To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2014-12-05
Krosno Odrzańskie: POSTĘPOWANIE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO O WARTOŚCI SZACUNKOWEJ PONIŻEJ KWOT OKREŚLONYCH W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8 USTAWY PZP NA WYKONANIE NAPRAWY I OBSŁUGI POJAZDÓW. SPRAWA NR 138/PN/2014.
Numer ogłoszenia: 400616 - 2014; data zamieszczenia: 05.12.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 373176 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Jednostka Wojskowa 5286, ul. Obrońców Stalingradu 10, 66-600 Krosno Odrzańskie, woj. lubuskie, tel. 68 3672 404, faks 68 3672 556.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: WOJSKOWA JEDNOSTKA BUDŻETOWA.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: POSTĘPOWANIE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO O WARTOŚCI SZACUNKOWEJ PONIŻEJ KWOT OKREŚLONYCH W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8 USTAWY PZP NA WYKONANIE NAPRAWY I OBSŁUGI POJAZDÓW. SPRAWA NR 138/PN/2014..
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Naprawy i obsługi powinny być przeprowadzone zgodnie z zakładową dokumentacją remontową oraz zasadami wiedzy i sztuki technicznej. Zakresy wymagań technicznych określa dokumentacja techniczna do każdego egzemplarza pojazdu. Celem naprawy i obsługi jest przywrócenie naprawianym pojazdom parametrów technicznych i użytkowych, zgodnie z dokumentacją zakładową. Niezbędne do wymiany części, materiały oraz płyny i oleje Wykonawca zakupuje na własny koszt. Uszkodzone (zużyte) części i podzespoły nie podlegają zwrotowi. Koszt transportu pojazdów do siedziby Wykonawcy na odległość do 100km od miejsca stacjonowania pojazdów ponosi Zamawiający. Koszt transportu pojazdów do siedziby Wykonawcy znajdującej się w odległości powyżej 100 km Wykonawca w całości realizuje na swój koszt i ryzyko. Koszt transportu pojazdu w poz. 2zadania nr 1 formularza ofertowego w całości realizuje Wykonawca na swój koszt i ryzyko. Wykonawca odpowiedzialny jest za przeprowadzenie napraw i obsług zgodnie z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia, oraz zakładową technologią naprawy. Wszelkie wymieniane płyny eksploatacyjne muszą być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań wynikających z umowy. Samochody, będące przedmiotem postępowania przetargowego, na pisemny wniosek Wykonawcy można wcześniej obejrzeć oraz zweryfikować zakres naprawy w miejscach postoju pojazdów. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.11.20.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: NAPRAWA I OBSŁUGA POJAZDÓW
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 03.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI SAMOCHODÓW LEMIESZEK HERMAN JACEK, UL. PODMIEJSKA 18, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, kraj/woj. lubuskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 4878,05 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 6100,00
Oferta z najniższą ceną: 6100,00 / Oferta z najwyższą ceną: 15928,50
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: NAPRAWA I OBSŁUGA POJAZDÓW
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
ZBIGNIEW CIERPISZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DA-SZEK"
jakie przetargi wygrała firma
ZBIGNIEW CIERPISZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DA-SZEK"
- PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SERMAR, UL. LUBUSKA 35, 66-016 PŁOTY, kraj/woj. lubuskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 9756,10 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 12000,01
Oferta z najniższą ceną: 12000,01 / Oferta z najwyższą ceną: 13320,90
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KROSNA ODRZAŃSKIEGO
- Remont drogi powiatowej nr 2603F - ulica Cmentarna w Gubinie
- Dostawa produktów leczniczych do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrzańskim
- Remont elewacji budynku nr 14 w m. Krosno Odrzańskie
więcej: przetargi w Krośnie Odrzańskim »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.