To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-11-15
Warszawa: Opracowanie graficzne, skład komputerowy, korekta i redakcja językowa, minimalnie 6 a maksymalnie 10 programów kursów doskonalących, na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach (nr. sprawy 34/2013)
Numer ogłoszenia: 466786 - 2013; data zamieszczenia: 15.11.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 413556 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, ul. Spartańska 1B, 02-637 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 8443438, faks 022 6465251.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: państwowa jednostka budżetowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Opracowanie graficzne, skład komputerowy, korekta i redakcja językowa, minimalnie 6 a maksymalnie 10 programów kursów doskonalących, na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach (nr. sprawy 34/2013).
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wydawnicza polegająca na opracowaniu graficznym, składzie komputerowym, korekcie i redakcji językowej, minimalnie 6 a maksymalnie 10 programów kursów doskonalących na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie dla każdego programu kursu doskonalącego jednolitego layoutu, strony tytułowej, realizację graficzną tabel i schematów, tytulatura, wyliczenia, paginacja, żywa pagina, itp., z uwzględnieniem następujących wymogów: marginesy standardowej wielkości, bez wcięć akapitowych, z podwójną interlinią między akapitami, 2) korekta i redakcja językowa, poprawianie błędów językowych, logicznych i stylistycznych w przygotowanych tekstach, w tym wskazanych do poprawienia przez Zamawiającego, 3) skład i edycja każdego programu kursu doskonalącego przygotowanego do umieszczenia na stronie internetowej Zamawiającego. Plik INDD i PDF umożliwiający wydruk w wysokiej jakości (co najmniej 300 dpi), 4) dostarczenie do siedziby Zamawiającego, na płycie CD/DVD, gotowych plików z programami doskonalącymi w formacie INDD i PDF oraz szablonu projektu graficznego layoutu zaakceptowanego przez Zamawiającego, w formacie INDD i PDF.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.82.11.00 - Usługi korektorskie 79.82.23.00 - Usługi składania 79.82.25.00 - Usługi projektów graficznych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie finansowane jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowane w ramach projektu Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 13.11.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 8.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 3.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- EDITIO BEATA BOCIĄG, ul. Kazimierza Pułaskiego 1 lok. 19, 05-800 Pruszków, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 23577,23 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 7472,25
Oferta z najniższą ceną: 7472,25 / Oferta z najwyższą ceną: 7472,25
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- "Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: "Rozbudowa DW nr 719 od km 22+531 do km 23+274 w miejscowości Nowa Wieś na terenie gminy Michałowice." - nr postępowania 054/25
- "Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 724 z ul. Mickiewicza w m. Konstancin Jeziorna." - nr postępowania 068/25
- Wewnętrzne roboty remontowo-budowlane w Teatrze Narodowym w Warszawie.
- Zakup wraz z sukcesywną dostawą artykułów biurowych i papieru biurowego (numer postępowania UD-IX-ZP-12-2025)
- ZP/CZD/052/25 Kompleksowa obsługa stacji uzdatniania wody i atrakcji wodnych na potrzeby basenów na terenie Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie,
- Dostawy artykułów biurowych na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Usługa przygotowania i organizacji XVII edycji konkursu "Innowator Mazowsza"
- Wykonanie i dostawa puzzli informacyjno-promocyjnych oraz obrazów "malowanie po numerach" promujących fundusze europejskie
- "Promocja projektu" w związku z realizacją projektu "Zrównoważona mobilność miejska na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce"
- "Zaprojektowanie, wykonanie strony internetowej dla Muzeum Narodowego w Kielcach wraz z podległymi oddziałami muzeum"
więcej: Usługi korektorskie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.