To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2013-11-21
Warszawa: Dostawa odczynników laboratoryjnych do NIZP-PZH
Numer ogłoszenia: 477444 - 2013; data zamieszczenia: 21.11.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 443590 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny, ul. Chocimska 24, 00-791 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 5421268, faks 022 5421268.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa odczynników laboratoryjnych do NIZP-PZH.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do NIZP-PZH odczynników laboratoryjnych (zwanych dalej odczynnikami) wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku nr 2 do SIWZ wg Części zamówienia: Część nr 1: Formularz asortymentowo-cenowy zawiera 5 pozycji. Część nr 2: Formularz asortymentowo-cenowy zawiera 1 pozycję. Część nr 3: Formularz asortymentowo-cenowy zawiera 1 pozycję. Część nr 4: Formularz asortymentowo-cenowy zawiera 1 pozycję. Przedmiot zamówienia obejmuje: sukcesywne dostawy odczynników z wniesieniem pod wskazane miejsce i z ubezpieczeniem do siedziby Zamawiającego. Kod CPV: 33696500-0- Odczynniki laboratoryjne..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 3
Nazwa: Część nr 3
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.11.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Symbios Sp. z o.o., Ul. Modrzewiowa 37, 83-010 Straszyn, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 510,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 639,45
Oferta z najniższą ceną: 639,45 / Oferta z najwyższą ceną: 670,35
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- KZP/06/2025 Dostawa sprzętu komputerowego
- Usługa przedłużenia gwarancji producenta na dwie macierze HUAWEI OceanStore 5500V5
- System transportu podłoży w linii montażowej SMT
- Zakup narzędzi chirurgicznych do chirurgii laparoskopowej oraz akcesoriów do kolumny laparoskopowej OLYMPUS z Bloku Operacyjnego"
- Dostawa sond kardiochirurgicznych wraz z dzierżawą 2 aparatów do krioanalgezji dla UCK WUM
- Przygotowanie, wydruk i dostarczenie czeków informacyjno-promocyjnych
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Zakup badań dla Pracowni Biochemii CLK UCK w systemie CPR.
- Sukcesywne dostawy odczynników, materiałów kontrolnych oraz kalibratorów do analizatora LIAISON wraz z obsługą aplikacyjną i serwisową na potrzeby Laboratorium Analitycznego WS SP ZOZ w Nowej Soli
- dostawa i dzierżawa analizatora BenchMark ULTRA, oraz dostawa przeciwciał i odczynników
- Sukcesywna dostawa faz ruchomych i rozpuszczalników do chromatografii cieczowej dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego.
- Dostawa kolumienek SPE
- Sukcesywna dostawa odczynników do posiadanego analizatora ABL 90 flex plus.
więcej: Odczynniki laboratoryjne »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.