-BUD SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
REJON ROBÓT DROGOWYCH DROG-BUD SP. Z O.O.
- Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o., ul. I. Krasickiego 18A, 32-566 Alwernia, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 32208,80 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 33185,40
Oferta z najniższą ceną: 33185,40 / Oferta z najwyższą ceną: 48142,20
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z HRUBIESZOWA
- "Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania: Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Hrubieszowskiego - budynki Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie C,D,E,F,G"
- Remonty dróg na terenie Gminy Hrubieszów
- Przebudowa drogi gminnej nr 111095 L Czerniczyn - Metelin
więcej: przetargi w Hrubieszowie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup masy asfaltowej na zimno oraz emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej C65 B3 PU/RC wraz z sukcesywną dostawą do Powiatowego Zarządu Dróg w Augustowie w ciągu roku 2025
- Sukcesywna dostawa emulsji asfaltowej.
- Remonty cząstkowe dróg gminnych na terenie gminy Góra Kalwaria w 2025 roku
- Zakup bez dostawy do 100 ton emulsji asfaltowej kationowej C65B3PU/RC do remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych Powiatu Tarnowskiego.
- Wykonanie remontów bieżących nawierzchni żwirowych i gruntowych dróg gminnych na terenie gminy Goniądz w 2025 r.
- "Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych i asfaltowych dróg gminnych na terenie miasta i gminy Pobiedziska oraz dróg powiatowych w granicach administracyjnych miasta Pobiedziska, w roku 2025"
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.