To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-08-27
Sztabin: Modernizacja stacji uzdatniania wody w Jaziewie wraz z rozbudową kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Sztabinie.
Numer ogłoszenia: 344436 - 2013; data zamieszczenia: 27.08.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 278338 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, woj. podlaskie, tel. 087 6439750, faks 087 6439751.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Modernizacja stacji uzdatniania wody w Jaziewie wraz z rozbudową kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Sztabinie..
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie: Zadanie I: Modernizacja stacji uzdatniania wody w Jaziewie. Projekt modernizacji stacji przewiduje rozbudowę stacji uzdatniania w Jaziewie (SUW) poprzez: - budowę dwóch zbiorników wyrównawczych wody uzdatnionej 2x100m3, - budowę zbiornika na ścieki bytowe o poj. 2m3, - budowę zbiornika na ścieki z chloratora o poj. 2m3 - modernizację technologii uzdatniania wody, - przebudowę istniejącej infrastruktury podziemnej w niezbędnym zakresie, - przebudowę osadnika popłuczyn, - termomodernizację budynku SUW; - roboty remontowe w budynku SUW, - przebudowę oraz budowę instalacji elektrycznych wewnętrznych, zewnętrznych linii kablowych, instalacjo odgromowej i uziemiającej, instalacje agregatowni. Zadanie II: W ramach rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Sztabinie przewiduje się budowę: - Sieci kanalizacji sanitarnej z rur PCW 200 mm o dł. 163 m wraz ze studniami kanalizacyjnymi i rewizyjnymi, - Sieci wodociągowej z rur PCV o średnicy 110 mm o długości 51 m i o średnicy 90 mm o długości 125 m. wraz z uzbrojeniem w zasuwy i hydranty.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane 45.25.21.26 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej 45.23.13.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków 45.22.00.00 - Roboty inżynieryjne i budowlane 45.23.24.60 - Roboty sanitarne 45.33.00.00 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45.11.12.00 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45.31.12.00 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45.31.23.10 - Ochrona odgromowa 45.23.14.00 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie jest realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie działania Podstawowe usługi dla gospodarstw i ludności wiejskiej, zgodnie z umową Nr 00004-6921-UM1000082/12 o przyznaniu pomocy z dnia 14 sierpnia 2012 r. zawartą pomiędzy Samorządem Województwa Podlaskiego , a Gminą Sztabin..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Modernizacja stacji uzdatniania wody w Jaziewie.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 23.08.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Konsorcjum firm: PHU JA-MAR Jacek Przestrzelski i PBI KERAM Marek Cwalina, ul. Wesoła 87,, 18-400 Łomża, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 1295259,78 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 1157771,05
Oferta z najniższą ceną: 1157771,05 / Oferta z najwyższą ceną: 1536270,00
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Sztabinie.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.08.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Janusz Piotrowski, ul. Noniewicza 85 C, 16-400 Suwałki, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 67394,48 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 53496,87
Oferta z najniższą ceną: 53496,87 / Oferta z najwyższą ceną: 59040,00
Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Remont dachu, kominów oraz termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Trzebiatowie przy ul. Kilińskiego 94, wraz z robotami towarzyszącymi.
- Kompleksowa modernizacja energetyczna komunalnych budynków mieszkalnych w Gminie Żnin: Część I Słębowo 17 Część II Paryż 26 Część III Podgórzyn 5 Część IV ul. Pocztowa 15
- Remont dachu, kominów oraz termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Trzebiatowie przy ul. Kilińskiego 90, wraz z robotami towarzyszącymi.
- Budowa drogi nr L 3P w Leśnictwie Warblewo - Nadleśnictwo Polanów_etap II
- REMONT ŁAZIENEK W INTERNACIE ZSOiT W LIPSKU
- Remont stolarki w trzech Urzędach Skarbowych podległych Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.