To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-03-25
Bełżyce: Dostawa emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej K1-65 i mieszanki mineralno - asfaltowej układanej na gorąco, dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Numer ogłoszenia: 55146 - 2011; data zamieszczenia: 25.03.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 40670 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z/s w Bełżycach, ul. Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce, woj. lubelskie, tel. 081 5162475, 5162885, faks 081 5162478.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Powiatowa jednostka budżetowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej K1-65 i mieszanki mineralno - asfaltowej układanej na gorąco, dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa ok. 106 ton emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej K1-65 dla potrzeb ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach. Dostawy realizowane do Obwodów Drogowych: Nr 1 w Bełżycach - ok. 36 ton, Nr 2 w Bychawie - ok. 40 ton, Nr 3 w Garbowie - ok. 30 ton. Dostawy sukcesywne (w okresie 4 miesięcy, do wyczerpania) w miarę potrzeb Zamawiającego, wynoszące jednorazowo max. 4 tony, transportem Wykonawcy. Dostawy będą realizowane po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu zapotrzebowania przez Kierowników Obwodów Drogowych, z 2-dniowym wyprzedzeniem CPV: 44.11.36.00 - 1 Bitum i asfalt..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 44.11.36.00-1.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dostawa ok. 106 ton emulsji asfaltowej kationowej szybkorozpadowej K1-65 dla potrzeb ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.03.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW S.A.
jakie przetargi wygrała firma
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW S.A.
- Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., ul. Krańcowa 7, 21-100 Lubartów, kraj/woj. lubelskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 181260,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 216300,42
Oferta z najniższą ceną: 216300,42 / Oferta z najwyższą ceną: 00,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI BEŁŻYCE
więcej: przetargi BEŁŻYCE »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.