eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaPrzetarg nr KP-ZP/2a/11 na opracowanie architektury systemu OGNIWO wraz ze specyfikacjami technicznymi dla sprzętu i oprogramowania



Ogłoszenie z dnia 2011-10-26

Warszawa: Przetarg nr KP-ZP/2a/11 na opracowanie architektury systemu OGNIWO wraz ze specyfikacjami technicznymi dla sprzętu i oprogramowania
Numer ogłoszenia: 351906 - 2011; data zamieszczenia: 26.10.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Instytut Geodezji i Kartografii, ul. Modzelewskiego 27, 02-679 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 3291900, faks 22 3291950.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: instytut badawczy.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przetarg nr KP-ZP/2a/11 na opracowanie architektury systemu OGNIWO wraz ze specyfikacjami technicznymi dla sprzętu i oprogramowania.

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu architektury systemu OGNIWO. Projekt architektury systemu powinien uwzględniać zasady gromadzenia i udostępniania zasobów geoinformacyjnych. Realizacja projektu powinna się odbyć zgodnie z nowoczesnymi technologiami ICT, zapewniającymi jego trwałość i innowacyjność. Do wykonania w ramach Zamówienia są następujące elementy: a) Projekt architektury systemu uwzględniającego centralną bazę danych IGiK oraz repozytorium danych przestrzennych i bibliotecznych. Szczegółowy opis podsystemu do zarządzania biblioteką cyfrową jest wyłączony z opisu architektury. Istotne jest pokazanie sposobu integracji biblioteki cyfrowej z systemem zasobów przestrzennych, bazy metadanych oraz usług danych przestrzennych w zakresie wyszukiwania, przeglądania i pobierania danych oraz usług stowarzyszonych (identyfikacji, uwierzytelnienia, opłat, itp.). Architektura powinna odzwierciedlać cykl życia systemu od utworzenia modelu pojęciowego do wdrożenia i utrzymywania; b) Mapowanie elementów architektury na docelową infrastrukturę; c) Określenie komunikacji systemu OGNIWO z systemami zewnętrznymi; d) Charakterystykę sprzętu i oprogramowania spełniającego wymagania architektury wraz z przykładową lista zakupową.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.00.00.00 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Negocjacje bez ogłoszenia

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt nr POIG.02.03.02-00-023/10, tytuł Projektu: Rozwój cyfrowych zasobów geoinformacyjnych i ich udostępnienie w ramach Ogólnokrajowego Systemu Geoinformacji Naukowej Integrującego Wiedzę Geodezyjną - OGNIWO. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.10.2011.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Softtutor Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Puławska 433, 02-801 WARSZAWA, kraj/woj. mazowieckie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 73500,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 80688,00

  • Oferta z najniższą ceną: 80688,00 / Oferta z najwyższą ceną: 221400,00

  • Waluta: PLN.

ZAŁĄCZNIK I

Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie prowadzone jest w trybie negocjacje bez ogłoszenia na podstawie art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienia wyboru trybu

    Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.

    W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nie zostały złożone żadne oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.