Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2011-10-19
Wodzisław Śląski: Dostawę pomocy dydaktycznych dla potrzeb realizacji projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu oraz projektu Logicznie myślimy, prosto chodzimy poprawnie mówimy współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Numer ogłoszenia: 343176 - 2011; data zamieszczenia: 19.10.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Wodzisław Śląski , ul. Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski, woj. śląskie, tel. 32 4590431, faks 32 72 187 03.
- Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodzislaw-slaski.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawę pomocy dydaktycznych dla potrzeb realizacji projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu oraz projektu Logicznie myślimy, prosto chodzimy poprawnie mówimy współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Dostawę pomocy dydaktycznych dla potrzeb realizacji projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu oraz projektu Logicznie myślimy, prosto chodzimy poprawnie mówimy współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Zgodnie z podziałem na części: Część I: Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć programu Klucz do uczenia się, w ramach projektu pn. OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu; Część II: Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji dodatkowych zajęć popołudniowych w ramach projektu pn. OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu; Część III: Zakup pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej dla celów realizacji projektu pn: Logicznie myślimy, prosto chodzimy, poprawnie mówimy;.
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.16.21.00-6.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 3.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Okres w dniach: 14.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium: nie dotyczy
III.2) ZALICZKI
- Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY , USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM
W zakresie potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:
- próbki, opisy lub fotografie
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
wypełnione formularze ofertowe dla każdej części oddzielnie
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Istotne zmiany treści zawartej umowy możliwe są jedynie w trybie art. 144 Pzp i mogą nastąpić tylko na piśmie w formie aneksu pod rygorem nieważności. W przypadku sytuacji braku towaru stanowiącego przedmiot niniejszego zamówienia na stanach magazynowych producenta istnieje możliwość zmiany terminu wykonania zamówienia o czas niezbędny podany przez producenta towaru, nie dłuższy jednak niż 8 tygodni. W powyższym przypadku wykonawca zobowiązany jest do udokumentowania powstałej sytuacji poprzez przedłożenie stosownego oświadczenia producenta.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.wodzislaw-slaski.bip.info.pl Przetargi/zamówienia publiczne/ zamówienia publiczne miasta
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego, 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 4B, Biuro Zamówień Publicznych..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 27.10.2011 godzina 10:30, miejsce: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego, 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 4B, Biuro Obsługi Klienta..
IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Płatność ze środków europejskich Europejski Fundusz Społeczny.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Części I Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć programu Klucz do uczenia się w ramach projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Części I Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć programu Klucz do uczenia się w ramach projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.16.21.00-6.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Cześć II Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć popołudniowych w ramach projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Cześć II Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć popołudniowych w ramach projektu OD PRZEDSZKOLAKA DO STUDENCIAKA wiedza maluszka kluczem do sukcesu.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.16.21.00-6.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: Część III Zakup pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej dla celów realizacji projektu LOGICZNIE MYŚLIMY, PROSTO CHODZIMY, POPRAWNIE MÓWIMY.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Część III Zakup pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej dla celów realizacji projektu LOGICZNIE MYŚLIMY, PROSTO CHODZIMY, POPRAWNIE MÓWIMY.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.16.21.00-6.
3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
INNE PRZETARGI Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wyposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji wysokiej jakości kształcenia, w tym cyfryzacja placówki, Szkoły Podstawowej w Kadzidłowej oraz Szkoły Podstawowej w Chorkach
- Dostawa sprzętu elektronicznego, aplikacji, narzędzi cyfrowych i platform edukacyjnych
- "Dostawa pomocy dydaktycznych, programów multimedialnych oraz sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby zajęć realizowanych w szkołach podstawowych"
- Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pt. "Rozwój przedszkolaków z sześciu przedszkoli w Gminie Lwówek".
- Zakup pomocy naukowych i wyposażenia w ramach projektu pn. "Prosta sprawa - kompetencje to podstawa"
- Doposażenie pracowni zawodowych w Państwowych Szkołach Budownictwa - Zespołu Szkół w Bytomiu
więcej: Pomoce dydaktyczne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.