Ogłoszenie z dnia 2012-02-06
Katowice: Usługa składu i druku broszury projektu FOKS
Numer ogłoszenia: 34600 - 2012; data zamieszczenia: 06.02.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice, woj. śląskie, tel. 032 2546031 w. 249, 2504164, faks 032 2541717.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Usługa składu i druku broszury projektu FOKS.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są usługi poligraficzne polegające na przygotowaniu składu, druku i dostawie materiałów promocyjnych w ramach projektu FOKS, na podstawie posiadanych przez Zamawiającego projektów graficznych. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dostarczyć wydrukowane materiały do siedziby Zamawiającego - Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice. Na przedmiot zamówienia składa się fotoskład i druk broszury projektu FOKS na podstawie dostarczonych przez Zamawiającego projektów. Wykonawca zobowiązany jest do: a.wydruku 1100 sztuk broszury o objętości 48 stron (4 str. okładki + 44 strony środek) formatu A-4 składanego z A-3, kolor 4+4, na papierze ekologicznym CYCLUS Print, w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1. do SIWZ - Specyfikacja techniczno - cenowa; b.fotoskładu wersji polskiej i angielskiej broszury wymienionej w pkt. a. zgodnie z projektem graficznym oraz materiałami tekstowymi i graficznymi dostarczonymi przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania korekty drukarskiej materiałów promocyjnych wymienionych w punkcie a. bez limitu. Przed przystąpieniem do druku Wykonawca zobowiązany jest przekazać przygotowany materiał Zamawiającemu, w celu ostatecznej akceptacji. Zamawiający zobowiązany jest przekazać Wykonawcy wszelkie niezbędne materiały do wykonania przedmiotu zamówienia..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.81.00.00 - Usługi drukowania 79.82.20.00 - Usługi składu 79.82.30.00 - Usługi drukowania i dostawy 79.82.11.00 - Usługi korektorskie 79.82.10.00 - Drukarskie usługi wykańczalnicze .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zapytanie o cenę
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Niniejsze zamówienie publiczne będzie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Programu dla Europy Środkowej (CE) w ramach projektu Nr 1CE026P3 Kompleksowa analiza kluczowych źródeł zagrożeń środowiskowych FOKS..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 06.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE HANDLOWE "PROGRESS" SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PROGRESS Sp. z o.o., ul. Mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99a, 41-218 Sosnowiec, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 15205,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 16352,85
Oferta z najniższą ceną: 16352,85 / Oferta z najwyższą ceną: 16826,40
Waluta: PLN.
ZAŁĄCZNIK I
Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę
1. Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytanie o cenę na podstawie art. 70 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Przedmiotem zamówienia są usługi powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych. Wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust 8. Zaproszenie zostało wysłane do 7 wykonawców znanych na rynku usług stanowiących przedmiot zamówienia. Zgodnie z art. 70 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zapytania o cenę, jeżeli przedmiotem zamówienia są dostawy lub usługi powszechnie dostępne o ustalonych standardach jakościowych, a wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Świadczenie usług medycznych dla pracowników Spółki Katowickie Inwestycje S.A.
- Dostawa sprzętu RTV
- Obsługa serwisowa rezonansu magnetycznego Signa Artist
- Dostawa odczynników chemicznych, testów, drobnego sprzętu laboratoryjnego oraz dzierżawa aparatury laboratoryjnej w 2026 roku.
- Sukcesywna dostawa ciekłego gazu przeznaczonego do celów opałowych do dwóch zbiorników na Obwodzie Utrzymania Autostrady w Lgocie
- Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wdrożenie i utrzymanie usługi wydruku podążającego
- Drukowanie Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica pt. Panorama Trzebnicka
- Sukcesywne świadczenie usług poligraficznych w 2026 roku
- USŁUGA DRUKU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH Z LOGO DLA UKSW W WARSZAWIE
- Dostawa wraz z montażem tablic informacyjnych w ramach projektów
- Druk i oprawa książek w podziale na 3 części.
więcej: Usługi drukowania »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





