To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2015-04-10
Białystok: Naprawy i przeglądy samochodów osobowych i samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków, kosiarek bijakowych z podziałem na 8 zadań
Numer ogłoszenia: 49929 - 2015; data zamieszczenia: 10.04.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 35617 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, ul. Elewatorska 6, 15-620 Białystok, woj. podlaskie, tel. 85 67 67 130, faks 85 67 67 153.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Naprawy i przeglądy samochodów osobowych i samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków, kosiarek bijakowych z podziałem na 8 zadań.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Naprawy i przeglądy samochodów osobowych i samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków, kosiarek bijakowych z podziałem na 8 zadań: Zadanie 1: RDW Łomża - naprawy, przeglądy 3 szt. samochodów osobowych, 4 szt. samochodów ciężarowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Łomży; Zadanie 2: RDW Łomża - naprawy, przeglądy ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków oraz kosiarek bijakowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Łomży; Zadanie 3: RDW Siemiatycze - naprawy, przeglądy 3 szt. samochodów osobowych, 3 szt. samochodów ciężarowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach; Zadanie 4: RDW Siemiatycze - naprawy, przeglądy ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków oraz kosiarek bijakowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach; Zadanie 5: RDW Sokółka - naprawy, przeglądy 2 szt. samochodów osobowych, 5 szt. samochodów ciężarowych będących w posiadaniu Rejonu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Sokółce; Zadanie 6: RDW Sokółka - naprawy, przeglądy ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków oraz kosiarek bijakowych będących w posiadaniu Rejonu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Sokółce; Zadanie 7: RDW Suwałki - naprawy, przeglądy 2 szt. samochodów osobowych, 5 szt. samochodów ciężarowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Suwałkach; Zadanie 8: RDW Suwałki - naprawy, przeglądy ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep, rębaków oraz kosiarek bijakowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Suwałkach.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.11.20.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów 50.11.21.00 - Usługi w zakresie napraw samochodów 50.10.00.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi 50.11.00.00 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 7
Nazwa: Zadanie 7: RDW Suwałki - naprawy, przeglądy 2 szt. samochodów osobowych, 5 szt. samochodów ciężarowych będących w posiadaniu Rejonu Dróg Wojewódzkich w Suwałkach
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 03.04.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE MOTORYZACJI "MOTOZBYT" SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Motoryzacji MOTOZBYT Sp. z o. o., ul. Suwalska 77, 19-300 Ełk, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 31495,17 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 38739,06
Oferta z najniższą ceną: 38739,06 / Oferta z najwyższą ceną: 38739,06
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BIAŁEGOSTOKU
- Dostawa i montaż klimatyzacji w budynku WFOŚiGW w Białymstoku
- Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu planowania i realizacji procesu dydaktycznego uwzględniającego zagadnienia zielonej transformacji
- Dostawa fabrycznie nowych samochodów na potrzeby PZDW w Białymstoku w 2025 r. z podziałem na 2 zadania.
- Dostawa stanowisk dydaktycznych na potrzeby Laboratorium Odnawialne źródła energii, wytwarzanie energii elektrycznej Wydziału Elektrycznego w ramach projektu "PB 5.0 " - ZK-DZP.262.19.2025
- Wykonanie przeglądów i oczyszczenie separatorów i osadników zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich, zarządzanych przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku z podziałem na 2 zadania.
- Naprawy oraz bieżąca konserwacja alejek w parkach i na skwerach w Białymstoku
więcej: przetargi w Białymstoku »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Świadczenie usług serwisowych i napraw pojazdów użytkowanych przez MSZ
- Świadczenie usług naprawy samochodów służbowych będących w dyspozycji Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie
- "Usługa - naprawa naczepy niskopodwoziowej HSW/LOHR SRPB 60"
- Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny
- Naprawa sprzętu transportowego NOSG
- Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny
więcej: Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.