eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi GnieznoPrzedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie z tematów: Część I "Tapicer meblowy" Część II "Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży" Część III "Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)" Część IV "Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa" Część V "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG /135/ i MIG /131/" Część VI "Obsługa wózka jezdniowego"

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2017-05-15



Ogłoszenie nr 507567-N-2017 z dnia 2017-05-15 r.

Powiatowy Urząd Pracy: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie z tematów: Część I "Tapicer meblowy" Część II "Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży" Część III "Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)" Część IV "Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa" Część V "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG /135/ i MIG /131/" Część VI "Obsługa wózka jezdniowego"
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak


Nazwa projektu lub programu
Część I, II, III, IV, V współfinansowane będą ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)"

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Nie


Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
0%

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie


Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej - mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy, krajowy numer identyfikacyjny 63969695200000, ul. ul. Sobieskiego  20 , 62200   Gniezno, woj. wielkopolskie, państwo Polska, tel. 614 261 649, e-mail pupgniezno@pup-gniezno.pl, faks 614 261 162.
Adres strony internetowej (URL): www.pup-gniezno.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):

Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)

Tak
www.pup-gniezno.pl


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia

Tak
www.pup-gniezno.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem

Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie

Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Nie
Inny sposób:

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Tak
Inny sposób:
w formie pisemnej
Adres:
Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, ul. Jana III Sobieskiego 20, 62 - 200 Gniezno. Oferty należy składać w biurze informacyjnym (parter) Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie.


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie z tematów: Część I "Tapicer meblowy" Część II "Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży" Część III "Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)" Część IV "Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa" Część V "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG /135/ i MIG /131/" Część VI "Obsługa wózka jezdniowego"
Numer referencyjny: PUP.IX/0.2605.1.2017.0
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:

Tak
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
wszystkich części

Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:

Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie z tematów: Część I "Tapicer meblowy" Część II "Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży" Część III "Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)" Część IV "Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa" Część V "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG /135/ i MIG /131/" Kursy współfinansowane będą ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Część VI "Obsługa wózka jezdniowego" Kurs finansowany jest ze środków Funduszu Pracy

II.5) Główny kod CPV: 80500000-9
Dodatkowe kody CPV:
Kod CPV
80570000-0


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
Waluta:


(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
  lub dniach:
lub
data rozpoczęcia:   lub zakończenia:

II.9) Informacje dodatkowe:

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli Wykonawca zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645 z późn. zm.) posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej. Ocena spełnienia ww. warunku dokonywana będzie przez Zamawiającego poprzez weryfikację wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowej w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej. Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli instytucja szkoleniowa będzie figurowała w RIS jako instytucja aktywna w 2017 r.
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków: Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego warunku
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże (odpowiednio do części na którą będzie składać ofertę), że: a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych część wykonana obejmuje, co najmniej 2 usługi szkoleniowe, każda spełniająca poniższe warunki: Część I - usługa szkoleniowa zawierała tematy zajęć związane z wykonywaniem prac z zakresu tapicerstwa, - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 5 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów. Część II - usługa szkoleniowa obejmowała zagadnienia z zakresu obsługi kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży, - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 10 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów. Część III - usługa szkoleniowa obejmowała zagadnienia związane z tematem szkolenia dotyczącym eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci, - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 9 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów. Część IV - usługa szkoleniowa obejmowała zagadnienia z obsługi urządzeń szwalniczych, - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 5 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów Część V usługa szkoleniowa obejmowała łącznie zagadnienia z zakresu spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG/135/ i MIG/131/ lub Wykonawca zrealizował po dwie usługi szkoleniowe odrębnie z zakresu spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG/135/ oraz odrębnie z zakresu spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MIG /131/. - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 10 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów Część VI - usługa szkoleniowa obejmowała zagadnienia z zakresu obsługi wózka jezdniowego, - minimalna liczba osób uczestniczących w każdym szkoleniu, edycji (grupie szkoleniowej) wynosiła 10 osób, - usługa szkoleniowa wykonywana była na zlecenie zewnętrznych w stosunku do Wykonawcy podmiotów Ww. warunki (odpowiednio do danej części) w odniesieniu do wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie oceniał łącznie. b) dysponuje lub będzie dysponować osobami (kadrą dydaktyczną) o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu i wykształceniu niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia: Część I - do przeprowadzenia szkolenia z zakresu tapicer meblowy wykładowcy muszą posiadać wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki związane z danym tematem zajęć) oraz posiadać doświadczenie jako wykładowca w przeprowadzeniu minimum jednego szkolenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie zagadnień, które będzie wykładał podczas szkolenia. Część II - do przeprowadzenia szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży wykładowcy muszą posiadać wykształcenie wyższe w przypadku realizacji zajęć z wystawiania faktur i rachunków sprzedaży (preferowane kierunki księgowość, rachunkowość, ekonomia itp.) i min. średnie w przypadku realizacji pozostałych zajęć. Ponadto wykładowcy muszą posiadać doświadczenie w postaci przeprowadzenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert min. jednego szkolenia w zakresie zagadnień, które będzie wykładał podczas szkolenia. Część III - do przeprowadzenia zajęć z zakresu uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E) wykładowcy muszą posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe związane z tematem szkolenia np. inżynier elektryk itp. lub w przypadku braku wykształcenia kierunkowego posiadać dodatkowo uprawnienia/certyfikaty/dyplomy potwierdzające wiedzę z zakresu tematu szkolenia, natomiast do przeprowadzenia zajęć z bhp i ppoż. min. średnie. Ponadto wykładowcy muszą posiadać doświadczenie w postaci przeprowadzenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert min. jednego szkolenia w zakresie zagadnień, które będzie wykładał podczas szkolenia. Część IV do przeprowadzenia zajęć z zakresu z Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa" wykładowcy muszą posiadać wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki związane z danym tematem zajęć) oraz posiadać doświadczenie jako wykładowca w przeprowadzeniu minimum jednego szkolenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie zagadnień, które będzie wykładał podczas szkolenia. Część V do przeprowadzenia zajęć z zakresu spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135) oraz metodą MIG (131) wykładowcy w przypadku zajęć teoretycznych muszą posiadać wykształcenie min. średnie związane z technologią spawalnictwa itp. lub w przypadku braku wykształcenia kierunkowego posiadać dodatkowo uprawnienia/certyfikaty/dyplomy potwierdzające wiedzę z zakresu spawalnictwa. W przypadku zajęć praktycznych wykładowcy muszą posiadać wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub w przypadku braku wykształcenia kierunkowego posiadać dodatkowo uprawnienia/certyfikaty/dyplomy potwierdzające wiedzę z zakresu spawalnictwa. Ponadto wykładowcy muszą posiadać doświadczenie w przeprowadzeniu minimum jednego szkolenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie zagadnień, które będą wykładać podczas szkolenia. Część VI Wykładowcy wskazani do przeprowadzenia szkolenia z obsługi wózków jezdniowych muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć teoretycznych oraz praktycznych w zakresie obsługi wózków jezdniowych wg programu opracowanego lub zatwierdzonego przez jednostkę organizacyjną wyznaczoną przez ministra właściwego ds. gospodarki oraz uprawniające do prowadzenia zagadnień dotyczących bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych. Ponadto wykładowcy muszą posiadać doświadczenie w przeprowadzeniu minimum jednego szkolenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie zagadnień, które będą wykładać podczas szkolenia Ponadto Wykonawca do każdego szkolenia o które będzie się ubiegać zobowiązany jest zapewnić opiekuna tzn. osobę odpowiedzialną za organizację szkolenia, wskazaną do kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz Zamawiającym. Zamawiający dopuszcza możliwość aby osoba, która została wskazana jako wykładowca była także opiekunem szkolenia.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Tak
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA

III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)







III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI

Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:

A) odpisu z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp; B) dokumenty dotyczących podmiotu trzeciego, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełnienia, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby, warunków udziału w postępowaniu - jeseli wykonawca polega na zasobach podmiotu trzeciego. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa wyżej składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa powyżej zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania tej osoby

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP

III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
dowodów potwierdzających czy usługi szkoleniowe wskazane w załączniku nr 3 do SIWZ zostały wykonane należycie tzn.: - referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane. W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wydawane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. - oświadczenie Wykonawcy jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać dokumentów o których mowa powyżej. Wykonawca w oświadczeniu zobowiązany jest podać przyczyny braku możliwości uzyskania dokumentów określających należyte wykonanie usługi;
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:

III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP

III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)

pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy (wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie) o ile ofertę składa pełnomocnik; zobowiązanie podmiotu trzeciego (jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach innego podmiotu), o którym mowa w Rozdziale 7 ppk 1.4 SIWZ; wykaz kadry dydaktycznej do prowadzenia szkolenia (odpowiednio do danej części na którą Wykonawca będzie składał ofertę i jeżeli Wykonawca będzie ubiegać się o uzyskanie dodatkowych punktów) załącznik nr 6 do SIWZ; dokumenty potwierdzające dysponowanie bazą szkoleniową o których mowa w Rozdziale 14 ppkt 2.2 (odpowiednio do danej części na którą Wykonawca będzie składał ofertę i jeżeli Wykonawca będzie ubiegać się o uzyskanie dodatkowych punktów); Wykonawca w terminie 3 dni od dnia zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, jest zobowiązany do przekazania Zamawiającemu oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp. Wraz ze złożeniem oświadczenia, Wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym Wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:

Nie
Informacja na temat wadium


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:

Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:

Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:

Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)

Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:

Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
Nie


IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem)
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:


Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: Nie
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
KryteriaZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: Nie
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Nie
Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:

Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:

Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:

Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:

Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:

licytacja wieloetapowa

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: Nie

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:

Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:


Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:


Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:


Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany miejsca szkolenia tylko w przypadkach wynikających ze zdarzeń losowych, których na dzień składania ofert nie można było wcześniej przewidzieć. Zmiana wymaga powiadomienia i akceptacji Zamawiającego, nowe miejsce szkolenia musi być zgodne z opisem przedmiotu zamówienia oraz na warunkach i cechach określonych w złożonej ofercie i standardowo nie gorsze od miejsca szkolenia zaproponowanego w ofercie. Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie z tytułu zmiany miejsca szkolenia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany opiekuna/kadry dydaktycznej tylko w przypadkach wynikających ze zdarzeń losowych, zmiana wymaga powiadomienia i akceptacji Zamawiającego. Ponadto zgłoszony wykładowca powinien legitymować się nie niższym wykształceniem niż określone w warunkach udziału w postępowaniu i nie mniejszym doświadczeniem od zastępowanego wykładowcy wskazanego w ofercie Wykonawcy. 3.Dopuszcza się w szczególnych przypadkach możliwość zmiany harmonogramu szkolenia o ile zachowany zostanie całkowity czas trwania szkolenia określony w § 2 ust. 2 pkt a i ust. 3, w tej sytuacji również wymagane jest powiadomienie i akceptacja Zamawiającego.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):

Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2017-05-24 , godzina: 11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> język polski
IV.6.3) Termin związania ofertą: do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie
IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie
IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH



Część nr: 1Nazwa: Tapicer mebowy
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu: "Tapicer meblowy". Celem kursu jest zdobycie przez uczestników wiedzy merytorycznej i praktycznej oraz umiejętności niezbędnych do wykonywania tapicerowania części mebli oraz dokonywania ich napraw i renowacji, przy użyciu prostych narzędzi ręcznych stolarskich i ślusarskich, maszyn do szycia, zszywaczy tapicerskich oraz przestrzegając przepisów bhp i ppoż. Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku powyżej 29 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie, które posiadają min. wykształcenie podstawowe. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Liczba uczestników szkolenia - minimum 5 maksymalnie 7 osób. Czas trwania szkolenia.- 300 godzin zegarowych zajęć, w tym: - 80 godzin zajęć teoretycznych, - 220 godzin zajęć praktycznych. Ilość godzin zajęć może ulec zmniejszeniu wyłącznie o wymiar godzin przeznaczonych na egzamin. Termin wykonania zamówienia. wrzesień - listopad br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym wrzesień - listopad br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ dla części I.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 3
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 2Nazwa: Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu "Obsługa kas fiskalnych z umiejętnością wystawiania faktur i rachunków sprzedaży". Celem kursu jest przygotowanie uczestników do uzyskania umiejętności zawodowych w zakresie obsługi kas fiskalnych i innych urządzeń wspomagających sprzedaż. Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku powyżej 29 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie. Preferowane będą osoby posiadające wykształcenie minimum zawodowe o profilu handlowym lub doświadczenie w sprzedaży z brakiem umiejętności obsługi kas fiskalnych i innych urządzeń fiskalnych. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Liczba uczestników szkolenia - 10 osób. Czas trwania szkolenia - wymagana ilość godzin zajęć przypadających na jednego uczestnika szkolenia: - 60 godzin zegarowych zajęć. W ramach ogólnej liczby godzin szkolenia należy uwzględnić: - 30 godzin zegarowych z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych, terminali kart płatniczych i innych urządzeń pomocniczych, z czego min. 60% stanowić mają zajęcia praktyczne, - 30 godzin zegarowych z zakresu wystawiania faktur i rachunków sprzedaży, z czego min. 60% stanowić mają zajęcia praktyczne. Ilość godzin zajęć może ulec zmniejszeniu wyłącznie o wymiar godzin przeznaczonych na egzamin. Termin wykonania zamówienia. czerwiec - lipiec br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym czerwiec - lipiec br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 dla części II.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 2
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 3Nazwa: Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu "Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (E)". Celem kursu jest przygotowanie uczestników do zdobycia wiedzy merytorycznej niezbędnej do uzyskania potwierdzenia posiadanych kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. Nr 89 poz. 828 z późn. zm.). Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku powyżej 29 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie. Preferowane będą osoby posiadające wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub pokrewnym. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Liczba uczestników szkolenia - minimum 9 maksymalnie 10 osób. Czas trwania szkolenia - wymagana ilość godzin zajęć przypadających na jednego uczestnika szkolenia: - 30 godzin zegarowych zajęć. Termin wykonania zamówienia. czerwiec - lipiec br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym czerwiec - lipiec br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ część III.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 2
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 4Nazwa: Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu: "Szwaczka - wykonywanie prac w zakresie tapicerstwa". Celem kursu jest zdobycie przez uczestników wiedzy merytorycznej i praktycznej oraz umiejętności wymaganych przede wszystkim do podjęcia pracy w zawodzie szwaczka ze szczególnym ukierunkowaniem na szycie tapicerki meblowej. Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku powyżej 29 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie. Preferowane osoby posiadające wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie krawiec, szwacz i pokrewne. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Liczba uczestników szkolenia - minimum 5 maksymalnie 7 osób. Czas trwania szkolenia - wymagana ilość godzin zajęć przypadających na jednego uczestnika szkolenia: - 300 godzin zegarowych zajęć, w tym: - 80 godzin zajęć teoretycznych, - 220 godzin zajęć praktycznych. Ilość godzin zajęć może ulec zmniejszeniu wyłącznie o wymiar godzin przeznaczonych na egzamin.Termin wykonania zamówienia. wrzesień - listopad br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym wrzesień - listopad br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ część IV.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 3
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 5Nazwa: Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG /135/ i MIG /131/
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu: "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG/135/ i MIG/131/". Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do uzyskania podstawowych uprawnień spawalniczych w obrębie wskazanych metod. Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku powyżej 29 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie, które posiadają wykształcenie minimum podstawowe. Preferowane będą osoby z wykształceniem zawodowym o kierunkach mechanicznych. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 - 2020 Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy - projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia, projekt: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gnieźnieńskim (III)". Liczba uczestników szkolenia - 10 osób. Czas trwania szkolenia - wymagana ilość godzin zajęć przypadających na jednego uczestnika szkolenia: - 250 godzin zegarowych zajęć, w tym min 200 godzin przeznaczonych na zajęcia praktyczne. Termin wykonania zamówienia. wrzesień - listopad br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym wrzesień - listopad br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ część V
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 3
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 6Nazwa: Obsługa wózka jezdniowego
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu: "Obsługa wózka jezdniowego". Celem kursu jest zdobycie przez uczestników wiedzy merytorycznej i praktycznej umiejętności obsługi wózków jezdniowych z wymianą butli gazowych niezbędnej do uzyskania uprawnień obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii II WJO w zakresie: wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych. Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie (preferowane osoby posiadające doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier, robotnik magazynowy i pokrewne oraz posiadające prawo jazdy kategorii B). Liczba uczestników szkolenia - 10 osób.Czas trwania szkolenia.Wymagana ilość godzin zajęć przypadających na jednego uczestnika szkolenia: - 67 godzin zegarowych zajęć, w tym 8 godzin zegarowych w zakresie wymiany butli gazowych. Termin wykonania zamówienia. czerwiec - lipiec br. Zamawiający z wybranym Wykonawcą ustali dokładną datę realizacji szkolenia, co oznacza, że w przedziale czasowym czerwiec - lipiec br. zostanie uszczegółowiona data realizacji szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ część VI.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0

3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:

4) Czas trwania lub termin wykonania:
okres w miesiącach: 2
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert:
KryteriumZnaczenie
Cena oferty brutto za jednego uczestnika szkolenia60
Dysponowanie bazą szkoleniową30
Doświadczenie kadry dydaktycznej10

6) INFORMACJE DODATKOWE:






Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.