To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-10-24
Przygodzice: Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Chynowa (Lipie)
Numer ogłoszenia: 433598 - 2013; data zamieszczenia: 24.10.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 388198 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Przygodzice, Plac Powstańców Wielkopolskich 2, 63-421 Przygodzice, woj. wielkopolskie, tel. 062 5927722, faks 062 5927000.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Chynowa (Lipie).
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi na projektowanym odcinku o łącznej długości 980 mb, szerokość podbudowy 4 m, szerokość jezdni 3,5 m o nawierzchni bitumicznej, szerokość poboczy 0,5 m. Zakres rzeczowy obejmuje: profilowanie istniejącej nawierzchni drogi z zagęszczeniem podłoża; wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych; warstwy wiążącej z betonu asfaltowego, w tym:- prace pomiarowe na długości 980 mb, - wykonanie profilowania istniejącej nawierzchni gruntowej, - wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20 cm dwuwarstwowo z mieszanki 0/31,5 mm, - skropienie podbudowy emulsja asfaltową, - nawierzchnie z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej AC11 W 50/70 grubości 5 cm, - wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 15 cm, - oczyszczenie rowów z namułu o grub. 30 cm z wyprofilowanie skarp, - regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.30.00 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.10.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- BUDKOM Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe J. Hofman i K. Kosecki sp. j., ul. Łódzka 114-120, 62-800 Kalisz, kraj/woj. wielkopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 267706,20 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 300963,61
Oferta z najniższą ceną: 300963,61 / Oferta z najwyższą ceną: 399405,64
Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa ul. Polnej w Czarnej Białostockiej
- Budowa szlaku rowerowego przebiegającego przez dziedziniec założenia pałacowego w Goszczu wraz z nasadzeniami cieniującymi i elementami małej architektury
- Remont nawierzchni chodnika w ul. Głogowskiej w Poznaniu (od nr 179 do nr 189)
- Budowa ul. Wiosennej w Plewiskach
- Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zduny, Jackowice wraz z budową pompowni ścieków sanitarnych, gmina Zduny
- Przebudowa fragmentu drogi gminnej Nr 450313W w miejscowości Przyłęk
więcej: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.