To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-08-22
Lublin: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego
Numer ogłoszenia: 338648 - 2013; data zamieszczenia: 22.08.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 276138 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, woj. lubelskie, tel. 081 5323935, 5325043, 5328330, faks 081 5329486.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 2 zadania.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.10.00.00 - Urządzenia medyczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Zadanie 1
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 25.07.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Medicom Sp. z o.o., ul. M. Skłodowskiej-Curie 34, 41-819 Zabrze, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 6481,48 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 6746,76
Oferta z najniższą ceną: 6746,76 / Oferta z najwyższą ceną: 6746,76
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z LUBLINA
- Dostawa owoców, warzyw, grzybów mrożonych, ryb i owoców morza
- Dostawa materiałów promocyjnych o tematyce świąteczno-zimowej oraz materiałów promocyjnych na potrzeby 23. edycji CONNECT Aviation 2026.
- Usługa objęcia serwisem oprogramowania aplikacyjnego AMMS, INFOMEDICA dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.
- Dostawa odczynników wraz z mechanizmami oporności wraz z dzierżawą analizatora do szybkiej diagnostyki PCR.
- Opracowanie dokumentacji projektowej na remont drogowych obiektów inżynierskich położonych w ciągu dróg krajowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, w podziale na 3 części.
- Zamówienie na usługę sporządzenia 59 operatów szacunkowych dla nieruchomości zabudowanych przeznaczonych do wywłaszczenia lub przeznaczonych do wykupu przez Skarb Państwa, z podziałem na 4 części
więcej: przetargi w Lublinie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wyroby medyczne jednorazowego użytku - neurochirurgia stabilizacje kręgosłupa; stent kobaltowo
- ZP/37/2025_Dostawa 4 szt. respiratorów do terapii niewydolności oddechowej różnego pochodzenia, do stosowania w warunkach intensywnej terapii w Szpitalu Joannitas w Pszczynie
- "Podniesienie jakości świadczenia usług kardiologicznych poprzez doposażenie Poradni Kardiologicznej oraz Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego (...)"
- Dostawa aparatury medycznej: głowica kamery do toru wizyjnego
- Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety
- Zakup sprzętu medycznego, komponentów protetycznych stanowiących części składowe modularnej protezy podudzia, z wykorzystaniem elektroniki i czujników do naśladowania naturalnych ruchów stopy
więcej: Urządzenia medyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





