To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-12-28
Stanisławów: Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni przy Szkole Podstawowej w Stanisławowie oraz Szkole Podstawowej w Pustelniku na sezon grzewczy 2012/2013
Numer ogłoszenia: 532004 - 2012; data zamieszczenia: 28.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 360194 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samorządowy Zespół Oświatowo-Wychowawczy, ul. Szkolna 4, 05-304 Stanisławów, woj. mazowieckie, tel. 025 7575156, faks 025 7575156.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni przy Szkole Podstawowej w Stanisławowie oraz Szkole Podstawowej w Pustelniku na sezon grzewczy 2012/2013.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 3.1 Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni przy: Szkole Podstawowej w Stanisławowie - 85.000 litrów, Szkole Podstawowej w Pustelniku - 45.000 litrów. 3.2 Wymagana jakość: - wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg - temperatura zapłonu nie niższa niż 56 0C - zawartość wody nie więcej niż 200 mg/kg - całkowita zawartość zanieczyszczeń nie więcej niż 24 mg/kg - zawartość siarki nie więcej niż 0,20 %(m/m) - temperatura płynięcia nie wyższa niż -20 0C - gęstość w temperaturze 150C nie wyższa niż 860 kg/m3. Wykonawca jest obowiązany przedstawić atest jakości oleju przy każdej dostawie zgodnie z wymaganiami jakościowymi określonymi w pkt. 3 3.3 Wielkość zbiorników w poszczególnych magazynach kotłowni wynosi 10.000 litrów 3.4 Wspólny Słownik Zamówień (CPV) kod CPV 09135100 -5 - Olej opałowy 3.5. Przewidywane zapotrzebowanie na olej opałowy lekki oszacowano na podstawie danych zużycia oleju z lat ubiegłych oraz najlepszej wiedzy Zamawiającego, co do potrzeb w okresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie gwarantuje Dostawcy, że złoży zamówienie (sumaryczne) w pełnym wymiarze. Jest to uzależnione od zapotrzebowania, jakie będzie w czasie realizacji zamówienia, wynikającego głównie z warunków pogodowych i innych uwarunkowań. Termin wykonania zamówienia: - wymagany termin wykonania zamówienia: od podpisania umowy do dnia 30.04.2013r. - dostawy będą realizowane w sposób cząstkowy w terminach i ilościach określonych przez Zamawiającego, własnym środkiem transportu Dostawcy..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 09.13.51.00 - Olej opałowy .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 16.10.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PALIWA PETROLIS ENERGY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
jakie przetargi wygrała firma
PALIWA PETROLIS ENERGY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Petrolis Sp.z o.o., ul. Władysława Jagiełły 10A/204, 26-700 Zwoleń, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 401700,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 397800,00
Oferta z najniższą ceną: 397800,00 / Oferta z najwyższą ceną: 400400,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI STANISŁAWÓW
więcej: przetargi STANISŁAWÓW »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa oleju opałowego
- "Dostawa 27 000 litrów oleju opałowego do SP Nr 20 oraz 13 000 litrów oleju opałowego do PM Nr 4 w Jaworznie, z zastrzeżeniem zmniejszenia tej ilości maksymalnie o 15% dla poszczególnej placówki "
- Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania budynków Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku
- dostawa: oleju napędowego w okresie lipiec 2006 - czerwiec 2007, oleju opałowego lekkiego w okresie wrzesień 2006 - sierpień 2007, oleju silnikowego, hydraulicznego i płynów eksploatacyjnych do pojazdów w okresie lipiec 2006 - czerwiec 2006.
- Dostawa oleju napędowego, opałowego oraz olejów silnikowych i przekładniowych.
- dostawa: materiałów jednorazowych i drobnego sprzętu medycznego dla oddziału kardiochirurgii, materiałów jednorazowych i drobnego sprzętu medycznego, opatrunków, nici chirurgiczne, wyrobów ortopedycznych i drobnego sprzętu ortopedycznego, materiałów jedno
więcej: Olej opałowy »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.