To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-03-01
Inowrocław: Dowóz i odwóz uczniów na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
i pozalekcyjne do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu inowrocławskiego w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem - zdobywaj wiedzę poprzez dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, pozalekcyjne i edukacyjne dla dziewcząt i chłopców ze szkół o kształceniu ogólnym
Numer ogłoszenia: 68791 - 2011; data zamieszczenia: 01.03.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 29991 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Inowrocławski, ul. Roosevelta 36/38, 88-100 Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3592100, faks 052 3574820.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowóz i odwóz uczniów na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i pozalekcyjne do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu inowrocławskiego w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem - zdobywaj wiedzę poprzez dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, pozalekcyjne i edukacyjne dla dziewcząt i chłopców ze szkół o kształceniu ogólnym.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i pozalekcyjne do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu inowrocławskiego w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem - zdobywaj wiedzę poprzez dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, pozalekcyjne i edukacyjne dla dziewcząt i chłopców ze szkół o kształceniu ogólnym. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz i odwóz uczniów do szkół z terenu Gmin: Kruszwica, Gniewkowo, Janikowo, Złotniki Kujawskie, Inowrocław, Dąbrowa Biskupia oraz odwóz do miejscowości zamieszkania uczniów po zakończeniu zajęć szkolnych. Powyższe usługi będą wykonywane własnymi środkami transportu Wykonawcy posiadającymi ważne badania techniczne gwarantującymi bezpieczny przewóz uczniów. Zamawiający we własnym zakresie zapewni opiekę nad uczniami. Dowóz i odwóz uczniów odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do soboty zgodnie ze szczegółowymi harmonogramami w poszczególnych szkołach. Szczegółowe harmonogramy zostaną ustalone po wyłonieniu Wykonawców. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu związanego z dowozem i odwozem uczestników na zajęcia. Wykonawca zobowiązuje się w przypadku awarii pojazdu lub innych nieprzewidzianych okoliczności zależnych od Wykonawcy, wykonać na własny koszt usługę zastępczą, aby dowóz i odwóz dzieci mógł odbyć się terminowo. Wykonawca w celu prawidłowego wykonania zamówienia zobowiązany jest posiadać odpowiednie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Płatność odbywać się będzie miesięcznie na podstawie zaakceptowanej przez Zamawiającego faktury VAT. Podstawę wystawienia faktury VAT stanowić będzie miesięczny wykaz przejechanych kilometrów potwierdzonych przez Koordynatora Gminnego Projektu. Płatność 30 dni od momentu dostarczenia faktury VAT Zamawiającemu. Wykonawca w cenie ofertowej musi uwzględnić wszelkie koszty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.10.00.00 - Usługi w zakresie transportu drogowego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Dowóz i odwóz uczniów na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i pozalekcyjne do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Kruszwica w ramach projektu p.n. Zostań Omnibusem - zdobywaj wiedzę poprzez dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, pozalekcyjne i edukacyjne dla dziewcząt i chłopców ze szkół o kształceniu ogólnym.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.02.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
Grzegorz Arent Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa
jakie przetargi wygrała firma
Grzegorz Arent Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa
- Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa Arent Grzegorz, Grodztwo 40 a, 88-153 Kruszwica, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 21111,11 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 20043,94
Oferta z najniższą ceną: 20043,94 / Oferta z najwyższą ceną: 20043,94
Waluta: PLN.
Część NR: 5
Nazwa: Dowóz i odwóz uczniów na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i pozalekcyjne do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Dąbrowa Biskupia w ramach projektu p.n. Zostań Omnibusem - zdobywaj wiedzę poprzez dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, pozalekcyjne i edukacyjne dla dziewcząt i chłopców ze szkół o kształceniu ogólnym.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.02.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe NAFTEX Spółka jawna Jan Adamski, Jadwiga Adamska, Witowo, 88-232 Witowo, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 5000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 5318,78
Oferta z najniższą ceną: 5318,78 / Oferta z najwyższą ceną: 5318,78
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z INOWROCŁAWIA
- Modernizacja przepompowni Tężni Solankowej w Inowrocławiu w zakresie prac budowlanych
- Dostawa tonerów, tuszy do drukarek komputerowych laserowych i atramentowych oraz tonerów do kopiarek dla Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu.
- Zakup usług szkoleniowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu w ramach projektu pn. "Pracownik zdrowy - urząd rozwojowy"
- "Generalny pomiar ruchu na drogach powiatowych w 2025 roku"
- "Likwidacja przełomów oraz remont odcinków dróg powiatowych w 2025 roku"
- Remont wentylacji kuchni w pawilonie mieszkalnym ,,A'' Zakładu Karnego w Inowrocławiu
więcej: przetargi w Inowrocławiu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego, kruszywa łamanego, piasku wraz z rozplantowaniem i wyprofilowaniem w ramach remontu dróg gminnych na terenie Gminy Lelis.
- Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Wolanów
- Transport, montaż oraz demontaż wystawy edukacyjnej pt. "Pełno ich nigdzie. Przywracanie pamięci o polskich Żydach w przestrzeni miejskiej" na trasie Warszawa - Poznań - Warszawa.
- Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie Gminy Lubartów
- "Transport (tam i z powrotem) uczestników zajęć Młodzieżowego Dom Kultury w Opolu i ich opiekunów wraz z bagażem na zawody taneczne na terenie kraju".
- usługi transportu sanitarnego
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.